World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
MarssCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. lis 2016
Bydliště: Chrudim

Re: World of Tanks

Příspěvek od MarssCZ »

Ma tu nekdo svedsky desitkovy TDCko? Jak se Vam s nim hraje?
Nicki.S
Nováček
Nováček
Registrován: 20. bře 2009
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Nicki.S »

ty jo kvuli tem svedum sem si rekl ze se opet k wotku vratim, cca po 3/4 roce, nevim cim to ale nejak sem dostal slinu... to me ale hned zase preslo :D
i5-4670K@4,4ghz+Noctua NH-D14, MSI Z87-G45 Gaming, 4x4GB DDR3 1600mhz cl8, 1060 6GB Aorus, MX300 525GB+2TB seagate, EVGA G3 750W, Zalman Z9 plus
Bolito
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 21. lis 2006
Bydliště: Pha - Modřany

Re: World of Tanks

Příspěvek od Bolito »

No nazdar, spotřebák na více použití se z lodiček chystá do tanků (jestli projde):
http://sandbox.worldoftanks.com/en/comp ... artillery/

Zmenšení alfy a zvýšení přesnosti artyn je ok, i to omráčení se dá zkousnout, ale cooldown 90s/60s normální/prémiová lékárna je další p2w jako prase.
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Když jsem viděl nerf klikačů na SB, tak jsem zajásal, ale zbytek je IMHO docela tragédie. Rakoviny už (snad) tolik lidí hrát nebude, protože oneshotování tanků je na 90% výsada dementů, kteří jinak ve hře nic neudělají, když nemůžou od červené čáry beztrestně šikanovat tanky na druhé straně mapy.
To, že má prémiový spotřebák o 1/3 kratší cooldown beru jako ohromné plus, protože v současné době je poměr výkon/cena hrozně nvýhodný a lidi aspoň uvidí, za co utrácejí kredity. P2W? Těžko, když můžeš spoustu prémiových spotřebních doplňků vyhrát za mise. A 10K za kus, když jsou v akci není zase tolik, aby mě to trhalo žíly.
DAveDOG
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. srp 2004
Bydliště: Austerlitz

Re: World of Tanks

Příspěvek od DAveDOG »

Jakýkoliv nerf artyn mimo úplného zrušení bude pro odpůrce artyn málo a stejně budou pořád brečet. Sice s 40 mm pene už nebudou oneshoty, ale zásah do papiraků bude pořád bolet a když to nebude oneshot, tak rána za 3/4 hp nepotěší. Lodě mají spotrebaku omezený počet, tady si koupíš jeden na bitvu a je jedno kolikrát ho použiješ. Neřekl bych že je to p2w, spíš snaha tahat z lidí víc peněz. Jak psal Jeltík tak 10k ve slevě a nebo ta hromada z misí se dá unést. Zajímalo by mě jestli jim zůstane i ta druhotná funkce. A taky kdy bude ta slibovaná předělávka skillů podle WoWs.
UFO PORNOOOOO!

"To není meloun!!!"
Bolito
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 21. lis 2006
Bydliště: Pha - Modřany

Re: World of Tanks

Příspěvek od Bolito »

Tak mně to teda žíly trhá. Byla to jedna z věcí proč sem přestal hrát lodě.
Zatímco teď je rozdíl normální/premkovej spotřebák minimální (a tak to má být), jestli zavedou CD, tak premkovej bude povinnost, protože 60s vs 90s je rozdíl propastnej.
Tím spíš, že artyna ti navíc bude kromě stráhávání pásu omračovat posádku, a lékárna tě z toho dostane.
Takže si z každý bitvy odečti -10k až -30k za spotřebák, (a to ještě když ho kupuješ ve slevě), a kolik myslíš že ti zůstane z bitvy kreditů ?
Tebe baví jezdit a z vyhrané bitvy být v mínusu ?
Ty akce opravdu nestačej na to, abych měl premkovej spotřebák pokaždý.
Anebo ano, tak si kup normální, a pak stůj se strženým pásem, protože opravna je na CD, a jen se koukej jak tě všichni om*daj.

Snad se to do ostrý nedostane, a zůstane to v sandboxu.
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: World of Tanks

Příspěvek od morke »

Je zajímavé, jak jsou všichni proti arty, ale právě kvůli takovým ve hře hraji už jen arty. Taky mě občas někdo převrátí nebo trefí z týmu, ale takové to vytlačování, obíjení a blokování už nemusím. Největší zlo jsou devítkoví a desítkoví fialkoví idioti, co si nastřílí pro sebe a na tým kašlou.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
DAveDOG
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. srp 2004
Bydliště: Austerlitz

Re: World of Tanks

Příspěvek od DAveDOG »

Jsi jen ubohý klikající kriplík který schválně kazí hru těm kteří alespoň něco umí a tvoří tu hru. Nic neumíš, jen stojíš vzadu u červené a přes celou mapu otravuješ půl procenta hráčů co něco umí. Patrně bys měl dostat rakovinu a nebo by Ti měla umřít minimálně polovina rodiny při autonehodě :lol:
UFO PORNOOOOO!

"To není meloun!!!"
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: World of Tanks

Příspěvek od morke »

Jo, tak to vidí ostatní. HT a TD vyšších tierů je ta skutečná rakovina. Jezdí spolu a jak narazí na víc než jeden tank, tak zdrhnou :) .
Dobré je, jak chtějí po arty trefit někoho těsně za kopcem, logika :sarcasm: .
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

No... Já ti jen řeknu to, že kdybych měl hrát týmově s těma retardama, co na randomu jsou, tak ani zdaleka neovlivním bitvu tak, jako samostatně. Proto týmově hraju jen s lidma, kteří vím, že jsou schopni něco zahrát a mohu se na ně spolehnout. Zkus to taky brát z té druhé stránky.....
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

morke píše:...Největší zlo jsou devítkoví a desítkoví fialkoví idioti, co si nastřílí pro sebe a na tým kašlou.
A proto mají většinou (skoro vždy ... v podstatě pokaždé) lepší WR, než ti žlutí hráči, co hrají hrozně pro svůj tým. Logika :)
Goldnoob team proud member!
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

On tím asi myslel, že by unicumové měli zachraňovat každého retarda, který někam blbě najede a obětovat se pro něj :D Což je samozřejmě nesmysl, protože na to doplácí celý tým potom.

Morke, tvá logika je špatná, hodně špatná, viz Thellwinův poznatek. Nemluvě o tom, že prostě kdybych nekašlal na tým, který je v naprosté většině případů sestavený z retardů a snažil se jim nějak pomoci, tak to akorát začnu schytávat a potom už nejsem tu bitvu schopen tolik ovlivnit. To, že unicumové mají větší WR znamená, že vyhrávají týmům více her a to právě díky tomu, že hrají sobecky a často použijí retardy jako návnadu.
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: World of Tanks

Příspěvek od morke »

Asi mám štěstí na jiné "fialky", kteří nechají se obsadit a raději si nastřílí dmg. S klanem je to určitě jiné, ale ty random bitvy díky tomu dopadají většinou blbě.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

Pokud není šance to vyhrát tak co? Taky bych si raději jel ještě nastřílet dmg... je to jen o vyhodnocení situace, ničem jiném. Kdyby unicumové byli takoví, jak píšeš, tak by neměli tak vysoký WR :wink:
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
Wiruz
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Pardubice

Re: World of Tanks

Příspěvek od Wiruz »

unicum to proste umej a vyuzivaji teamu pro svuj prospech. Bohuzel z pohledu hrace to vypada, ze ho tam unicum necha a kasle na nej. On pritom jen vyuzije toho, ze se dva perou a snipuje ze zadu a v pripade pruseru ujede na dalsi palebnou pozici vytezit maximum z dalsiho hrace. Vetsina her pak vypada tak, ze unicum vyuzije toho, ze jeho team se nekde pere a nastrili si z dalky dmg a posetri HPcka. Nasledne uz jen potraduje zbytek, kde nahoni killy, protoze ma proste vice HP. Coz je vlasne super taktika a funguje. Taky hraji unicum vetsinou mobilni tanky. Je to proste o vciteni se do bitvy a vyhodnoceni situace jestli jeste strilet nebo se stahnout a posetrit hp. Kdo ma pres 58-60% WR je proste borec.
CPU: Intel Core i5 12600K @ -0,05mV COOLER: Deepcool AK400 MB: Gigabyte B660M Gamming X DDR4 RAM: Kingston 2x 16GB DDR4 3600 CL18 VGA Sapphire PULSE RX 9070 16GB @ 200W / -80mV SSD / HDD: 1TB KC3000 NVME / Seagate BarraCuda 3TB CASE: Fractal Design Define Mini C PSU: Corsair RM550x 550W LCD: 27" Samsung ViewFinity S60UA IPS 2560x1440 @75Hz REPRO: Logitech Z3 2.1 MOUSE: CM MM720 KEYBOARD: MS Sidewinder X4 OS: Win 11 Pro 64
Obrázek
Obrázek
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

Nemusí to být ani nutně z dálky... já nesnáším snajpení přes půl mapy. Ale jinak máš vesměs pravdu... přidal bych ještě to, že nebýt potom těch unicumů, tak by ten tým ani ve finále často nevyhrál, jelikož ten dmg, co unicum nastřílí, je pro jeho tým dost zásadní.
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: World of Tanks

Příspěvek od morke »

Dobrá, je v tom logika fialkových. Spíš je problém, že mezi nimi jsou i rychlokvašky na X. Z pohledu arty mě jen štve, jak v pár minutách jsou všichni mrtví a zůstanu na 10 tanků sám. 2 unicum nezachrání celý tým.
Ale potěší, když mi napíše nepřátelská fialka něco o rakovině, když ho celého prostřílím :) .
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Tohle je druhý moderátor, kvůli kterému je mi líto, že si tuhle pakáž nemůžu přidat do ignoru. Dave to nemohl napsat líp a rakovinu na tebe.
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: World of Tanks

Příspěvek od morke »

Buď trochu tolerantní. Pokud by byly arty tak špatné, tak je WG vyhodí. Navíc, ony arty nemají kromě ostřelování žádnou výhodu. Nabíjení u FV207 mám 28 vteřin, zaměření 7 a je to pomalý papírák. A taky na ně všichni kašlou a nechají je bez podpory.
Mimochodem, ti obětní žlutí fialových se nesnaží mě přijet na jeden zásah zničit, takže malá nevýhoda na to spoléhat :).

//Kde se vzalo to s tou rakovinou? Jsem myslel, že to pochází od cikánů :mrgreen:.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
Nicki.S
Nováček
Nováček
Registrován: 20. bře 2009
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Nicki.S »

ja fakt nechapu ty co tady brečej nad artynama. wot se ma priblizit technikou WWII kde artyny byly v realu taky myslite ze si tehdejsi tankisti stezovali na vyrobce artyn at je zrusej ? omg navic jestli si myslite ze staci jen stat vzadu a klikat kazdou pul minutu tak ste vypatlanci co nikdy s arty nehrali... realita je spise takova ze ste porad v minusu a trefit nekoho se vam podari tak jednou z 5 strel. jiste ono to zaboli toho co to dostane, kdyz mu zmizi 1500+ HP ale pro toho artynare je to uspech po 5minutach boje a 5kliknutich kdy naboj leti nekam do pi** ...
i5-4670K@4,4ghz+Noctua NH-D14, MSI Z87-G45 Gaming, 4x4GB DDR3 1600mhz cl8, 1060 6GB Aorus, MX300 525GB+2TB seagate, EVGA G3 750W, Zalman Z9 plus
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“