AMD Polaris - Info, spekulace
Moderátoři: morke, Walker1134, Wilik
- DOC_ZENITH
- Středně pokročilý

- Registrován: 08. kvě 2010
- Bydliště: Praha
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
970 OC se na 980 nedostane, jedna z věcí co se jí tehdy tak vyčítala. Pokud se tenhle výkon potvrdí tak celkem nezajímavá karta, upgradovat na to asi nikdo moc nebude, snad ta cena bude odpovídat. Vyšší stráty s rostoucim rozlišenim než u Hawaii jsou taky logické, už jen dle nízkého počtu rops.
- scR47
- Nováček

-
- Registrován: 12. zář 2011
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
- Quiet PC -
CPU: Intel Core i5 3570 - RAM: 2x4GB Patriot DDR3 1866MHz CL9 Viper 3 - MB: Asus P8Z68V - GPU: Zotac GTX 1060 6GB - PSU: Seasonic S12II-520 - COOLER: Scythe SCMGD-1000 Mugen MAX - CASE: Zalman Z3 Plus
CPU: Intel Core i5 3570 - RAM: 2x4GB Patriot DDR3 1866MHz CL9 Viper 3 - MB: Asus P8Z68V - GPU: Zotac GTX 1060 6GB - PSU: Seasonic S12II-520 - COOLER: Scythe SCMGD-1000 Mugen MAX - CASE: Zalman Z3 Plus
- HEAD
- Začátečník

-
- Registrován: 27. lis 2005
- Bydliště: Usti n/L
- Kontaktovat uživatele:
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
Ten vykon stoji za hovno.Pockam na oficialni recenze a jestli se to potvrdi, tak zitra kupuju 1070.
Btw ten vykon na videu to je fakt hruuuza.Doufam ze je to fake nebo spatne ovladace.To je fakt jako stock GTX970 na 1200mhz
Btw ten vykon na videu to je fakt hruuuza.Doufam ze je to fake nebo spatne ovladace.To je fakt jako stock GTX970 na 1200mhz
- scR47
- Nováček

-
- Registrován: 12. zář 2011
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
Witcher 3 1080P http://v.youku.com/v_show/id_XMTYyNDQwMzAxMg==.html
Witcher 3 1440P http://v.youku.com/v_show/id_XMTYyNDQwOTcwNA==.html
Assassins Creed : Syndicate http://v.youku.com/v_show/id_XMTYyNDQxMjQ3Mg==.html
Tady je ještě něco z Číny, ale prej to je bez 16.6.2 driverů.
Witcher 3 1440P http://v.youku.com/v_show/id_XMTYyNDQwOTcwNA==.html
Assassins Creed : Syndicate http://v.youku.com/v_show/id_XMTYyNDQxMjQ3Mg==.html
Tady je ještě něco z Číny, ale prej to je bez 16.6.2 driverů.
- Quiet PC -
CPU: Intel Core i5 3570 - RAM: 2x4GB Patriot DDR3 1866MHz CL9 Viper 3 - MB: Asus P8Z68V - GPU: Zotac GTX 1060 6GB - PSU: Seasonic S12II-520 - COOLER: Scythe SCMGD-1000 Mugen MAX - CASE: Zalman Z3 Plus
CPU: Intel Core i5 3570 - RAM: 2x4GB Patriot DDR3 1866MHz CL9 Viper 3 - MB: Asus P8Z68V - GPU: Zotac GTX 1060 6GB - PSU: Seasonic S12II-520 - COOLER: Scythe SCMGD-1000 Mugen MAX - CASE: Zalman Z3 Plus
- spajdr
- Středně pokročilý

- Registrován: 14. bře 2004
- Bydliště: Ostrava Poruba
- Kontaktovat uživatele:
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
Zajimave je to polovicni vytizeni CPU s RX 480.scR47 píše:Witcher 3 1080P http://v.youku.com/v_show/id_XMTYyNDQwMzAxMg==.html
Witcher 3 1440P http://v.youku.com/v_show/id_XMTYyNDQwOTcwNA==.html
Assassins Creed : Syndicate http://v.youku.com/v_show/id_XMTYyNDQxMjQ3Mg==.html
Tady je ještě něco z Číny, ale prej to je bez 16.6.2 driverů.
- blaho
- Žlutá karta

-
- Registrován: 31. pro 2011
- Bydliště: Nyíregyháza
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
ale , ale , kto by to povedalHEAD píše:Ten vykon stoji za hovno.Pockam na oficialni recenze a jestli se to potvrdi, tak zitra kupuju 1070.
Btw ten vykon na videu to je fakt hruuuza.Doufam ze je to fake nebo spatne ovladace.To je fakt jako stock GTX970 na 1200mhz
len mas tu 1070 dobre preťuknutu ?
aby tu zase neboli nejake prejavy zvlaštnych memory javov atd.
* v kazdom pripade som ozaj zvedavy co z toho nakoniec bude,
lebo hype bolo neuverileľne
* ale menit za Polarku slusnu GTX970/a predavat ju pod cenu/ ,
to som uz čumel davnejsie, co ty ludia robia
tocit sa vykonom stale na tej urovni, šťastný to ludia, ak im to staci do buducna
Naposledy upravil(a) blaho dne úte 28. čer 2016, 22:53, celkem upraveno 1 x.
- Krteq
- Středně pokročilý

-
- Registrován: 22. dub 2005
- Bydliště: Brno
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
WTF? Jaký hype?blaho píše:lebo hype bolo neuverileľne
- VeCkO
- Mírně pokročilý

- Registrován: 15. říj 2008
- Bydliště: Vratimov
- Kontaktovat uživatele:
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
HEAD píše:Ten vykon stoji za hovno.Pockam na oficialni recenze a jestli se to potvrdi, tak zitra kupuju 1070.
Btw ten vykon na videu to je fakt hruuuza.Doufam ze je to fake nebo spatne ovladace.To je fakt jako stock GTX970 na 1200mhz
Cože? Ty vezmeš tu vykleštěnou kartu? Já myslel, že ořezávátka nebereš
Ryzen 7 9800X3D -|- ASUS ROG Strix B650E-F Gaming WIFI -|- RX 9070XT Pulse -|- ADATA XPG 48GB CL30
5120x1440 UltraWide Samsung G9
>>>>INSTAGRAM<<<<
>>>>CBR1000RR / GoPro / POV / YOUTUBE<<<<
5120x1440 UltraWide Samsung G9
>>>>INSTAGRAM<<<<
>>>>CBR1000RR / GoPro / POV / YOUTUBE<<<<
- zumpar1234
-
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
Krteq píše:WTF? Jaký hype?blaho píše:lebo hype bolo neuverileľne
Ten 117 strankovy tu napriklad!
- scR47
- Nováček

-
- Registrován: 12. zář 2011
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
Však ho nechte, ať si vezme GTX 1070 Fermi Edition. 
- Quiet PC -
CPU: Intel Core i5 3570 - RAM: 2x4GB Patriot DDR3 1866MHz CL9 Viper 3 - MB: Asus P8Z68V - GPU: Zotac GTX 1060 6GB - PSU: Seasonic S12II-520 - COOLER: Scythe SCMGD-1000 Mugen MAX - CASE: Zalman Z3 Plus
CPU: Intel Core i5 3570 - RAM: 2x4GB Patriot DDR3 1866MHz CL9 Viper 3 - MB: Asus P8Z68V - GPU: Zotac GTX 1060 6GB - PSU: Seasonic S12II-520 - COOLER: Scythe SCMGD-1000 Mugen MAX - CASE: Zalman Z3 Plus
- blaho
- Žlutá karta

-
- Registrován: 31. pro 2011
- Bydliště: Nyíregyháza
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
dobre rano čestny členKrteq píše:WTF? Jaký hype?blaho píše:lebo hype bolo neuverileľne
- Krteq
- Středně pokročilý

-
- Registrován: 22. dub 2005
- Bydliště: Brno
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
To je standardní výsledek vlákna zapleveleného rantem od fanoušků konkurencezumpar1234 píše:Ten 117 strankovy tu napriklad!
Nevšiml jsem si že by AMD nějak hypovalo. Už od počátku tvrdili, že Polaris má přinést výkon vyžadující min. spec. VR pro masy a že karty příjdou v polovině roku.
Naposledy upravil(a) Krteq dne úte 28. čer 2016, 22:58, celkem upraveno 1 x.
- ArgCZ
- Začátečník

- Registrován: 16. črc 2010
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
PS5 Pro, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
- morke
- Moderátor

- Registrován: 09. srp 2009
- Bydliště: Háj ve Slezsku
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
Heade, snad jsi nevěřil, že RX480 bude konkurovat GTX1070. Opravdu ten hype některé zbavil rozumu.
A hlavně, nikde není nic oficiálního, tak nelze dělat závěry.
Myslím, že RX480 bude fajna karta na FHD za dostupnou cenu. A o to AMD šlo.
A hlavně, nikde není nic oficiálního, tak nelze dělat závěry.
Myslím, že RX480 bude fajna karta na FHD za dostupnou cenu. A o to AMD šlo.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
- HEAD
- Začátečník

-
- Registrován: 27. lis 2005
- Bydliště: Usti n/L
- Kontaktovat uživatele:
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
Teoreticky by ta karta mela mit vykon 390x, ale AMD to asi zabilo 32rops.Ja jsem cekal vykon 390x/GTX980 na defaultu s tim, ze pujde skvele taktovat, protoze ma silene nizkou frekvenci.
Btw 390x-2816SP na 1050Mhz
rx480-2304SP na 1266Mhz
Rozdil v poctu SP 22%
Rozdil ve frekvenci 20%
390x-512Bit a propustnost 384GB/s zadna delta color komprese
rx480-256bit a propustnost 256GB/s + 2 generace delata color comprese coz by melo davat cca stejnou propustnost.
rx480-Vyrazne lepsi architektura + tesselace + ten primitive akcelerator
Pokud bude rx 480x pomalejsi jak 390x, tak jen diky ROPS.AMD to proste posralo s 32rops.
Btw 390x-2816SP na 1050Mhz
rx480-2304SP na 1266Mhz
Rozdil v poctu SP 22%
Rozdil ve frekvenci 20%
390x-512Bit a propustnost 384GB/s zadna delta color komprese
rx480-256bit a propustnost 256GB/s + 2 generace delata color comprese coz by melo davat cca stejnou propustnost.
rx480-Vyrazne lepsi architektura + tesselace + ten primitive akcelerator
Pokud bude rx 480x pomalejsi jak 390x, tak jen diky ROPS.AMD to proste posralo s 32rops.
Naposledy upravil(a) HEAD dne úte 28. čer 2016, 23:42, celkem upraveno 4 x.
- morke
- Moderátor

- Registrován: 09. srp 2009
- Bydliště: Háj ve Slezsku
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
Chtěl bych přetaktovat svou GTX980 na GTX1070
.
Neblázněte, už jen necelých 16 hodin a bude vše jasné.
Neblázněte, už jen necelých 16 hodin a bude vše jasné.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
- scR47
- Nováček

-
- Registrován: 12. zář 2011
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
http://videocardz.com/61524/amd-radeon- ... ors-part-8
Ten power limit, to je jak R9 Nano ne?
Jinak ten WattMan vypadá dobře.
Ten power limit, to je jak R9 Nano ne?
- Quiet PC -
CPU: Intel Core i5 3570 - RAM: 2x4GB Patriot DDR3 1866MHz CL9 Viper 3 - MB: Asus P8Z68V - GPU: Zotac GTX 1060 6GB - PSU: Seasonic S12II-520 - COOLER: Scythe SCMGD-1000 Mugen MAX - CASE: Zalman Z3 Plus
CPU: Intel Core i5 3570 - RAM: 2x4GB Patriot DDR3 1866MHz CL9 Viper 3 - MB: Asus P8Z68V - GPU: Zotac GTX 1060 6GB - PSU: Seasonic S12II-520 - COOLER: Scythe SCMGD-1000 Mugen MAX - CASE: Zalman Z3 Plus
- ArgCZ
- Začátečník

- Registrován: 16. črc 2010
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
všimli jste si že mu v tom videu ta karta běžela furt podtaktovaná? Vůbec nedržela 1266MHz ale padala i pod 1200
teplota jádra mu atakovala furt 80C a v tom čínskym videu jel ventilátor 3300 rpm ... to není teda moc dobrý
teplota jádra mu atakovala furt 80C a v tom čínskym videu jel ventilátor 3300 rpm ... to není teda moc dobrý
PS5 Pro, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
- HEAD
- Začátečník

-
- Registrován: 27. lis 2005
- Bydliště: Usti n/L
- Kontaktovat uživatele:
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
https://www.amazon.fr/Sapphire-21260-00 ... 639&sr=1-1
270euro vcetne dane.Tzn 7300kc u nas.Uvidime na kolik to nacenej nasi zlodeji
270euro vcetne dane.Tzn 7300kc u nas.Uvidime na kolik to nacenej nasi zlodeji
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: AMD Polaris - Info, spekulace
Na netu byl hypetrain slusny (zvlaste diky jistym webum a "leakum") a i tady to bylo jak na sinusoide od euforie po sebevrazedny nalady.Krteq píše:WTF? Jaký hype?
At se divam jak se divam, tak tech zelenych ultrafans tu bylo naprosty promile. Lidi zde s nejvetsim poctem postu jsou neutrálni, AMDckari, ci o tu kartu měli/maji zajem.Krteq píše:To je standardní výsledek vlákna zapleveleného rantem od fanoušků konkurence :roll
Jinde byl a i tady se nekteri svezli. Ostatne ty sam jsi postoval obrazek hypevlacku s otázkou, kdo na nej naskoci a nekteri naskocili.ArgCZ píše:tady na PCT hype nebyl
Každý ma nárok na názor, ale doufam, ze pak nebude tech frustrovanych postu xx. Staci napsat jednou a kup si pak co chces.HEAD píše:Ten vykon stoji za hovno......
Otevri si vlastní obchod a ukaz, jak nebyt "zlodej". Klidne to lidem rozdej zadarmo.HEAD píše:na kolik to nacenej nasi zlodeji
Ty poslední hodiny si tu neroztrhejte obcanky, to uz tu chvili do zítra vydržíte, doufam bez dalšího trollingu a vyhozenych postu na smetaku. Stacili ti poslední trolove, který jsme tu museli s Morkem "vytrollit" zpet.