World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Cca 2 - 3 tisíce. Za 4 roky hraní to není tak špatné. Ale už rok a půl to spíš jen sleduji.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Spočítat to asi už nedokážu, ale tak do 20k za 4 roky?
Goldnoob team proud member!
- LoCo99
- Začátečník

- Registrován: 15. úno 2012
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
200-300 kč za 4 roky co to hraju.
Jinak hra to neni zmanipulovaná, jenom je z podstatný části ovlivněná "náhodou", která někdy dokáže pěkně nasrat. Ale furt se to dá z velký části ovlivnit což je jedinej důvod proč je to hratelný, přecejenom nejsou to herní automaty
Jinak hra to neni zmanipulovaná, jenom je z podstatný části ovlivněná "náhodou", která někdy dokáže pěkně nasrat. Ale furt se to dá z velký části ovlivnit což je jedinej důvod proč je to hratelný, přecejenom nejsou to herní automaty
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Já jsem moc neutrácel, asi jenom 2-3000 za 5 let. Ale € 
- Sobo
- Středně pokročilý

- Registrován: 28. črc 2007
- Bydliště: Bolatice
Re: World of Tanks
Hmm, tedka je na par dni v akci T26E5, coz se zda jako hodne dobrej tank (v podstate vylepsena T32 , a navic to jeste sere kredity). Hra me casto neskutecne nasrava, ale pritom mam obrovske nutkani tu vec koupit, cim to? Nejaka nemoc?
Jenom me sere, ze je to ta posrana Patriot verze, co je nabarvena jak bukvice na gay parade...
Jenom me sere, ze je to ta posrana Patriot verze, co je nabarvena jak bukvice na gay parade...
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
- dexterav
- Mírně pokročilý

- Registrován: 26. pro 2003
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
dajú sa poťuhať skiny síce pre ostatných budeš fur ehm ale ty budeše mať pre seba decentú farbu
ja mám čierneho škorpiona G, inak pekný krám oproti krupp steyr
ja mám čierneho škorpiona G, inak pekný krám oproti krupp steyr
Intel Ultra 7 265k 5,6/4,9GHz,Apex Z890, 2X24GB 8,73GHz CL40 Corsair, Asus TUF 5090 3.2/34GHz , H2O + Carbide 600Q,SS Noctua Edition, 10TB 850X, Topping D50s + Tilia + T5, StrixPG32UCDP, Fold7, ITX 13700k + 5070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
- Sobo
- Středně pokročilý

- Registrován: 28. črc 2007
- Bydliště: Bolatice
Re: World of Tanks
To se ti divim, co jsem mel moznost videt, tak Skorpion G je mnohem lepsi nez Krupp Steyer, ktery se teda moc nevyplati (navic je to tier 7, takze mensi koeficient pro kredity).
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
- dexterav
- Mírně pokročilý

- Registrován: 26. pro 2003
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
možno je to vyšší tier ale to je tak všetko
samozrejme som noob a asik my ani G nesadlo, ale aj klasické RHM mi príde daleko lepšie
ja už som sa tu na to sťažoval ale proste to delo je na papiery malý zázrak ale v reále je aj KV2 lepšia
pekný príklad IS vs JA , ja som minul 4x a IS ani raz
ako bez urážky ... keby som nejakým zázrakom nedingol proste ma dá dole a to len preto že ,28 je horšie ako ,44 wtf
a nie raz sa stalo niečo podobné takže náhodu si dovolím vylúčiť
steyer to je iná pesnička podbne ako VK45.03 , v podstate kam človek zamiery tam to aj skončí, prinajhoršom trafíte tank, G proste nie
samozrejme som noob a asik my ani G nesadlo, ale aj klasické RHM mi príde daleko lepšie
ja už som sa tu na to sťažoval ale proste to delo je na papiery malý zázrak ale v reále je aj KV2 lepšia
pekný príklad IS vs JA , ja som minul 4x a IS ani raz
a nie raz sa stalo niečo podobné takže náhodu si dovolím vylúčiť
steyer to je iná pesnička podbne ako VK45.03 , v podstate kam človek zamiery tam to aj skončí, prinajhoršom trafíte tank, G proste nie
Intel Ultra 7 265k 5,6/4,9GHz,Apex Z890, 2X24GB 8,73GHz CL40 Corsair, Asus TUF 5090 3.2/34GHz , H2O + Carbide 600Q,SS Noctua Edition, 10TB 850X, Topping D50s + Tilia + T5, StrixPG32UCDP, Fold7, ITX 13700k + 5070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
Nooo, musíš hrát ve správnou dobu ... já vždy přes den spím, večer kopnu redbull a hraju od 22:00 do 7:00tatka.troy píše:ty svátky a víkendy je nesmysl hrát
Já do toho dal taky asi tak 3000 za 4 roky
BTW: Nevíte někdo proč dávali tu plachtu na mantlet na M26 Pershing ?
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Jo asi svým způsobem je to nemoc, taky jsem měl nutkání když vyšel Libertáž a Patriot si je koupit, hlavně proto, že ty tanky jsou prostě dobrý. Ale WG uspělo a díky tomu camu jsem si nekoupil ani jeden. Svůj vliv teda mělo i to, že už mám těch 8 tier prémiáků plno.Sobo píše:Hmm, tedka je na par dni v akci T26E5, coz se zda jako hodne dobrej tank (v podstate vylepsena T32 , a navic to jeste sere kredity). Hra me casto neskutecne nasrava, ale pritom mam obrovske nutkani tu vec koupit, cim to? Nejaka nemoc?
Jenom me sere, ze je to ta posrana Patriot verze, co je nabarvena jak bukvice na gay parade...
...
drxterav - 8 tier prémiák bude vždycky na výdělky lepší a Gčko ti asi nesedlo, protože ten tank je rozhodně výbornej
...
Dneska jsem si koupil Krankenvagena, zatím jen pár her, ale asi se budeme mít rádi. Jediný co mě štvalo, že co bitva to 3+ artyn a snad pokaždý aspoň jeden GC, co střílí i za roh.
Goldnoob team proud member!
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
Thellwin píše:aspoň jeden GC, co střílí i za roh.
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
WHAT?!?!!! A to jako do toho počítáš i pořízení počítače?Jeltík píše:Já jsem moc neutrácel, asi jenom 2-3000 za 5 let. Ale €
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- tatka.troy
- Začátečník

- Registrován: 26. úno 2009
- Bydliště: Pardubický kraj
Re: World of Tanks
1000 kč škorpion, 4x intel kupony po max 300 a jeden tušim za 500
takže cca 3000 kč za 3 roky?
takže cca 3000 kč za 3 roky?
s Intelem na věčné časy
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
DD: Ne, ty počítače a internety (který jsou v zahraničí sice už levnější, ale pořád drahý jako sviňa) do toho fakt nepočítám. Prostě to beru jako koníčka a asi na tom má i docela solidní podíl to, že dělám na montážích za €, takže mě to nijak výrazně nezasahuje do rozpočtu. A jsem single, takže nemusím živit bezednou díru jménem rodina.
Momentálně mám v garáži 30 premiáků, z toho jsem 3 vyhrál a zbytek se nějak koupil. Nikdy jsem nehrál bez pú, překonvertoval jsem miliony volných zkušeností a narval je jak do tanků tak i do posádek, resetuju i školím posádky za goldy, to by mohlo stačit jako vysvětlení.
Mimo mísu: diskuze pod tímhle videem mě totálně rozsekala. https://www.youtube.com/watch?v=fv7kY8HVeKo
Momentálně mám v garáži 30 premiáků, z toho jsem 3 vyhrál a zbytek se nějak koupil. Nikdy jsem nehrál bez pú, překonvertoval jsem miliony volných zkušeností a narval je jak do tanků tak i do posádek, resetuju i školím posádky za goldy, to by mohlo stačit jako vysvětlení.
Mimo mísu: diskuze pod tímhle videem mě totálně rozsekala. https://www.youtube.com/watch?v=fv7kY8HVeKo
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
- pilarius
- Začátečník

- Registrován: 10. bře 2006
- Bydliště: Pardubice
Re: World of Tanks
Já teda taky. Nedal jsem do toho nikdy ani korunu a bez takových lidí by ta hra nemohla existovat. 
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, AsRock Steel Legend AMD Radeon RX 9070XT 16GB, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM1000x ATX 3.1; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Ty vole 2-3k €, dobře ty
Keď tak nad tým premýšľam, ja som už twitch streamerom rozdal viac ako som kedy dal do hry samotnej. A veru oveľa viac ma baví koukat sa na ich utrpenie než aby som hru sám hral 
//Veľa som do toho nedával no, najväčšia investícia asi bola KV-5ka
Premium time som si nikdy nekupoval, teda okrem v začiatkoch v 2011-2012, kedy som si kúpil deň premka a 24h. grindil KV-5 kvôli kreditom
Nejaké drobné som potom dal ešte za ten Intel kupón s JT88, veľa goldov som mal z turnajov ktoré som namiesto premium time utratil na perma camo pre artiny 
Nedávno som si založil nový účet s CDCčkom, vyhodené prachy, napiču tank a všeobecne napiču sa mi tá hraje, požičal som si účet s mrtě tankmi, prostě ma už tá hra neba
Jo a CDCčko si fakt nekupujte, každá rána ktorú obdržíte = poškodené ammo.
//Veľa som do toho nedával no, najväčšia investícia asi bola KV-5ka
Nedávno som si založil nový účet s CDCčkom, vyhodené prachy, napiču tank a všeobecne napiču sa mi tá hraje, požičal som si účet s mrtě tankmi, prostě ma už tá hra neba
Naposledy upravil(a) RiCK dne pon 2. led 2017, 16:26, celkem upraveno 1 x.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Já koukám na twitch a na to jak se u toho nervuje moje žena. A hlavně mám plnou hubu keců jak to kazí. Ale sám bych teď už zahrál úplný kulový. 
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Mě to nepřijde moc ... to vychází cca jako roční spotřeba ne příliš náruživého kuřáka? Pozastaví se někdo nad někým, kdo stejnou nebo vyšší částku profouká do vzduchu?
Navíc jak už padlo, je hezké být ten hrdina "co jim nikdy nedá ani euro", ale někde se na chod hry peníze brát musí. Level dva je ještě posmívání se těm co nějakým způsobem platí. Obojí člověk občas vidí na ofiko fóru.
Navíc jak už padlo, je hezké být ten hrdina "co jim nikdy nedá ani euro", ale někde se na chod hry peníze brát musí. Level dva je ještě posmívání se těm co nějakým způsobem platí. Obojí člověk občas vidí na ofiko fóru.
Goldnoob team proud member!
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Díky za morální podporu. 
Jo a zapomněl jsem, že na všechny tanky, který si nechávám "natrvalo", nahazuju camo.
Perlička ze zivota: někdy o prázdninách se mi povedlo (v opilosti) nakoupit 200 velkých oprav za goldy, protože bagr. Moc jsem se pak nesmál, ale teď už jo.
A ohledně kouření, když jsem v NL, stojí to docela dost, na cíga jsem se vykašlal už před 14 lety, ale ono to zelený tak hezky voní...
Jo a zapomněl jsem, že na všechny tanky, který si nechávám "natrvalo", nahazuju camo.
Perlička ze zivota: někdy o prázdninách se mi povedlo (v opilosti) nakoupit 200 velkých oprav za goldy, protože bagr. Moc jsem se pak nesmál, ale teď už jo.
A ohledně kouření, když jsem v NL, stojí to docela dost, na cíga jsem se vykašlal už před 14 lety, ale ono to zelený tak hezky voní...