Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Moderátoři: Walker1134, PKBO
- Unreal
- Žlutá karta

-
- Registrován: 07. dub 2012
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Co je na tom špatnýho ?:)
- jakubom
- Začátečník

-
- Registrován: 06. čer 2010
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Deska nějaká shit, AMD celkově nemá na hry tak dobrý výkon na intel teď, case a zdroj eurocase je sebevražda, disk měl 5900ot což opravdu zpomaluje počítač. Bylo tam toho víc, netvrdím že to co jsem poskládal já je nějak super složené a hladis až tu bude poradí určitě lépe 
- Unreal
- Žlutá karta

-
- Registrován: 07. dub 2012
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Ah dal jsem špatný link na CPU to má být : http://www.alza.cz/intel-core-i5-650-du ... 136070.htm
- jakubom
- Začátečník

-
- Registrován: 06. čer 2010
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
No to jsi dal i na desku, navíc teď kupovat socket 1156 nebude úplně správná volba, kdyby to byl bazar tak v poho ale nový jedině 1155.
- Unreal
- Žlutá karta

-
- Registrován: 07. dub 2012
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
rozdíl mezi 1156 a 55 ? 
- Suke001
- Středně pokročilý

- Registrován: 02. říj 2009
- Bydliště: Uherské Hradiště
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
1156 je starý socket, 1155 je novější.Unreal píše:rozdíl mezi 1156 a 55 ?
Pokud uvažuješ o nových komponentech tak na 1156 zapoměň. Viděl bych to podobně jak ti to navrhl jakubom.
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Jezis to je naprosto priserne sestavenyUnreal píše:Zdarec, měl bych vybraný komponenty na herní PC do 16 000 ,- , ale nejsem si s nima jistý tak chci slyšet vaše názory,..Předem děkuji.....................
Mechanika http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 09J1XS15RK 425,-
Deska http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0984YC1KPI 2415,- pokud nebudes nikdy v budoucnu taktovat http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0984YC1K9O 1965,-
Pamet http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 21Y50ALXJJ 522,-
Skrin http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0UR1NY19FX 925,-
CPU http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 09853314GK 2742,-
Gragarna http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0BX50T16JA 3885,- nebo http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0BV4YR12D5 3325,-
Zdroj http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... O0V41NKQRP 1530,-
HDD http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 1TZ1TU19SQ 1709,-
Monitor http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 23B23C1CCI 2690,-
- Unreal
- Žlutá karta

-
- Registrován: 07. dub 2012
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Že řeknu do 16 k max. tak mi to nedělejte všichni přez rozpočet
, taky chci aby mi to vydrželo dýl né rok a kupovat další..
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Taky ti nemusime stavet vubec nic a muzes si koupit ten paskvil co sis navrhnulUnreal píše:Že řeknu do 16 k max. tak mi to nedělejte všichni přez rozpočet, taky chci aby mi to vydrželo dýl né rok a kupovat další..
- Suke001
- Středně pokročilý

- Registrován: 02. říj 2009
- Bydliště: Uherské Hradiště
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Ta sestava s deskou H77 od hladise vychází na 16393,- kč. Ty 400 stovky už tě nezabijou ne ? Kompromisy už by se dělali težce.Unreal píše:Že řeknu do 16 k max. tak mi to nedělejte všichni přez rozpočet, taky chci aby mi to vydrželo dýl né rok a kupovat další..
- jakubom
- Začátečník

-
- Registrován: 06. čer 2010
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Psal jsem case ber bazar, tam ušetříš i 400 stovky a víc, zdroj můžeš klidně vzít ten který jsem dával já.
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
S12II je kvalitnejsi a stejne silny jako ten F3 500W............s tou sestavou se do 16k vejde.jakubom píše:Psal jsem case ber bazar, tam ušetříš i 400 stovky a víc, zdroj můžeš klidně vzít ten který jsem dával já.
- jakubom
- Začátečník

-
- Registrován: 06. čer 2010
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Vím:) sám ho mám
Já psal jenom v případě, že bude chtít tahat rozpočet dole.
- Riku
- Začátečník

- Registrován: 01. zář 2005
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
kámoš chce upgrade pc a chce to prý asi takto
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... RP011K9A01
podle mě by stačila deska
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... archType=1
a nevím zda se mu ten chladič vejde do skříně CM Elite 330, a jde vůbec na lga 1155? V popise to není :/
grafku tu gigabyte a nebo asus?
http://www.czc.cz/asus-hd7850-dc2-2gd5/106821/produkt
zdroj má http://www.czc.cz/coolermaster-silent-p ... 08/produkt
strop tak okolo těch 17k
díky
on si spíš něchá poradit když uvidí co mu tady doporučíte než jenom já
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... RP011K9A01
podle mě by stačila deska
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... archType=1
a nevím zda se mu ten chladič vejde do skříně CM Elite 330, a jde vůbec na lga 1155? V popise to není :/
grafku tu gigabyte a nebo asus?
http://www.czc.cz/asus-hd7850-dc2-2gd5/106821/produkt
zdroj má http://www.czc.cz/coolermaster-silent-p ... 08/produkt
strop tak okolo těch 17k
díky
on si spíš něchá poradit když uvidí co mu tady doporučíte než jenom já
PS5 Pro | LG OLED CX55
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Samozrejme ze bz mu stacila GD55. Vic bordelu na desce znamena jen vetsi moznost poruchy a ta GD65 ma navic jen par drobnosti. Ale pokud chce GD65 tak at si ji vezme. Alternativou jsou v tyhle cene ASUS http://www.czc.cz/asus-p8z77-v-intel-z7 ... qqijggj6kf a tady uz bych bral toho ASUSe.
Grafarnu Gigabyte.
Ta Noctua je draha. Staci mu Gelid nebo Coolink Dorator pokud uz chce za to dat ty penize a do te skrine se to vejde.
Grafarnu Gigabyte.
Ta Noctua je draha. Staci mu Gelid nebo Coolink Dorator pokud uz chce za to dat ty penize a do te skrine se to vejde.
- Riku
- Začátečník

- Registrován: 01. zář 2005
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Ta noctua je dražší o 100kč oproti corsatoru..
Ohledně tý desky, co tahle? Taky jsem si všiml že se tu dává do sestav občas
http://www.czc.cz/msi-z77a-g45-intel-z77/105031/produkt
Má sice slabší napájení, ale předpokládám že normální OC okolo 4,5Ghz asi dá taky v klidu
Jinak dík Hladisi
Ohledně tý desky, co tahle? Taky jsem si všiml že se tu dává do sestav občas
http://www.czc.cz/msi-z77a-g45-intel-z77/105031/produkt
Má sice slabší napájení, ale předpokládám že normální OC okolo 4,5Ghz asi dá taky v klidu
Jinak dík Hladisi
PS5 Pro | LG OLED CX55
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Tak ta Noctua ma podobny vykon jako Gelid a Gelid stoji jen 600Kc. Dorator je pak lepsi pri 100Kc rozdilu ve prospech Doratora. Tahle Noctua je uz stary model jen vysperkovany dvema kvalitnima fanama ,ktery tam delaj tu vyssi cenu.
Mno tak GD55-65 nebo ten Asus V jsou lepsi v kaskade a vybave ,ale s tou G45 samozrejme 4,5GHz da. G45 hlavne nema kraviny jako OCgenie a da se rici ma jen to nejnutnejsi.
Mno tak GD55-65 nebo ten Asus V jsou lepsi v kaskade a vybave ,ale s tou G45 samozrejme 4,5GHz da. G45 hlavne nema kraviny jako OCgenie a da se rici ma jen to nejnutnejsi.
- veteran13
- Začátečník

- Registrován: 19. úno 2010
- Bydliště: Vsetín/Brno
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Zdar, kamarád potřebuje nové PC(běžná činost a hry na fHD), tak se mu vybral komponenty. S cenou se už výš jít nedá, možná budu museti grafiku vyměnit za levnější. Ale ten základ by měl být ok, ne? Tam už se asi ušetřit nedá. Díky za rady
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... M1011C6A01
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... M1011C6A01
Má milá rozmilá neplakej! Život už není jinakej.
Dnes buďme ještě veselí, na naši bílé posteli.
Zejtra, co zejtra? Kdožpak ví, zejtra si lehnem do rakví.
Dnes buďme ještě veselí, na naši bílé posteli.
Zejtra, co zejtra? Kdožpak ví, zejtra si lehnem do rakví.
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Pameti ne Patriot http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 21Y50ALXJJ
Jinak pokud nemuze jit pres limit tak ok.
Jinak pokud nemuze jit pres limit tak ok.
- veteran13
- Začátečník

- Registrován: 19. úno 2010
- Bydliště: Vsetín/Brno
Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
ok, díky 
Má milá rozmilá neplakej! Život už není jinakej.
Dnes buďme ještě veselí, na naši bílé posteli.
Zejtra, co zejtra? Kdožpak ví, zejtra si lehnem do rakví.
Dnes buďme ještě veselí, na naši bílé posteli.
Zejtra, co zejtra? Kdožpak ví, zejtra si lehnem do rakví.