Vidíš, asi si tu mrdku vyexpím na niektorom zo svojich LOL accountov
World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
V nízkých tierech je to nanic protože teamy absolutně netuší a většinou bezmozkově rushujou. Ale v t8 to už začíná být prdel, když natrafíš na nějakou IS-3ku třeba která se snaží využít hulldown nebo stříli spoza rohu a zrazu mu odnikud přiletí na engine deck rána za 400 
Vidíš, asi si tu mrdku vyexpím na niektorom zo svojich LOL accountov
Vidíš, asi si tu mrdku vyexpím na niektorom zo svojich LOL accountov
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Během hraní za 780 WN8 účet jsem zjistil, jak je to XVM kouzelný. Lidi se chovaj úplně jinak, než když hraju na svým 2450 WN8. Holt kouzlo barviček a podceňování protihráčů. 
- morke
- Moderátor

- Registrován: 09. srp 2009
- Bydliště: Háj ve Slezsku
Re: World of Tanks
Aspoň mám jedno pozitivum, nepoužívám XVM. Je zajímavé, že RiCK zmiňuje IS-3, ty se nejlépe střílí
. Zatím se mi povedlo s FV3805 dát nejvíc na jednu ránu 1650.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Týjo, tohle kdyby udělali na PC, tak se lidi pos... https://thearmoredpatrol.com/2017/02/21 ... rebalance/
- HentaiRush
- Začátečník

- Registrován: 24. úno 2007
- Bydliště: Téměř Praha
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Jestli nemáš DPB aspoň 1500, tak zapomeň. 
- Baneshee
- Moderátor

- Registrován: 12. dub 2005
- Bydliště: Brno
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Presne takovej nerf by ty OPckovy T10 medka potrebovaly ... ale na to nebudou mit u PC verze asi hned tak koule, fialky vi proc tyhle tanky jezdi a tezko by to nesly.Jeltík píše:Týjo, tohle kdyby udělali na PC, tak se lidi pos... https://thearmoredpatrol.com/2017/02/21 ... rebalance/
Ryzen 7800X3D | Noctua C12P SE14 | 2x32GB Kingston Fury 6000MHz | Sapphire Pulse 9070XT 16GB | ASRock X870 Pro RS | Micron 2TB NVMe & Kingston KC3000 4TB | FD North Black TG | Seasonic GX 750W | Dell G3223Q
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
U těch desítkových medek by mi to ani tolik nevadilo. Spíš ten nerf HEATů u T-54 na 270 mm by byl masakr. 300 mm ještě ok, ale 270 je už dost málo.
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- tatka.troy
- Začátečník

- Registrován: 26. úno 2009
- Bydliště: Pardubický kraj
Re: World of Tanks
já se hlásimHentaiRush píše:Když by jste si radši se mnou dali e25 četičku.
s Intelem na věčné časy
- Leveler
- Začátečník

-
- Registrován: 26. dub 2013
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
No hééjj já to nehrál už 2 roky:))))
https://cs.wot-life.com/eu/player/Levelercz-504879489
https://cs.wot-life.com/eu/player/Levelercz-504879489
- Jája
- Středně pokročilý

- Registrován: 04. čer 2003
- Bydliště: Prostějov
Re: World of Tanks
Máte někdo zkušenost jak tahle hra běží na starejch PC?
Konkrétně jestli by to šlo hrát na Athlonu X2 4400+ (2,3GHz AM2) 2GB DDR2 a jaká by byla k tomu adekvátní grafika? Momentálně je tam integrovaná.
Bylo by to pro děcka 7-10 let, takže jen aby se to trochu hejbalo.
Konkrétně jestli by to šlo hrát na Athlonu X2 4400+ (2,3GHz AM2) 2GB DDR2 a jaká by byla k tomu adekvátní grafika? Momentálně je tam integrovaná.
Bylo by to pro děcka 7-10 let, takže jen aby se to trochu hejbalo.
Core i7 8700K , Asus Prime Z370-A, 2x8GB DDR4 3200 G.Skill TridentZ, GTX1060 6GB, Adata SX 8200 Pro 512GB, 120GB Intel SSD 320, 2x Crucial MX500 1TB, X-Fi Titanium, 22" LG W2252TQ, EK water blocks (CPU+GPU, DDC1+EKtop, NexXxos Pro III+II), Avance C001 Terminator, Seasonic Focus GX-650
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Tak třeba na E7200 (?) když byl na defaultu, tedy 2.5 GHz, 4 GB Ram a HD4870 to moc nejelo na můj vkus.
Goldnoob team proud member!
- Jája
- Středně pokročilý

- Registrován: 04. čer 2003
- Bydliště: Prostějov
Re: World of Tanks
Ta tvoje E7200 by mohla být tak o 1/3 výkonější co jsem našel nějaký testy, takže by to snad mohlo stačit na rozjetí. k tomu grafiku nějakou GF 9800... mno uvidíme.
Dík za info
Dík za info
Core i7 8700K , Asus Prime Z370-A, 2x8GB DDR4 3200 G.Skill TridentZ, GTX1060 6GB, Adata SX 8200 Pro 512GB, 120GB Intel SSD 320, 2x Crucial MX500 1TB, X-Fi Titanium, 22" LG W2252TQ, EK water blocks (CPU+GPU, DDC1+EKtop, NexXxos Pro III+II), Avance C001 Terminator, Seasonic Focus GX-650
- rs8
- Nováček

-
- Registrován: 22. kvě 2015
Re: World of Tanks
Já to začínal na sestavě co psal Thellwin, akorát procesor byl myslím E7400 a když se upravilo rozlišení a detaily tak to jelo 25-35fps, pro nenáročné si myslím dostačující.
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
U těhle starých CPU je hodně znát každej MHz. Mě ta sestava občas shodila OC při restartu a že CPU místo na 3.4 GHz jede na těch základních 2.5 GHz jsem hned poznal právě když jsem zapnul tanky.
Goldnoob team proud member!
- rs8
- Nováček

-
- Registrován: 22. kvě 2015
Re: World of Tanks
Procesor jsem měl jen v základu, když sem ho potom vyměnil za Q8400, tak změnu bylo určitě znát.
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
a?Leveler píše:No hééjj já to nehrál už 2 roky:))))
https://cs.wot-life.com/eu/player/Levelercz-504879489
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Leveler
- Začátečník

-
- Registrován: 26. dub 2013
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
Nestarej seBlue Storm píše:a?Leveler píše:No hééjj já to nehrál už 2 roky:))))
https://cs.wot-life.com/eu/player/Levelercz-504879489
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Tak jo no....
Někteří mají dnes na PCTF asi vtipnou náladu, jak to tak vidím 
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Leveler
- Začátečník

-
- Registrován: 26. dub 2013
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
Sry to byla reakce na Troye:) Je čas tu hru zase oprášit a dát jí znovu šanci.
Tenkrát mě ta hra už děsně srala, tak sem se na to vyprdl:) Hrál sem jenom solo random a občas to byl marnej boj:) Změnilo se něco? Je to už trošku lépe vyvážené?
Tenkrát mě ta hra už děsně srala, tak sem se na to vyprdl:) Hrál sem jenom solo random a občas to byl marnej boj:) Změnilo se něco? Je to už trošku lépe vyvážené?