http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... 2P010YB801
Jentak pro jistotu... Nějaký připomínky před koupí?
Upgradovat na 2500k nebo Ivy Bridge určitě nebudu, nejdřív tak příští rok na Haswell a to bude určitě potřeba i nová deska, takže deska mi stačí tato.
Zdroj... S12II620W je jen o 200,- dražší než 520W takže 520W je hloupost. Aspoň bude rezerva do budoucna.
A nebo přemýšlím nad Corsair TX650V2.. má delší záruku a jednu 12V 53A větev, seasonic má 2x24A.
Očekávám že grafika půjde bez problémů přetaktovat aspoň nad 900mhz, takže dražší OC edice je asi zbytečná.