Chyba při instalaci Catalyst 4_10 (4_9)

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
lirmir
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. lis 2003
Bydliště: Havířov

Chyba při instalaci Catalyst 4_10 (4_9)

Příspěvek od lirmir »

Zdravím vážení šťouralové,
jsem novopečeným držitelem Radeonu 9800 Pro 256MB (viz níže) a při instalaci Catalystů 4_9 či 4_10 se mi po Postu a naběhnutí Win XP SP1 objevuje chybová hláška při pokusu o spuštění souboru "cli.exe"(něco jako "Unable open cli.exe ...eror in ...atd.), měl by to být nějaký soubor potřebný pro suštění Ati Control Centra, které samozřejmě tímto vůbec nespustím.

Ovladače jsou v poho, až na tuhle ošemetnou záležitost. :oops:
Používám Kerio firewall a Avast. I když mám comp na default, odpojenou síť i zakázaný firewall, tak se to chová stejně.

V čem je zakopaný pes? :?
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

máš nainstalovanej Microsoft .NET Framework 1.1?
ignorelist: kremrole a dezoláti
bigbalu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigbalu »

to mi taky hlásilo

a pomůže nainstalovat Microsoft .NET Framework 1.1?
Borg
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2004
Bydliště: Borg Cube
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borg »

A taky nesmíš v Keriu zakázat odchozí spojení, který ti to bude hlásit při spuštění CCC (cli.exe). :wink:
CPU: Phenom X4 Quad Core 9750 2,4@2,9GHz, CPU Cooler: Arctic Cooling Freezer 64 Pro, MB: GigaByte MA790FX-DQ6, RAM: 2x2048MB A-Data Vitesta Extreme DDR2 800@970 (5-5-5-18), VGA: GIGABYTE 9800GTX 512MB @ 805/1950/1150, Zvuk: Realtek HD audio, SAT: SkyStar2, HDD: Samsung 160GB SATA, WD 250GB SATA, Seagate 500GB SATA DVD+-RW/RAM: Lite-On LH-20A1L SATA, FAN: 2x Arctic Fan Pro TC, Zdroj: Zallman 600W, Monitor: 20" LCD LG L204WT, Klaveska: Logitech G15, Hlodavec: Logitech MX1100
bigbalu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigbalu »

Borg píše:A taky nesmíš v Keriu zakázat odchozí spojení, který ti to bude hlásit při spuštění CCC (cli.exe). :wink:
já Kerio nepoužívám a taky mi to hlásilo :wink:
Borg
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2004
Bydliště: Borg Cube
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borg »

bigbalu píše:
Borg píše:A taky nesmíš v Keriu zakázat odchozí spojení, který ti to bude hlásit při spuštění CCC (cli.exe). :wink:
já Kerio nepoužívám a taky mi to hlásilo :wink:
No on by to měl hlásit každej Firewall :wink:
CPU: Phenom X4 Quad Core 9750 2,4@2,9GHz, CPU Cooler: Arctic Cooling Freezer 64 Pro, MB: GigaByte MA790FX-DQ6, RAM: 2x2048MB A-Data Vitesta Extreme DDR2 800@970 (5-5-5-18), VGA: GIGABYTE 9800GTX 512MB @ 805/1950/1150, Zvuk: Realtek HD audio, SAT: SkyStar2, HDD: Samsung 160GB SATA, WD 250GB SATA, Seagate 500GB SATA DVD+-RW/RAM: Lite-On LH-20A1L SATA, FAN: 2x Arctic Fan Pro TC, Zdroj: Zallman 600W, Monitor: 20" LCD LG L204WT, Klaveska: Logitech G15, Hlodavec: Logitech MX1100
bigbalu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigbalu »

tak už mi to frčí včetně CCC

stáhnul jsem aktualizace včetně Microsoft .NET Framework 1.1 a je to v pohodě.
lirmir
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. lis 2003
Bydliště: Havířov

Příspěvek od lirmir »

Děkuji všem pánové,
instaloval jsem si M.N.F. 1_1 a vypadá to, že problém je vyřešen.
Akorát mi to v záložce "3D" v CCC neprovádí žádný náhled"3D Preview" a při zaškrknutí nebo odškrknutí políčka pro "Custom view" se mi objeví nějaká ATi chybová hláška. A je divné, že nemám možnost nastavovat nijak AA,AF,Trueform,MipMapF..,atd...? :?

No nic zkusím ještě podtaktovat comp.
lirmir
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. lis 2003
Bydliště: Havířov

Příspěvek od lirmir »

Tak už je vše v pořádku. :-D
Nesquik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Telč, Jihlava

Re: Chyba při instalaci Catalyst 4_10 (4_9)

Příspěvek od Nesquik »

lirmir píše:
V čem je zakopaný pes? :?
Tak to nevím kde ho máš zakopanýho ty ale zkus prohledat zahradu. Většina lidí to tak dělá. Hledej křížek v zemi :lol: :P :wink:
ASUS A7V600-X,AMD SEMPRON2500+@2.1GHz,256DDR400, GeForce MX4000 128M..... LEHOUČKEJ tuning
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“