Stránka 1 z 1

Koupe radice, pridate se?

Napsal: pon 23. pro 2013, 11:55
od N_o_c_l_a_f
Frknu to i sem, protoze sem lezou lidi co cpou penize do serveru :)

HP P410 - Chystam se z juesej si koupit tenhle radic. Slusny vykon, PCI-E rozhrani a vcetne 512MB cache se zalohovaci baterkou - takze odolne proti vypadku napajeni+zvyseni vykonu pole.
Pripojit ( bez expanderu ) lze 8 SATA disku.

Mel by nekdo zajem? Cena za kus by byla batovskych 3'999Kc - s moznosti osobky v Praze nebo Brne, pripadne + posta. ( rekneme ze to je maximalni cena, mozna se mi ji podari stlacit o nejakou tu stokorunu niz ).

http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=52&t=204829

Re: Koupe radice, pridate se?

Napsal: čtv 2. led 2014, 15:30
od remet
Nabidka dobra, ale ja mam radeji HBA a ty jsou na tom cenove lepe.

Re: Koupe radice, pridate se?

Napsal: čtv 2. led 2014, 17:03
od N_o_c_l_a_f
Myslim ze 4litry za PCIE radic vcetne cache a baterky na 8 disku...je hodne luxusni cena. Nikde jsem nic lepsiho nenasel. Mas nejaky link?