jsem novopečeným držitelem Radeonu 9800 Pro 256MB (viz níže) a při instalaci Catalystů 4_9 či 4_10 se mi po Postu a naběhnutí Win XP SP1 objevuje chybová hláška při pokusu o spuštění souboru "cli.exe"(něco jako "Unable open cli.exe ...eror in ...atd.), měl by to být nějaký soubor potřebný pro suštění Ati Control Centra, které samozřejmě tímto vůbec nespustím.
Ovladače jsou v poho, až na tuhle ošemetnou záležitost.
Používám Kerio firewall a Avast. I když mám comp na default, odpojenou síť i zakázaný firewall, tak se to chová stejně.
V čem je zakopaný pes?


