hdd nějaká naděje?
Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567
- Ghor77
- Začátečník

-
- Registrován: 28. črc 2013
Re: hdd nějaká naděje?
mužete mi to nějak vysvětlit? jak může mít zrovna tenhle zdroj negativní učinek
- Ghor77
- Začátečník

-
- Registrován: 28. črc 2013
Re: hdd nějaká naděje?
doobře tak sem se trochu informoval a prohlížel fora no a na moji sestavu by prá stačilo nějakych 400W tak sem si říkal že bych vzal Seasonic SSP-450RT 450W no a k tomu asi HDD baracude
- AllowedCry
- Mírně pokročilý

- Registrován: 21. kvě 2011
- Bydliště: Praha
Re: hdd nějaká naděje?
Stačila by i 300W s rezervou 
Ryzen 9800X3D || Asrock X870 Pro || 64GB @ 6000Mhz cl30 || XFX RX 9070 XT @ UV-OC || M2 VP4300 4TB || HDD RED+ 4TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 32M2N8900 240Hz + Philips 48OLED707.
- Ghor77
- Začátečník

-
- Registrován: 28. črc 2013
Re: hdd nějaká naděje?
no kdybych přecházel na i5-3570K tak abych měl rezervu podle mě
- iHonza
- Začátečník

- Registrován: 26. led 2014
- Bydliště: Přerov
Re: hdd nějaká naděje?
Tak zas takový žroutem to není (i5 3570k)
. Seasonic mám a koupil bych znovu, u barracudy to samé (ticho, netopí, rychlost dostatečná...). Chybu asi ani s jedním neuděláš.
PC, MacBook, iPhone... netřeba pitvat
- Ghor77
- Začátečník

-
- Registrován: 28. črc 2013
Re: hdd nějaká naděje?
jen dotaz proč je lepší zdroj 400W 80Plus Gold než 550W to by ta 550ka musela mit mizernou účinnost
- iHonza
- Začátečník

- Registrován: 26. led 2014
- Bydliště: Přerov
Re: hdd nějaká naděje?
Jak jsi na to přišel, že je lepší? A k účinnosti: ono víc jak 80% se shání dost blbě.
.
PC, MacBook, iPhone... netřeba pitvat
- Ghor77
- Začátečník

-
- Registrován: 28. črc 2013
Re: hdd nějaká naděje?
no spíš takhle co je špatně na mojí 550 evolve?
- CZECHYa
- Začátečník

- Registrován: 14. úno 2012
- Bydliště: Třebíč
Re: hdd nějaká naděje?
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
- Ghor77
- Začátečník

-
- Registrován: 28. črc 2013
Re: hdd nějaká naděje?
aha takže je možné teda že zdroj mi to cele pokurvil
- CZECHYa
- Začátečník

- Registrován: 14. úno 2012
- Bydliště: Třebíč
Re: hdd nějaká naděje?
No dáváš k celkem slabému zdroji celkem silnou sestavu. Už bych zdroj neměnil, ale až budeš upgradovat, tak vyměň i zdroj. Ten disk byl spíš špatnej a postupně se to zhoršovalo...
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
- Ghor77
- Začátečník

-
- Registrován: 28. črc 2013
Re: hdd nějaká naděje?
tak ok asi po neděly si odědnám ten HDD no popřípadě až tak za 15 dní nevím kolik dostanu peněz za moje výsledky ve škole
no a pak bych teda vzal ten seasonic 450W jak se psal pokud nejsou proti tomu námitky
no a ještě jsem se chtěl zeptat jestly by třeba k něčemu byl update Biosu
no a ještě jsem se chtěl zeptat jestly by třeba k něčemu byl update Biosu
- CZECHYa
- Začátečník

- Registrován: 14. úno 2012
- Bydliště: Třebíč
Re: hdd nějaká naděje?
Pokud nemáš jiné problémy s počítačem, tak BIOS neupdatuj.
Kterej Seasonic? Tenhle?
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... archType=1
Kterej Seasonic? Tenhle?
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... archType=1
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
- Ghor77
- Začátečník

-
- Registrován: 28. črc 2013
Re: hdd nějaká naděje?
no měl sem najitej http://zdroje.heureka.cz/seasonic-ssp-450rt/
- CZECHYa
- Začátečník

- Registrován: 14. úno 2012
- Bydliště: Třebíč
Re: hdd nějaká naděje?
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
- Ghor77
- Začátečník

-
- Registrován: 28. črc 2013
Re: hdd nějaká naděje?
tak rozhodnu to pak podle financí a budu se rozhodovat mezi tím za 2000 a za 1600 jak si posílal
- Ghor77
- Začátečník

-
- Registrován: 28. črc 2013
Re: hdd nějaká naděje?
hele dnes sem totálně očistil PC vše sem vydělal vyfoukal, poutíral atd PC je čísté jako prdýlka novorozence a HDD nevyluzuje nějak moc zvuků no myslím HDD ale celý systém je zpomalený možná že ještě skusím reinstal systému třeba to pomůže nebo je někdo proti??
- iHonza
- Začátečník

- Registrován: 26. led 2014
- Bydliště: Přerov
Re: hdd nějaká naděje?
Reinstalem nic moc nepokazíš, ale ani nepočítej s tím, že pomůže.
PC, MacBook, iPhone... netřeba pitvat
- CZECHYa
- Začátečník

- Registrován: 14. úno 2012
- Bydliště: Třebíč
Re: hdd nějaká naděje?
Ne to nepomůže, ten disk je v posledním tažení...
Neopravíš hardware závadu přeinstalováním systému...
Neopravíš hardware závadu přeinstalováním systému...
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
- Ghor77
- Začátečník

-
- Registrován: 28. črc 2013
Re: hdd nějaká naděje?
no vše načítá pomalu tak sou dvě možnosti 1. za*ebaný systém 2. HDD už rychlejší nebude