World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- Broxik
- Začátečník

- Registrován: 11. led 2010
Re: World of Tanks
NO ale hromadu stribnraku urcite nevydelas tim ze te MM bude hazet mezi "Experty" a budes prohravat. I s lowacem dat peknou hru kdyz prohrajes je problem. jasne vydelas temr vzdy kdyz mas premium ucet a premium tank ale proste mam radsi kdyz vidim ze sem vyhral, dostal 1200expu a treba 95k stribnaku. Misto abych dostal 600expu, 60k stribrnaku. Vidis je tam rozdil nejakych 35k
. Samo tech 100k se da nastrilet ikdyz prohrajes ale proste nemas z te hry takovou radost protoze tomu neco maleho chybi...mmt mam to vyhra!:)
- pilarius
- Začátečník

- Registrován: 10. bře 2006
- Bydliště: Pardubice
Re: World of Tanks
Broxik: Čím horší tým, tím víc si vyděláš, protože ti zbývá více nepřátel, kterým můžeš rozdat damage. Samozřejmě to má své limity, protože jsou určité bonusy za výhru.
Každopádně když ti random dá fakt blbou hru, tak není lepší řešení než se jet zabít. Proděláš pár kreditů v jedné konkrétní hře, ale z hlediska celkového výdělku za časový úsek vyděláš víc.
Credits awarded: "The "Joining a battle" reward is multiplied by 1.85. No bonus to other rewards earned during the battle." - rozdíl v kreditech za výhru a za prohru je naprosto minimální. U XP to je něco jiného, ale ty mě moc nezajímaj - mám odemčenejch asi 10 tanků, který bych si rád koupil a mám na ně místo v garáži, ale nemám na ně kredity.
Každopádně když ti random dá fakt blbou hru, tak není lepší řešení než se jet zabít. Proděláš pár kreditů v jedné konkrétní hře, ale z hlediska celkového výdělku za časový úsek vyděláš víc.
Credits awarded: "The "Joining a battle" reward is multiplied by 1.85. No bonus to other rewards earned during the battle." - rozdíl v kreditech za výhru a za prohru je naprosto minimální. U XP to je něco jiného, ale ty mě moc nezajímaj - mám odemčenejch asi 10 tanků, který bych si rád koupil a mám na ně místo v garáži, ale nemám na ně kredity.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, AsRock Steel Legend AMD Radeon RX 9070XT 16GB, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM1000x ATX 3.1; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
- Broxik
- Začátečník

- Registrován: 11. led 2010
Re: World of Tanks
Aha tak to uz rozumim tvemu postoji. Ja prave resim kazdou jednotlivou hru a snazim se vdzy zahrat co nejlepe aby byla ta vyhra. A kazda prohra me ubiji a je jedno jestli sem ji zaridil ja nebo nekdo cizi.
Jinak me jde prave i o ty hvezdicky jednak prasim posadku apak chci mit uz co nejvice xtieru at muzu poradne hrat CW a bud se na tu hru pak vysrat nebo si ji u zivat:). Navic osobne nemam krom mause zaden odemkly tank na ktery bych nemel.
Jinak me jde prave i o ty hvezdicky jednak prasim posadku apak chci mit uz co nejvice xtieru at muzu poradne hrat CW a bud se na tu hru pak vysrat nebo si ji u zivat:). Navic osobne nemam krom mause zaden odemkly tank na ktery bych nemel.
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Zrovna maus je dobrej leda na public nebo na CW jedine kdyz chces neco zatarasit 
Jo, ještě je skvělej na vytlačování tanků z capu.
Jo, ještě je skvělej na vytlačování tanků z capu.
- pilarius
- Začátečník

- Registrován: 10. bře 2006
- Bydliště: Pardubice
Re: World of Tanks
Broxik: No s tvým postojem bych tu hru nemohl hrát, cítil bych se bezmocný.
Mám odemčený KT, VK A, IS-4, T-44, P II, ... Chci si je koupit a grindovat dál, ale finančně to prostě neutáhnu, navíc mi chybí na tancích výbava.
Mám odemčený KT, VK A, IS-4, T-44, P II, ... Chci si je koupit a grindovat dál, ale finančně to prostě neutáhnu, navíc mi chybí na tancích výbava.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, AsRock Steel Legend AMD Radeon RX 9070XT 16GB, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM1000x ATX 3.1; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
- Broxik
- Začátečník

- Registrován: 11. led 2010
Re: World of Tanks
No prave staci mi e100
. Neco jinyho asi bude ten kram s tim 17cm laufem ale to mi jeste chybi jagtiger nez se k nemu dostanu.
Hele veskere doplnky se snaz kupovat v akci. Jak byly vanoce sem vybavil kazdy tank ventilackou, nabijecem, stabilizatorem proste co se siklo nechal sem v tom hodne penez. Nektere sem nakoupil do zasoby. Jinak pokud chces vice vydelavat dari se mi to tak ze mam rozjetych vice rad a tim jak jezdim ty mensi zebraky 4-5-6-7 to pribyva dobre. Pac ja i na ty male davam ventilacku posadku vetsinou na 100% nebo aspon na 90% takze jezdim temer vzdy z dobrym tankem. Pokud sem jej teda nekoupil a neni vylozene stock tam kolikrat nepomuze nic jen pretrpet do lepsiho motoru dela atd.. Samozrejme k vydelavani mam jeste dva premium lowe a kv5. To pouzivam ale jen kdyz my chybi nejaky peniz.
Hele veskere doplnky se snaz kupovat v akci. Jak byly vanoce sem vybavil kazdy tank ventilackou, nabijecem, stabilizatorem proste co se siklo nechal sem v tom hodne penez. Nektere sem nakoupil do zasoby. Jinak pokud chces vice vydelavat dari se mi to tak ze mam rozjetych vice rad a tim jak jezdim ty mensi zebraky 4-5-6-7 to pribyva dobre. Pac ja i na ty male davam ventilacku posadku vetsinou na 100% nebo aspon na 90% takze jezdim temer vzdy z dobrym tankem. Pokud sem jej teda nekoupil a neni vylozene stock tam kolikrat nepomuze nic jen pretrpet do lepsiho motoru dela atd.. Samozrejme k vydelavani mam jeste dva premium lowe a kv5. To pouzivam ale jen kdyz my chybi nejaky peniz.
- pilarius
- Začátečník

- Registrován: 10. bře 2006
- Bydliště: Pardubice
Re: World of Tanks
Broxik: To dělám, ale musím kvůli tomu prodávat tanky, takže se to nevyplácí zase tak moc.
Teď jsem se zařekl, že T6 a nižší budu kupovat jen ve slevě a jinak pojedu načatý lajny. Snad to vydržím. Prodejema jsem už prodělal desítky milionů, protože mě některý tanky v tech trees prostě nuděj a prodám je. Plus jsem se taky spálil třeba s M48 Pattonem, kterej mi pár dnů po nákupu nerfli tak hnusně, že jsem ho musel prodat, protože je teď nehratelnej.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, AsRock Steel Legend AMD Radeon RX 9070XT 16GB, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM1000x ATX 3.1; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
Myslím si, že dopadneš jak většina hráčů ... znám pár lidí, co chtěli hned X a VIII arty. Udělali Mausa, JgpzE-100, T110, T92 .... jenomže na tomto tieru kolikrát není taková sranda ... skoro všeci jsou stejně dobří jako ty, tak je nemůžeš zmasakrovat atd .... ti moji známí pak udělali jednu věc, a to že jim slavný Maus atd stojí v garáži a nakoupili Hetzera s broxnou, KV-1S s 122mm, T1/Ms-1 a masakrují nováčky, popřípadě už trošku zkušenější hráče. Co bitva to 5-8 killů, 1500+dmg a jsou spokojeníBroxik píše: chci mit uz co nejvice xtieru
- HentaiRush
- Začátečník

- Registrován: 24. úno 2007
- Bydliště: Téměř Praha
Re: World of Tanks
Aaah, Blizzard to teď naprosto sepsal.
Zábavnost tanků u mě končí asi v 6.tieru..
Zábavnost tanků u mě končí asi v 6.tieru..
Wannabe dickface... :]
- pilarius
- Začátečník

- Registrován: 10. bře 2006
- Bydliště: Pardubice
Re: World of Tanks
Jak u čeho, pánové, jak u čeho. Na 7. tieru je perfektní T71, na 8. zábavný ISU-152, na 9. dokonalá M103 a na 10. skvělej Object 268. Já si myslím, že zábavu lze nalézt na každém tieru. 
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, AsRock Steel Legend AMD Radeon RX 9070XT 16GB, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM1000x ATX 3.1; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
- Sobo
- Středně pokročilý

- Registrován: 28. črc 2007
- Bydliště: Bolatice
Re: World of Tanks
Jako se vším, je to o preferencích. 100 lidí - 100 chutí. Já jsem nedávno poprvé zkusil tier 7 s T29 a baví mě to neporovnatelně více než jakýkoliv jiný tank předtím. Možná to bude specifické pro tenhle tank, protože využívání hull down a sidescraper manévrů imho tomu tanku dává pěknou dynamiku. Z nižších tierů si užívám KV-1 a když se trochu přemůžu, tak i KV-1S. Cokoliv pod 5 je pro mě neakceptovatelné, asi to bude tím komplexem z pětkových HT, kteří mě dříve tak často masakrovali.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
A v každém věku 
Díky borcům z klanu BAKI, který byli půl roku jako rodina a mému nastávajícímu klanu EHW (ano, šéf je z toho webu)
Díky borcům z klanu BAKI, který byli půl roku jako rodina a mému nastávajícímu klanu EHW (ano, šéf je z toho webu)
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
Já jsem ale nepsal, že nejsou desítky špatné ... jistě, Obj musí být super (zkoušel jsem ho na testeru a byl hrubý), E-75 je taky šíleně dobrá ... já jsem jen myslel, že většina lidí se po dosažení několika X stejně vrací na ty tiery 1-6 (popř. 7,8,9)pilarius píše:Jak u čeho, pánové, jak u čeho. Na 7. tieru je perfektní T71, na 8. zábavný ISU-152, na 9. dokonalá M103 a na 10. skvělej Object 268. Já si myslím, že zábavu lze nalézt na každém tieru.
Sobo: možná je to tím, že ještě nemáš dostatek zkušenistí, tak jsou pro tebe slabší tank utrpení ... mně se taky dřív nelíbili Pztka, a teď ? ha, s PzII-PzIII/IV mám samé hrdiny
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Súhlas, keď v t10 bitve celý tvoj team je tupý a nieje schopný dať jediný kill, v t5/t6 bitve môžeš kľúdne vyrúbať celý team sám. V tom je tá zábava 
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Jo, Hetzy + Goldies = maj lav
Sice je pravda, že je někdy těžce nepoužitelnej, ale na druhou stranu: KV-1S na 2 rány
Sice je pravda, že je někdy těžce nepoužitelnej, ale na druhou stranu: KV-1S na 2 rány
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
A ty na jednu 
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Jo, ale díky choufnici jsem schopnej střílet obloukem, takže na mě nevidí 
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Napodobne s T40
Niekedy si pripadám ako artina 
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- Broxik
- Začátečník

- Registrován: 11. led 2010
Re: World of Tanks
Mno me prave ty male shitky zas tak neberou. Jako nerikam ze to neni sranda, ale nepovazuju za vyzvu naskocit do tanku kde ma posadka 3 perky, kompletni vybavu a gold amo a strilet losery co maj posadku es stestim na 70% a doplnek je zatim jejich sen. Prave hraju ten vyssi tier kde jednou za cas taky zahraju dominatni hru a ste mam teda daleko vetsi radost... Ale jak jste naspali 100 lidi 100 chuti a proto je na svete tolik krasnych veci na "praci":)
- xmen2
- Začátečník

-
- Registrován: 07. kvě 2007
- Bydliště: Praha Zličín
Re: World of Tanks
T40 je pekny srac i s 105mm delem nedava tanky na jednu ranu,zlaty Hetzer......Jsem zvedavy na Wolverina.......