Tiez sa tam pise ze zatial vsetky karty ktore videli maju A cip.HEAD píše: Jo testujou.Ty shit kusy oznacej bez A a jdou do non oc verzi a ty lepsi kusy oznacej jako A a jdou do oc verzi.
Ctes vubec ty clanky a nebo neumis anglicky?
https://www.techpowerup.com/247660/nvid ... er-variantkdybys nahodou nevedel co je to binning tak je to testovani kazdeho GPU a jeho trideni podle kvalityBoth are the same physical chip, just separated by binning, and pricing, which means NVIDIA pretests all GPUs and sorts them by properties such as overclocking potential, power efficiency, etc.
v prekladu tam stoji doslovne, ze nvidia testuje kazde GPU a pak je tridi podle OC potencialu, spotreby atd.
Ten bez A bude pravdepodobne len na tych najlacnejsich single fan kartach, aj ked zatial to ani na to nevyzera. Kazda jedna karta v eshopoch ma napisanu verziu A ako cip, vratane zakladnej Asus turbo karty.. aj ked je mozne ze je to chyba.






