World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
A ještě jedna, tentokrát s hvězdičkama. Proč nejde edit?
http://wotreplays.com/site/3247242#stats
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Pěkně. Já uvažuju, že bych zkusil 3 MoE na RUčku, když už mám na Bulldogovi GF a je tam celkem dobrá posádka.
Goldnoob team proud member!
- pilarius
- Začátečník

- Registrován: 10. bře 2006
- Bydliště: Pardubice
Re: World of Tanks
Leo je taková kraksna, že jsem z toho zoufalej. Střílí to pomalu, nepřesně a za málo a jezdí to rychlostí japonské heavyny. Rád bych si zahrál Emila, ale asi se na to vykašlu. Přitom ten předchozí Strv 74 byl tak úžasnej sniper...
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, AsRock Steel Legend AMD Radeon RX 9070XT 16GB, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM1000x ATX 3.1; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Dík. 3moe na RU jsou porod. Ale mám je.
.
Leo je super tancik se 75mm. Gun je ve vsem lepsi nez na Strv74. Nabijak, ventilacka, optika. A papani.
Leo je super tancik se 75mm. Gun je ve vsem lepsi nez na Strv74. Nabijak, ventilacka, optika. A papani.
- certes
- Začátečník

- Registrován: 12. říj 2008
Re: World of Tanks
Nemůže zároveň střílet nepřesně a za málo. Nepřesná je 100mm, ale ta za málo rozhodně nedává.pilarius píše:Leo je taková kraksna, že jsem z toho zoufalej. Střílí to pomalu, nepřesně a za málo a jezdí to rychlostí japonské heavyny. Rád bych si zahrál Emila, ale asi se na to vykašlu. Přitom ten předchozí Strv 74 byl tak úžasnej sniper...
On je to dobrej tank, když jej vezmeš jako pomalejšího spotera, ve křovíčku si zamíříš, prásk za 300 HP a pak se rychle stáhneš. Hečka s 410 poškozením a 53mm průbojností jsou taky vpohodě.
A k té rychlosti ... vždyť je to spolu s Cometem nejrychlejší sedmičkové medko, pravda blbě zatáčí ale šedesátku na rovince dá. Maskování má taky výborné, tak je třeba ho využívat.
Ryzen 7 5800X@87W - NH-U12A - TUF B550 - 4x8GB 3600CL16 - RX 5600XT@130W - 870 EVO + 860 EVO - TX550M 550W - Xonar DX - EIZO FG2421
- morke
- Moderátor

- Registrován: 09. srp 2009
- Bydliště: Háj ve Slezsku
Re: World of Tanks
Jak často se vám stává, že celý tým jede na jednu stranu mapy? Stává se mi to příliš často, pro artináře jistá smrt a prohra. Nikdy jsem to nezažil, až s FV207 a 9, 10 tierem.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
- pilarius
- Začátečník

- Registrován: 10. bře 2006
- Bydliště: Pardubice
Re: World of Tanks
Mám na něm zatím první věž, druhý motor a druhé 75mm dělo. Třeba to top ještě změní, ale zatím je to totální kraksna. Jo a ty AP střely létají navíc šíleně pomalu. Do té mobility samozřejmě patří i to zatáčení. Zatím mám základní pásy.
Oproti Strv 74, se kterým se po žárovce díky úžasnému sklápění zbraně jen krásně vykukovalo zpoza kopce a pálilo ihned za 150, je to katastrofa.
Oproti Strv 74, se kterým se po žárovce díky úžasnému sklápění zbraně jen krásně vykukovalo zpoza kopce a pálilo ihned za 150, je to katastrofa.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, AsRock Steel Legend AMD Radeon RX 9070XT 16GB, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM1000x ATX 3.1; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
- dexterav
- Mírně pokročilý

- Registrován: 26. pro 2003
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
furt a je fuk aký tiermorke píše:Jak často se vám stává, že celý tým jede na jednu stranu mapy? Stává se mi to příliš často, pro artináře jistá smrt a prohra. Nikdy jsem to nezažil, až s FV207 a 9, 10 tierem.
teraz sa ktomu ešte pridáva TD do prvej línie
Intel Ultra 7 265k 5,6/4,9GHz,Apex Z890, 2X24GB 8,73GHz CL40 Corsair, Asus TUF 5090 3.2/34GHz , H2O + Carbide 600Q,SS Noctua Edition, 10TB 850X, Topping D50s + Tilia + T5, StrixPG32UCDP, Fold7, ITX 13700k + 5070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
- morke
- Moderátor

- Registrován: 09. srp 2009
- Bydliště: Háj ve Slezsku
Re: World of Tanks
TD je kapitola sama pro sebe. Střelím z jednoho konce mapy na druhou, kde je osamocená nepřátelská arty a než střela doletí, objeví se tři TD a naráží do ní. Tak to schytají všichni
. Aspoň je sranda.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Příště prosím upřesnit, protože jak jsem to četl, tak už jsem se zděsil, že by si tohle někdo myslel o mém milovaném Leopardovi 1pilarius píše:Leo je taková kraksna, že jsem z toho zoufalej. Střílí to pomalu, nepřesně a za málo a jezdí to rychlostí japonské heavyny. Rád bych si zahrál Emila, ale asi se na to vykašlu. Přitom ten předchozí Strv 74 byl tak úžasnej sniper...
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- pilarius
- Začátečník

- Registrován: 10. bře 2006
- Bydliště: Pardubice
Re: World of Tanks
Leo je švédská střední sedma. Toho německého kocoura s jedničkou ještě ani zdaleka nemám, v té lajně jsem zkysl u osmy pro Indii. 
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, AsRock Steel Legend AMD Radeon RX 9070XT 16GB, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM1000x ATX 3.1; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Počkat, to je ještě nějaký další "Leo"? Já zase myslel, že mluvíte o tom německém lightu 
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Aha. Pan pilarius tu breci nad tankem ve stocku. To je ale trosku mimo tenhle pan, bezne se hodnoti az tanky v topu. Btw 100mm je pekne nakokot. 75mm je lepsi v 90% bitev. Nazdar.
- pilarius
- Začátečník

- Registrován: 10. bře 2006
- Bydliště: Pardubice
Re: World of Tanks
Přes stock se taky musí, pane koule se žvárem.
Třeba takový Tiger II je ve stocku naprosto bombastická a v pohodě hratelná záležitost. Nevidím důvod, proč si nepostěžovat. Už se tu řešily mnohem větší prkotiny.
Třeba takový Tiger II je ve stocku naprosto bombastická a v pohodě hratelná záležitost. Nevidím důvod, proč si nepostěžovat. Už se tu řešily mnohem větší prkotiny.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, AsRock Steel Legend AMD Radeon RX 9070XT 16GB, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM1000x ATX 3.1; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Aha. To bude tim, ze jsem hral stock tank naposledy pred 40k bitev. 
- pilarius
- Začátečník

- Registrován: 10. bře 2006
- Bydliště: Pardubice
Re: World of Tanks
Pro mě jediná nevýhoda non-premium hraní, no. 
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, AsRock Steel Legend AMD Radeon RX 9070XT 16GB, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM1000x ATX 3.1; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
- dexterav
- Mírně pokročilý

- Registrován: 26. pro 2003
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
nonpremium hranie má aj výhodu že si človek často užije aj tanky ktoré by inak preskočil alebo preletel 1- bitkami 
alebo zistí že ten krám je nakoniec OP ako maľované
alebo zistí že ten krám je nakoniec OP ako maľované
Intel Ultra 7 265k 5,6/4,9GHz,Apex Z890, 2X24GB 8,73GHz CL40 Corsair, Asus TUF 5090 3.2/34GHz , H2O + Carbide 600Q,SS Noctua Edition, 10TB 850X, Topping D50s + Tilia + T5, StrixPG32UCDP, Fold7, ITX 13700k + 5070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Třeba kachna, dal jsem si s ní kdysi dávno 1. bitvu a hnedka M. A asi před měsícem u mě kámoš pobrečkával, jaký je to šunt a já si s tím dal z legrace jednu bitvu. Chytl jsem Siegfrieda a tier 6, takže se mi začal smát. Potom, co jsem nastřílel litr, dal si 4 killy a M, už se nesmál. 
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
I takoví "hráči" se najdou https://cs.wot-life.com/eu/player/tysse ... -524965203