QUBE 2 savegame

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Hirogen
Nováček
Nováček
Registrován: 12. led 2010

QUBE 2 savegame

Příspěvek od Hirogen »

Potřeboval jsem přeinstalovat Epic Launcher. Při odinstalaci mi smazal všechny nainstalované hry. Měl jsem tam mimo jiné QUBE 2 v pokročilé fázi hraní. I tak jsem si zazálohoval složky appdata\qube\saved\savegame + appdata\qube_remastered\saved\savegame.
Pokud do těchto složek nahraji uložené soubory (hra je přes Epic Launcher opět nainstalovaná), stejně QUBE 2 nevidí pozici ve hře. Zvláštní ale je, že například hlásí odehraný čas a nasbírane archivmenty správně.
Poradíte mi?
alienGT
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. úno 2007
Bydliště: Opava

Re: QUBE 2 savegame

Příspěvek od alienGT »

Když tam ty savy nedáš, odehrajes kousek hry, uloz si postup, exit game.

Přejmenuj starý save jménem toho nového a přepsat. Nekopirovat pod starým jménem.
Čili zmenis pouze obsah toho souboru pro hru, ne jeho jméno.
7800X3D|Silent Loop 2|ASUS Strix B650E-E|2x32GB 6000CL30|RTX 4090 Gaming OC|FD Meshify 2 XL|RM850i|42" LG C2 120Hz OLED
Hirogen
Nováček
Nováček
Registrován: 12. led 2010

Re: QUBE 2 savegame

Příspěvek od Hirogen »

Tam je problém v tom, že QUBE ukládá pozici automaticky. Tím pádem tam jsou pouze 4 soubory, které se pořád jmenují stejně.
cancelcrush
Nováček
Nováček
Registrován: 17. čer 2024

Re: QUBE 2 savegame

Příspěvek od cancelcrush »

Ujistěte se, že jste si zálohoval všechny relevantní složky, ve kterých se ukládají herní pozice pro QUBE 2. Vámi zmíněné složky appdata\qube\saved\savegame a appdata\qube_remastered\saved\savegame jsou správné.
Přeinstalace hry přes Epic Launcher:

Nejprve je nutné mít hru QUBE 2 znovu nainstalovanou přes Epic Launcher. Ujistěte se, že je hra úplně nainstalovaná a aktualizovaná na nejnovější verzi.
Obnovení uložených souborů:

Po nainstalování hry QUBE 2 přes Epic Launcher, přejděte do složky, kde jste zálohoval uložené soubory (appdata\qube\saved\savegame a appdata\qube_remastered\saved\savegame).
Zkontrolujte, zda jsou ve správné složce, kde se ukládají herní pozice.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“