Zdravim. chtel bych si koupit novou skrin tak do 2000,-. Doporuci mi nekdo nejakou?
Hlavni kriteria:
-Osaditelnost 120mm vetraku vzadu, nejlip i vepredu
-Bez ruznych serepeticek (svetylka, prorezana bocnice) - vse si udelam sam podle sebe
-Hodne mista (takze asi bigtower)
Diky za rady
Central Processing Unit: Phenom II x4 965 BE Cooler: Scythe Ninja 3 Mother Board: Gigabyte AMD 890G Random Acces Memory: 2x2 Gb DDR III 1600MHz Kingston Graphic Processing Unit: nVidia GeForce GTX660 2Gb Power Suply Unit: Seasonic M12II-620 - 620W Hard Disk Drives: OCZ Agility 3 120GB, Seagate 1TB, Samsung F3 1Tb
Pokud maličko přitlačíš, mohu doporučit Fractal Design Define R2, mám jí asi tři měsíce, tak se můžeš případně ptát. Imo je za ty peníze vážně skvělá, jediné dvě chyby vidím v absenci tlačítka reset a ve vysoké svítivosti stavové LEDky.
Projdi si tu recenzi, je tam tolik pozic pro ventilátory, že si vybere snad každý... A airflow samozřejmě není nic jiného než správné umístění ventilátorů a dobrý cable management (a obojí má bedna imo na dost vysoké úrovni). Navíc je kompletně vytlumená a má i prachové filtry na všech intake pozicích.
ok, diky za typ jinak cable managment, to bude horsi. pokousel jsem se o nej v dosavadni skrini a je v tom hroznej zmatek takze prave potrebuju i prostor v ty skrini
Central Processing Unit: Phenom II x4 965 BE Cooler: Scythe Ninja 3 Mother Board: Gigabyte AMD 890G Random Acces Memory: 2x2 Gb DDR III 1600MHz Kingston Graphic Processing Unit: nVidia GeForce GTX660 2Gb Power Suply Unit: Seasonic M12II-620 - 620W Hard Disk Drives: OCZ Agility 3 120GB, Seagate 1TB, Samsung F3 1Tb
S kabelama to chce trošku si vyhrát, ale bedna má poměrně dost průchodek v MB trayi a dokonce i díru na backplate chladiče procesoru, takže při nutnosti výměny nemusíš vyndavat veškeré komponenty ze skříně. Takže co nejvíc kabelů protahovat průchodkama a snažit se je schovat pod MB tray. Modulární kabeláž zdroje taky pomůže.
Nyní lze sehnat (pixmania) super bednu od lancoolu K56 http://www.youtube.com/watch?v=QsmyMBXI ... r_embedded, já ji již mám na stole ale zatím v ní chrouní pouze atom a čekám na nové platformy fussion, buldozer apod.