Asus ROG Chakram X Origin

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
davos8000
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. zář 2018

Asus ROG Chakram X Origin

Příspěvek od davos8000 »

Mám myš Asus ROG Chakram X Origin, která se neskutečně rychle vybíjí poslední týden, mám ji 18 měsíců a kupovaná je na czc.cz nevíte čím to může být
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Asus ROG Chakram X Origin

Příspěvek od AllowedCry »

Na netu píšou 114 hodin na jedno nabití, pokud se tomu neblížíš tak holt reklamace, pravděpodobně odchází baterie.
Ryzen 5800X3D || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ UV-OC 355W || M2 VP4300 4TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A + Philips 48OLED707.
davos8000
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. zář 2018

Re: Asus ROG Chakram X Origin

Příspěvek od davos8000 »

Ano ale czc obchody už nejsou jsem z Ostravy
Ani od novoty tolik nevydžela asi jsem ji dobíjel 3x týdně
davos8000
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. zář 2018

Re: Asus ROG Chakram X Origin

Příspěvek od davos8000 »

Už vím že nikdy nekupovat bezdrátovou myš je to poučení asi bude 2200 kč fuč
Jackal
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. dub 2005
Bydliště: Děčín

Re: Asus ROG Chakram X Origin

Příspěvek od Jackal »

CZC reklamace pořád funguje, stačí vyhledat adresu, kam reklamované zboží odeslat. Nebo si zvykni na kabel... :wink:
Acer Nitro 17 AN17-41-R8FE Gaming Notebook
Keyboard: Logitech MX Keys S Graphite, Mouse: Logitech G Pro X Superlight 2, Monitor: 27" AOC Q27G2S/EU Gaming QHD, OS: Windows 11 Professional
davos8000
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. zář 2018

Re: Asus ROG Chakram X Origin

Příspěvek od davos8000 »

Tak na reklamaci půjdu příští týden
Mr.Nigga
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. lis 2005
Bydliště: Pelhřimov

Re: Asus ROG Chakram X Origin

Příspěvek od Mr.Nigga »

Jestli to budeš posílat poštou, tak to můžeš rovnou poslat do autorizovaného servisu (což CZC stejně udělá) https://eu-rma.asus.com/cz

Pokud ti to neuznají, tak ti pořád zbývá možnost prostě vyměnit baterii sám. Většina výrobců dávala záruku jen na funkci, ne na kapacitu a s tím jak se před pár lety změnily podmínky pro záruční lhůtu, tak by mě docela zajímalo jak s tím dopadneš
I'm living on reds, vitamin C and cocaine. Everything's a blur
davos8000
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. zář 2018

Re: Asus ROG Chakram X Origin

Příspěvek od davos8000 »

Vyzkoušel jsem vymazání programu pro Asus myš restart a + instalce programu a restart a znovu rozjetí myši a je to smad horší než před tím
Jackal
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. dub 2005
Bydliště: Děčín

Re: Asus ROG Chakram X Origin

Příspěvek od Jackal »

Neřeš to, budeš více a více naštvaný. Zabal to a pošli to přímo do autorizovaného Asus servisu, jak už tu bylo psáno. Bude to minimálně o dost rychlejší. Reklamace přes prodejce trvá a stejně to posílají do daných servisů.

OT: mám hodinky na solární nabíjení a odešla mi po 7 letech baterie. Předal jsem je prodejci, který je nesmyslně držel, až bude mít více reklamací to doho servisu a po měsíci jsem si je vzal radši zpátky. Hodně jsem nadával. Odeslal jsem je přímo servisu a do 5 pracovních dní, jsem je měl doma a plně funkční.
Acer Nitro 17 AN17-41-R8FE Gaming Notebook
Keyboard: Logitech MX Keys S Graphite, Mouse: Logitech G Pro X Superlight 2, Monitor: 27" AOC Q27G2S/EU Gaming QHD, OS: Windows 11 Professional
davos8000
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. zář 2018

Re: Asus ROG Chakram X Origin

Příspěvek od davos8000 »

Nabil jsem myš večer měla když jsem vypínal PC v 18 hodin 98%, ráno zapnu PC 7:50 s myš má 43% od 18 hodiny se s ní nic nedělalo asi vadná baterka
Mr.Nigga
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. lis 2005
Bydliště: Pelhřimov

Re: Asus ROG Chakram X Origin

Příspěvek od Mr.Nigga »

To je dobře, protože to není otázka snížené kapacity věkem, ale je fakt vadná. To ti musí vyměnit, pošli to do servisu :)
I'm living on reds, vitamin C and cocaine. Everything's a blur
davos8000
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. zář 2018

Re: Asus ROG Chakram X Origin

Příspěvek od davos8000 »

Volal jsem Asus Česká republika a bylo mi řečeno že reklamaci vyřizuje pouze prodejce do reklamačního frormuláře jsem zaškrtl že chci nové zboži nebo vrácení peněz
Mr.Nigga
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. lis 2005
Bydliště: Pelhřimov

Re: Asus ROG Chakram X Origin

Příspěvek od Mr.Nigga »

Pokud požaduješ výměnu nebo peníze, tak jedině prodejce. Já myslel že chceš opravu, to by byl servis rychlejší
I'm living on reds, vitamin C and cocaine. Everything's a blur
Jackal
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. dub 2005
Bydliště: Děčín

Re: Asus ROG Chakram X Origin

Příspěvek od Jackal »

Také jsem pochopil, že po 18 měsích cilíš na opravu zařízení.
Acer Nitro 17 AN17-41-R8FE Gaming Notebook
Keyboard: Logitech MX Keys S Graphite, Mouse: Logitech G Pro X Superlight 2, Monitor: 27" AOC Q27G2S/EU Gaming QHD, OS: Windows 11 Professional
davos8000
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. zář 2018

Re: Asus ROG Chakram X Origin

Příspěvek od davos8000 »

při reklamaci např myši , jako je u mě tak to vyřizuje mezi prodejcem a dopravcem co jsem zboží vozí a jak jsem psal chci nové zboží nebo peníze myš mě stála bezmála 3000 kč a 2200 jsem se spletl
davos8000
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. zář 2018

Re: Asus ROG Chakram X Origin

Příspěvek od davos8000 »

Pokud mi při reklamaci vrátí peníze beru tuto https://mysi.heureka.cz/logitech-g502-x ... /#prehled/
davos8000
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. zář 2018

Re: Asus ROG Chakram X Origin

Příspěvek od davos8000 »

Tak dneska jsem byl na czc.cz (Allegro) v Ostravě reklamovat myš, co my řekl člověk při přijetí reklamace tak se může stát že mi myš vrátí jak je neopravenou ani vyměněnou nebo že by mi vrátlili peníze prý se na baterii záruka 2 roky nevztahuje pouze 6 měcíců uvidím maji se ozvat do 14 dní.
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“