World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

MarssCZ píše: A hlaska "Ono je občas těžký trefit se s normálním tankem na 200m" - to uz bude pak problem nekde mezi klavesnici a zidlí, ze :)
Jsi doopravdy takový idiot? Nedokážu si představit, že by někdo s mozkem mohl tohle myslet vážně.
MarssCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. lis 2016
Bydliště: Chrudim

Re: World of Tanks

Příspěvek od MarssCZ »

Jeltík píše:
MarssCZ píše: A hlaska "Ono je občas těžký trefit se s normálním tankem na 200m" - to uz bude pak problem nekde mezi klavesnici a zidlí, ze :)
Jsi doopravdy takový idiot? Nedokážu si představit, že by někdo s mozkem mohl tohle myslet vážně.

Tohle myslim vazne. Nikdy jsem na takovou vzdalenost nemel problem neco trefit s normalnim tankem. Pokud se ti to az tak nelibi a vidis se v tom, bude problem tam kde jsem psal. Jaky mas nick ve hre? Jelítko?
DAveDOG
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. srp 2004
Bydliště: Austerlitz

Re: World of Tanks

Příspěvek od DAveDOG »

RNG ve hře je tak velké že se občas i na takovou vzdálenost člověk netrefí, a to i když míří na střed tanku a ne na nějaké weakspoty. Občas zalaguje i server a střela letí úplně do pekel.
UFO PORNOOOOO!

"To není meloun!!!"
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Nick mám v podpisu. Vždycky jsem chtěl, aby mě shazoval "frajer" jako ty. Ale spíš si myslím, že jsi jenom další ubožák, který si nevidí do huby jenom proto, aby si na foru nahonil ego ihned potom, co se zaregistroval. :stupid2:
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: World of Tanks

Příspěvek od tatka.troy »

já se distancuju od " kolegy " z Chrudimě :D - asi má nějakej účet se staliniem :-D
s Intelem na věčné časy
MarssCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. lis 2016
Bydliště: Chrudim

Re: World of Tanks

Příspěvek od MarssCZ »

Jeltík píše:Nick mám v podpisu. Vždycky jsem chtěl, aby mě shazoval "frajer" jako ty. Ale spíš si myslím, že jsi jenom další ubožák, který si nevidí do huby jenom proto, aby si na foru nahonil ego ihned potom, co se zaregistroval. :stupid2:

To vís, zacal jsi me urazet první, tak se pak nediv, ze se ti to vratí stejnou mincí. Jj ja jsem ubozak, protoze nebrecím na foru, ze nedokazu trefit tank. Nic, tohle je hadka celkem o hovne. Hraj dál na takove WNko co hrajes ted a dal si stezuj, ze se neda nic trefit. :idea:
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

tatka.troy píše:já se distancuju od " kolegy " z Chrudimě :D - asi má nějakej účet se staliniem :-D
Spíš s přídavkem Michala Kolesy mixnutej Trodasem. :-D
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od J X P »

MarssCZ píše: ...
Ja teda nevim jak se tobe trefuje, ale distribuce strel ovlivnuje opravdu natolik RNG faktor, ze to co pise Jeltik je spis velmi bezne.

Samozrejme, jedna se o presnost toho kam mirim, nikolik o to, ze to leti jinam, ale tank to trefi.

Muzu vedet jaky nick mas ve WoT ty?
---
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Crabtree žije :-)
Stejný jako tady, už to psal. Poměrně solidní staty, ale už dlouho nehrál a asi neví, která bije v současným WOT.
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od J X P »

Jaj, jsem si nevsiml :-).

Nj, to je jasne, ze ziju :-) a deni kolem tanku porad sleduju, jen se mi uz nejak nechce to zapinat :-).
---
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

Kde jsou ty časy, kdy jsem žral tvůj modpack a bez něj jsem si hru nedokázal představit :-D
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Stejně je zajímavý, že jeden z nejznámějších lidí na CZ/SK WOT hřišti přijde na forum total inkognito a kdyby neměl ten suprovej avatar, tak bych ho ani nepoznal, všechna čest a na zdraví, pane. :-)
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

Je tu na PCTF déle jak ty :razz: Ale taky to pro mě bylo překvápko, když mi řekl, že to je on :lol:
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

O kousek. A poznal jsem ho až teď podle avataru, prostě haluz. :-D
Gid moaning je prostě jenom jeden.
BTW mi to připomnělo můj pobyt v UK a šéfa zájezdu FR turistů s jeho úžasnou hláškou: "Exkuze moá, í jem lídr of Fchchchchchrenč grrrůp.
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od J X P »

Ja na tomhle az tak nelpim, ale urcity propojeni identit zachovavam. Kdo umi cist mezi radky, ten pochopi a zaroven mi to dava mozna i trochu klidu :-).

Modpack jsem delal rad, ale delat pokazdy aktualizaci bylo cim dal narocnejsi, pokud jsem chtel udrzet kvalitu. Navic objektivne musim uznat, ze Aslainuv modpack se vsema options byl naprosto perfektni, ale ja jsem se urcitym vecem snazil spis branit.

Kdyz dneska vidim, co WG do hry pridalo, tak si myslim, ze bych temer zadny mod ani nepotreboval.

Presto, diky za uznani, panove ... preci jen, uz jsem odesel pred nejakou dobou a tolik pametniku uz nebude ;). Holt jste taky veterani :-).

P.S. Vite, ze jsem byl v CSA v dobe, kdyz se cast oddelila a vytvorila ANV? :D To jsem ovsem s WoT zacinal a modpack delal jen pro interni potrebu par lidi ;).
---
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

Hele já se v klanové sféře nějak extra nepohyboval... v té české jen v druhé polovině toho, co jsem byl v EHW a hrál jsem už nějak aktivně týmové věci, potom jsem odešel k Polákům (S-D) a nakonec skončil v S3ALu, takže já se skoro celou dobu, co hraju WoT, české scéně téměř vůbec nevěnoval :D
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: World of Tanks

Příspěvek od J X P »

Aha, ja myslel, ze jsi byl v novych ANV. Jinak ja jsem sice v klanech hraval a darilo se drzet i pomerne solidni pocet uzemi na mesicni zold, ovsem souhra se spoluhraci je v tomto zasadni a dobrych velitelu, co ustoji bandu individualit moc neni. Proto jsem pak spis klanovky nejezdil, protoze hrozne nerad v zasadnich vecech prohravam :D.
---
DAveDOG
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. srp 2004
Bydliště: Austerlitz

Re: World of Tanks

Příspěvek od DAveDOG »

Hlavní problém toho odchodu byl že se trhlo víc lidí než na jeden klan, a taky dělení tehdejšího CSA na barvičky. Ti lidi byli zvyklí na sebe a hrát potom s jinejma jim nešlo. Ale doba to byla fajn. Byť mám nejraději dobu kdy jsem byl v Hami, tak i období vzniku ANV bylo super.
UFO PORNOOOOO!

"To není meloun!!!"
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

Abych byl upřímný, než do CSA přišly pochcané náplavy z CGF ála slavný dement Will83 (nyní GRS_WILL), Danixek atd., tak to bylo poměrně v pohodě, ale najednou začaly poměrně hustý čistky a spousta lidí si představovala aktivitu hráčů ála druhou práci. Minimální požadavky na bedničky ve SH byly 1500 a kdo neměl 3000+, na toho už se koukalo jako na adepta na vyhazov. WN whores zaplavily poměrně pohodovou atmosféru a atmosféra zhoustla, vlastně jsem tam zůstával kvůli 4-5 lidem a navíc mě bavilo využívat výhody, který členství přinášelo. No a pak přišel šakalito a na druhý pokus mu moje vylití vyšlo, paradoxně mu to nemám za zlý, protože jsem se díky tomu dostal do ANV, kde je atmosféra a jednání s lidma na úplně jiný úrovni, navíc se tam moc nehrotí docházka. Jo a jsou tam holky. :-D
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Ten šakalito je co zač? Občas když nestreamuje Marty nebo skill4ltu, tak si zapnu i peacemakera a hodně často spolu hrajou, dost často jsem ho viděl i velet nějaké ty jejich CW/SH a přijde mi takovej lehce afektovanej :)
Goldnoob team proud member!
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“