kupuji si novy pocitac po dlouhe dobe, dle sestav tady na foru jsem sestavil toto. tak sem davam odkaz kdyby nekdo mel pripominky
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... 9M010YB801
chci OC, ale jen decentní, nechci moc zatezovat cpu a desku vysokym OC, takze asi tak do 4.5Ghz, na to doufam staci pro dlouhodoby provoz mnou vybrana deska a chladic..
jen takovy detail, mam pokoj v hornim patre s stresnimi okny kde je v lete velmi vedro, treba i 30°C, nebude to vadit pro OC?
jeste me zajima jedna vec.. nemam zadnou dvd nebo cd mechaniku do sata a kupovat ji ani nechci kvuli jednomu pouziti..
WIN7 budu instalovat pres usb, ale jak je to s ovladaci na desku? ty se sice daji stahnout na strankach msi, ale nevim co vsechno mam stahnout a nainstalovat..
a pujde mi vubec sitova karta bez nainstalovanych ovladacu pro chipset? abych si je vubec mohl stahnout
zde http://www.msi.com/product/mb/Z77A-G45. ... =Win7%2064 odkaz na web s drivery pro desku kterou chci
dekuji




