IE8

Vývojová prostředí, aplikace, skripty, http://www... síťové programy, internet, sdílení...
Odpovědět
drahal
Nováček
Nováček
Registrován: 30. led 2010

IE8

Příspěvek od drahal »

Zdravím,prosím o radu ohledně sekání IE8 při načítání některých stránek.Mám win.xp,nainstalovaný IE8 aktualizovaný a při otevírání některých stránek se mi IE na několik sekund sekne a pak se teprve stránka načte.Připadá mi,že to dělá u určitého tipu stránek,protože jakmile se v jednom okně,nebo jedné záložce,jednou taková stránka načte,tak pak už to nedělá,dokud neukončím IE,po znovu oteření,nebo nové záložce to udělá zase,např stránkahttp://www.pneumatiky.cz/.Zkoušel jsem přeinstalaci IE8,zákaz ladění skriptů , zakázat doplnky,ale nic nezabírá.Neví někdo čím to může být,je to dost otravné,zajímavé je,že mám ještě jeden počítač a ne něm při stejné konfiguraci to nedělá.Díky za nápady.
bubanek
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: D1

Re: IE8

Příspěvek od bubanek »

Které jiné stránky to dělají když ne všechny?
drahal
Nováček
Nováček
Registrován: 30. led 2010

Re: IE8

Příspěvek od drahal »

bubanek píše:Které jiné stránky to dělají když ne všechny?
To je právě to,že to dělají jen některé,myslel jsem,že nejsou kompatibilní,ale ani v kompatibilním režimu to nejede jak má.Ve Firefoxu je vše o.k.,ale používám oba, proto se snažím na to přijít.Další stránky,které to dělají jsou třebahttp://www.samolepky-na-steny.cz/index.php,nebo http://www.sconto.cz/cz/obchodni-domy atd.
drahal
Nováček
Nováček
Registrován: 30. led 2010

Re: IE8

Příspěvek od drahal »

Tak jsem se na to trochu díval a zjistil jsem,že pokud zakážu v nástrojích pro vývojáře skript,tak to nabíhá hned,ale zase to nezobrazí web interface k ovládání dreamboxu.Neví někdo co v IE běží za procesy a kde může být problém?Díky.
Odpovědět

Zpět na „Programování a web“