Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake + refresh 14nm - info

Vše o procesorech Integrated Electronics.

Moderátoři: Eddward, Baneshee

Odpovědět
hnizdo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. bře 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od hnizdo »

Desky uz maji jmena, cili to nejdulezitejsi mame.

https://videocardz.com/newz/upcoming-as ... ds-no-pics
MB: Asrock Z690 Extreme CPU: Core i9-12900K cooler: Be quiet! Dark Rock PRO 4 RAM: 32GB 2x16 DDR4-3600 CL16 Kingston Renegade, VGA: MSI 4090 Suprim Liquid SSD: Samsung 960Pro 1TB + EK-M.2 HS HDD: 3TB Toshiba, 18TB WD DC HC550, 8TB Seagate SMR, 2x12TB HGST DC HC520 - RAID1, Optical: LG BH16NS55 BR-RW , Mouse: Logitech G502X Keyb.: Logitech G15+G13+F710, Case: BQ Dark Base PRO 900 r2 PSU: Seasonic Platinum 860W SS-860XP2, Monitor: Asus ROG Swift PG32UCDP, Repro: Logitech Z-5500, Headset: Logitech G935, OS: Win11/64 Pro

>>>>Fórum pro much VRAM much doge věrozvěsty otevřeno! Vstup ZDARMA<<<<
del42sa
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. lis 2009
Bydliště: Omicron Persei 8

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od del42sa »

"The more you buy, the more you save" AI everywhere - Nvidia CEO at Computex 2023 https://www.youtube.com/watch?v=FhlE3m1trM4
Vega Primitive Shader combines the functions of vertex and geometry shader and with the right knowledge you can discard game based primitives at an incredible rate" https://pcper.com/2017/01/amd-vega-gpu- ... tecture/2/

MSI MPG GUNGNIR 110R White | CPU AMD Ryzen 7 9700X Granite Ridge | DeepCool AK500 White | GPU Sapphire Pure RX 9070 XT 16GB plus UV | MB MSI MAG X670E GAMING PLUS WIFI | 32GB DDR5 A-DATA XPG LANCER RGB Dual KIT 7200 MHz | system HDD SSD M.2 Kingston FURY Renegade NVMe 1TB | Seagate Baracuda HDD 1TB SATA III | data HDD WD RED 1TB SATA III | Quad HD VA monitor 27" MSI Optix G27CQ4 Free Sync 165 Hz 10bit HDR | Soud Blaster Audigy Fx | PSU MSI MAG A850GL 850 W 80 PLUS Gold PCIe 5 II | Win 10-64 bit Pro
hnizdo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. bře 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od hnizdo »

https://forums.anandtech.com/threads/in ... t-39042961


Poznamka - jsou to kanadsky dolary:
Obrázek
From the same shop the price is close to I7-7700k.

i7-7700k $462.41 https://www.pccanada.com/viewitem.asp?id=522700
i7-8700k $484.44 http://www.pccanada.com/viewitem.asp?id=644845

By the way: Estimated to arrive on 2017-09-16

http://www.cpu-monkey.com/en/compare_cp ... _8700k-763

CPU-Monkey says ~350 USD vs ~370 USD which is reasonable.
MB: Asrock Z690 Extreme CPU: Core i9-12900K cooler: Be quiet! Dark Rock PRO 4 RAM: 32GB 2x16 DDR4-3600 CL16 Kingston Renegade, VGA: MSI 4090 Suprim Liquid SSD: Samsung 960Pro 1TB + EK-M.2 HS HDD: 3TB Toshiba, 18TB WD DC HC550, 8TB Seagate SMR, 2x12TB HGST DC HC520 - RAID1, Optical: LG BH16NS55 BR-RW , Mouse: Logitech G502X Keyb.: Logitech G15+G13+F710, Case: BQ Dark Base PRO 900 r2 PSU: Seasonic Platinum 860W SS-860XP2, Monitor: Asus ROG Swift PG32UCDP, Repro: Logitech Z-5500, Headset: Logitech G935, OS: Win11/64 Pro

>>>>Fórum pro much VRAM much doge věrozvěsty otevřeno! Vstup ZDARMA<<<<
Eddward
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2009
Bydliště: SVK - Košice

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od Eddward »

ceny budu plus minus rovnake ako Kaby Lake, od zaciatku to bolo jasne, nebol dovod spekulovat kvoli jadram, stale je to mainstream
Intel Core i7 8700K @ 4.8Ghz + Noctua NH-D15 | 16GB DDR4 3200Mhz CL15 Corsair | MSI Z370 GAMING PRO CARBON | MSI GeForce RTX 2080 GAMING X TRIO 2.1/15.5Ghz
Crucial MX500 2TB | Samsung 970 EVO Plus 500GB NVMe | Seasonic Prime Ti Ultra 750W | W11 x64 Pro | Fractal Define R4 Black + 3x NF-A14 | DELL U2515H 1440p

Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G
Time Spy: 11 610
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od Blue Storm »

Záleží, co je to plus mínus... i kdyby 8700K stálo jen o tisícovku více (tzn. tak nějak na úrovni 7800X a tak nějak to bude), tak je to zdražení o 11 %. Logicky nejde čekat, že by 8700K najednou stál třeba 13 tisíc Kč.
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
vlado.sk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. srp 2010

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od vlado.sk »

Dnes novy BIOS na MAXIMUS VIII HERO BIOS 3504
1.Update new CPU microcode.
čo to páni asi znamená-. :razz:
hnizdo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. bře 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od hnizdo »

To znamena, ze stavajici cpu dostanou novy mikrokod. V zadnem pripade to nesouvisi s kompatibilitou pro kafe. Jestli kafe dostane zpetnou kompatibilitu zatim nikdo nevi, a osobne tomu neverim.
MB: Asrock Z690 Extreme CPU: Core i9-12900K cooler: Be quiet! Dark Rock PRO 4 RAM: 32GB 2x16 DDR4-3600 CL16 Kingston Renegade, VGA: MSI 4090 Suprim Liquid SSD: Samsung 960Pro 1TB + EK-M.2 HS HDD: 3TB Toshiba, 18TB WD DC HC550, 8TB Seagate SMR, 2x12TB HGST DC HC520 - RAID1, Optical: LG BH16NS55 BR-RW , Mouse: Logitech G502X Keyb.: Logitech G15+G13+F710, Case: BQ Dark Base PRO 900 r2 PSU: Seasonic Platinum 860W SS-860XP2, Monitor: Asus ROG Swift PG32UCDP, Repro: Logitech Z-5500, Headset: Logitech G935, OS: Win11/64 Pro

>>>>Fórum pro much VRAM much doge věrozvěsty otevřeno! Vstup ZDARMA<<<<
vlado.sk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. srp 2010

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od vlado.sk »

ja zas hej ináč si Intel podkope pod nohama.
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Bratislava

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od racecar »

Intel si nic nepodkope, akurat ty budes moct akurat suchat nohami, ked uz sme pri tych nohach.

Ten co chcel Ryzen ho uz kupil a ten co chce 6c od Intelu ho kupi tak ci tak.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od Blue Storm »

vlado.sk píše:Dnes novy BIOS na MAXIMUS VIII HERO BIOS 3504
1.Update new CPU microcode.
čo to páni asi znamená-. :razz:
Neznamená to vůbec nic, Z270 podporu Coffee Laku mít nebude... proč by jinak Intel vydával Z370, což je prakticky to samé, jen s asi drobnými úpravami?
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
hnizdo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. bře 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od hnizdo »

Kolikrat se tohle tema uz resilo. Nekde by to chtelo vyvesit banner "intel na zpetnou kompatibilitu kaslal, kasle a kaslat bude, ever after, deal with it", zejmena proto ze zpetna kompatibilita je voser pro vyrobce desek, pro obchodniky i vendory, vsichni na tom trati penize a jedinej kdo z toho benefituje je homemade segment. A pokud to nekomu uz za ta leta nedoslo, intel se homemade segmentem fakt neridi, to je domena amd. Osobne jsem nikdy neplanoval sestavu s vyhledem na upgrade cpu.
MB: Asrock Z690 Extreme CPU: Core i9-12900K cooler: Be quiet! Dark Rock PRO 4 RAM: 32GB 2x16 DDR4-3600 CL16 Kingston Renegade, VGA: MSI 4090 Suprim Liquid SSD: Samsung 960Pro 1TB + EK-M.2 HS HDD: 3TB Toshiba, 18TB WD DC HC550, 8TB Seagate SMR, 2x12TB HGST DC HC520 - RAID1, Optical: LG BH16NS55 BR-RW , Mouse: Logitech G502X Keyb.: Logitech G15+G13+F710, Case: BQ Dark Base PRO 900 r2 PSU: Seasonic Platinum 860W SS-860XP2, Monitor: Asus ROG Swift PG32UCDP, Repro: Logitech Z-5500, Headset: Logitech G935, OS: Win11/64 Pro

>>>>Fórum pro much VRAM much doge věrozvěsty otevřeno! Vstup ZDARMA<<<<
Srandista
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2009
Bydliště: Brno

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od Srandista »

hnizdo píše:Osobne jsem nikdy neplanoval sestavu s vyhledem na upgrade cpu.
A vies ty vobec pochopit, ze nie cely svet sa riadi podla teba? Ano, Intel nikdy neslubil kompatibilitu, ale ak sa potvrdi, ze CFL je "len" KL s 2 jadrami navyse, a bude vyuzivat nejaky 1151v2 socket, tak je to od Intelu na ludoch pekny oser. Ty to tak mozno nevnimas, to je tvoja vec, ale je vidiet, ze mnoho ludi tu hej. Takze, ako vravis, deal with it...
MTB: MSI MAG B550 Tomahawk, CPU: AMD Ryzen R5 3600 + Arctic LF III 240, RAM: Corsair 32GB DDR4 3600MHz CL16, GPU: AMD RX 6800 16GB RAM, SSD: Corsair MP600 PRO LPX 1TB + Corsair MP510 1TB, SC: Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Professional, PSU: Corsair RM650x, Case: Fractal Design North Mesh, Monitor: Dell S2721DGFA
Google Pixel 8 256GB, Nexus 7 (2013) 32GB
hnizdo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. bře 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od hnizdo »

Ale ano, o to mi jde - deal with it :) Pokud nekdo planuje "jinak nez ja", musi se poohlednout po jine platforme nez je intel. No problem.

Mne jde o to, ze to intel delal vzdycky, a pokazde kdyz vychazi nova platforma, tak je plno lidi hrozne prekvapenych a ukrivdenych, pouzivaji slova jako voser a vojeb. :roll: A to i lidi, co jim neni deset let. jako by jim intel neco slibil neboco.
MB: Asrock Z690 Extreme CPU: Core i9-12900K cooler: Be quiet! Dark Rock PRO 4 RAM: 32GB 2x16 DDR4-3600 CL16 Kingston Renegade, VGA: MSI 4090 Suprim Liquid SSD: Samsung 960Pro 1TB + EK-M.2 HS HDD: 3TB Toshiba, 18TB WD DC HC550, 8TB Seagate SMR, 2x12TB HGST DC HC520 - RAID1, Optical: LG BH16NS55 BR-RW , Mouse: Logitech G502X Keyb.: Logitech G15+G13+F710, Case: BQ Dark Base PRO 900 r2 PSU: Seasonic Platinum 860W SS-860XP2, Monitor: Asus ROG Swift PG32UCDP, Repro: Logitech Z-5500, Headset: Logitech G935, OS: Win11/64 Pro

>>>>Fórum pro much VRAM much doge věrozvěsty otevřeno! Vstup ZDARMA<<<<
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od Blue Storm »

Srandista píše:A vies ty vobec pochopit, ze nie cely svet sa riadi podla teba? Ano, Intel nikdy neslubil kompatibilitu, ale ak sa potvrdi, ze CFL je "len" KL s 2 jadrami navyse, a bude vyuzivat nejaky 1151v2 socket, tak je to od Intelu na ludoch pekny oser. Ty to tak mozno nevnimas, to je tvoja vec, ale je vidiet, ze mnoho ludi tu hej. Takze, ako vravis, deal with it...
Svět se neřídí podle Hnizda, svět se řídí podle toho, jak funguje obchod... Intel i výrobci desek vydělají více na tom, když kompatibilita se staršími deskami není a je potřeba koupit novou. Intel si to může udělat, jak se mu zlíbí a byli by po pravdě celkem hloupí, kdyby takové situace nevyužili a nechávali si zbytečně utíkat peníze. Jak říká Hnizdo, deal with it, tak to prostě je, bylo a bude. Naprosté většině lidí (tedy těm, co se v tom vůbec nevyznají) je to úplně šumák a řeší to akorát zanedbatelné (pro Intel) procento znalých.
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
Srandista
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2009
Bydliště: Brno

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od Srandista »

Ale vsak mne je to sumak, ja CFL nekupujem. Mne slo o to, ze hnizdo tu po kazdej zmienke o nekomparibilite s CFL dookola vykrikuje, ze Intel noc neslubil, a ze jemu je to jedno. Akurat svet nie je zlozeny len z ludi ako je hnizdu a je tu (a to aj tu na fore) skupina ludi, ktorej to vadi. Samozrejme ze Intel si rozhodne ako sa mu zachce, ale pokial CFL bude naozaj "len" KL so 6 jadrami, tak je myslim si na mieste, ze podaktori dufali v kompatibilitu dosiek.
MTB: MSI MAG B550 Tomahawk, CPU: AMD Ryzen R5 3600 + Arctic LF III 240, RAM: Corsair 32GB DDR4 3600MHz CL16, GPU: AMD RX 6800 16GB RAM, SSD: Corsair MP600 PRO LPX 1TB + Corsair MP510 1TB, SC: Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Professional, PSU: Corsair RM650x, Case: Fractal Design North Mesh, Monitor: Dell S2721DGFA
Google Pixel 8 256GB, Nexus 7 (2013) 32GB
hnizdo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. bře 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od hnizdo »

Srandista píše: pokial CFL bude naozaj "len" KL so 6 jadrami, tak je myslim si na mieste, ze podaktori dufali v kompatibilitu dosiek.
:roll: :sad:

1. "KB-L se sesti jadry" neexistuje. Existuje jen se ctyrmi. Tedy CF-L nemuze byt KB-L za zadnych okolnosti a se zadnymi priponami. CPU neni lego o ctyrech az sesti kostkach.
2. Na zaklade ceho nekteri doufali? Na zaklade "ja bych chtel", na zaklade nejakeho vyjadreni intelu, nebo na zaklade historickeho vyvoje? Na zaklade ceho jsou ted nastvani - ze jim intel nevyrobil desky na miru nebo co?

To je jak v matersky skolce bez pristupu k internetu....

Jestli chcete neco opravdu resit, reste desky a to jak ovlivni jejich vyber chipset, ktery ma zivotnost na trhu pet mesicu. To je opravdu potencialni problem.
MB: Asrock Z690 Extreme CPU: Core i9-12900K cooler: Be quiet! Dark Rock PRO 4 RAM: 32GB 2x16 DDR4-3600 CL16 Kingston Renegade, VGA: MSI 4090 Suprim Liquid SSD: Samsung 960Pro 1TB + EK-M.2 HS HDD: 3TB Toshiba, 18TB WD DC HC550, 8TB Seagate SMR, 2x12TB HGST DC HC520 - RAID1, Optical: LG BH16NS55 BR-RW , Mouse: Logitech G502X Keyb.: Logitech G15+G13+F710, Case: BQ Dark Base PRO 900 r2 PSU: Seasonic Platinum 860W SS-860XP2, Monitor: Asus ROG Swift PG32UCDP, Repro: Logitech Z-5500, Headset: Logitech G935, OS: Win11/64 Pro

>>>>Fórum pro much VRAM much doge věrozvěsty otevřeno! Vstup ZDARMA<<<<
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od Atapi »

Tak k desce můžu říct to samé, pokud tam nebude nějaká výrazná chyba (jako výměna desek pro sandy bridge co jsem zažil) a bude to mít všechnu konektivitu co potřebuješ, tak ti to může bejt jedno, že za půl roku výjde další chipset. Složím si PC a seru na to co výjde potom.
Obrázek
hnizdo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. bře 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od hnizdo »

O to nejde. Jde mi o to, jestli se vyrobci nevy*erou na rozmanitost portfolia, jako napr. Asus TUF a podobne. Doufam ze si vyrobci uvedomi, ze prave ted upgraduje pravdepodobne nejvetsi mnozstvi hracu za posledni roky. Snad jim k rozhodovani pomuze i doufejme neexistrujici zpetna kompatibilita :twisted:
MB: Asrock Z690 Extreme CPU: Core i9-12900K cooler: Be quiet! Dark Rock PRO 4 RAM: 32GB 2x16 DDR4-3600 CL16 Kingston Renegade, VGA: MSI 4090 Suprim Liquid SSD: Samsung 960Pro 1TB + EK-M.2 HS HDD: 3TB Toshiba, 18TB WD DC HC550, 8TB Seagate SMR, 2x12TB HGST DC HC520 - RAID1, Optical: LG BH16NS55 BR-RW , Mouse: Logitech G502X Keyb.: Logitech G15+G13+F710, Case: BQ Dark Base PRO 900 r2 PSU: Seasonic Platinum 860W SS-860XP2, Monitor: Asus ROG Swift PG32UCDP, Repro: Logitech Z-5500, Headset: Logitech G935, OS: Win11/64 Pro

>>>>Fórum pro much VRAM much doge věrozvěsty otevřeno! Vstup ZDARMA<<<<
hnizdo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. bře 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od hnizdo »

http://www.anandtech.com/show/11738/int ... 15w-mobile

Lol, takze hosi, zadny strachy, kafe neni, jen caj :lol:

CF-l na podzim, fall 2017. Kthx, bye. To vypada fakt na dostupnost na vanoce.

Fuck.

EDIT: The boxes confirm, among other things, that once these desktop parts will launch they'll have 6 cores (with HT for the i7) and require 300 series motherboards.

Obrázek

Cili zpetna kompatibilta je oficialne passe.
MB: Asrock Z690 Extreme CPU: Core i9-12900K cooler: Be quiet! Dark Rock PRO 4 RAM: 32GB 2x16 DDR4-3600 CL16 Kingston Renegade, VGA: MSI 4090 Suprim Liquid SSD: Samsung 960Pro 1TB + EK-M.2 HS HDD: 3TB Toshiba, 18TB WD DC HC550, 8TB Seagate SMR, 2x12TB HGST DC HC520 - RAID1, Optical: LG BH16NS55 BR-RW , Mouse: Logitech G502X Keyb.: Logitech G15+G13+F710, Case: BQ Dark Base PRO 900 r2 PSU: Seasonic Platinum 860W SS-860XP2, Monitor: Asus ROG Swift PG32UCDP, Repro: Logitech Z-5500, Headset: Logitech G935, OS: Win11/64 Pro

>>>>Fórum pro much VRAM much doge věrozvěsty otevřeno! Vstup ZDARMA<<<<
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Intel Skylake/ Kaby Lake/ Coffee Lake 14nm -info, spekul

Příspěvek od ArgCZ »

moment, podzim se čekal s tím že bude představení někdy teď ne? Původně to byl produkt Q1/2018
Naposledy upravil(a) ArgCZ dne pon 21. srp 2017, 11:27, celkem upraveno 1 x.
PS5 Pro, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
Odpovědět

Zpět na „Procesory Intel“