Koupe radice, pridate se?

Pevné disky a SSD, optické a výměnné mechaniky, řadiče IDE, SCSI, SATA a jejich nastavení.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
N_o_c_l_a_f
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2005

Koupe radice, pridate se?

Příspěvek od N_o_c_l_a_f »

Frknu to i sem, protoze sem lezou lidi co cpou penize do serveru :)

HP P410 - Chystam se z juesej si koupit tenhle radic. Slusny vykon, PCI-E rozhrani a vcetne 512MB cache se zalohovaci baterkou - takze odolne proti vypadku napajeni+zvyseni vykonu pole.
Pripojit ( bez expanderu ) lze 8 SATA disku.

Mel by nekdo zajem? Cena za kus by byla batovskych 3'999Kc - s moznosti osobky v Praze nebo Brne, pripadne + posta. ( rekneme ze to je maximalni cena, mozna se mi ji podari stlacit o nejakou tu stokorunu niz ).

http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=52&t=204829
remet
Nováček
Nováček
Registrován: 14. dub 2011

Re: Koupe radice, pridate se?

Příspěvek od remet »

Nabidka dobra, ale ja mam radeji HBA a ty jsou na tom cenove lepe.
N_o_c_l_a_f
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2005

Re: Koupe radice, pridate se?

Příspěvek od N_o_c_l_a_f »

Myslim ze 4litry za PCIE radic vcetne cache a baterky na 8 disku...je hodne luxusni cena. Nikde jsem nic lepsiho nenasel. Mas nejaky link?
Odpovědět

Zpět na „Disky, mechaniky a řadiče“