Praskanie v bednach

Zvukové karty, reproduktory, mikrofony, zesilovače a další.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
banan
Nováček
Nováček
Registrován: 23. bře 2008
Kontaktovat uživatele:

Praskanie v bednach

Příspěvek od banan »

Zdravim Kluci , nedávno mi zacalo praskat v bednách je to také ako keby som počuval platnu take nepravidelne lupnutie. A mam to spravené tak že xonar essence stx --> cinch ----> zosilovač , pocuvam cez foobar a mam tam assio ovladače neviete čim to je ? dakujem vopred za odpovede :)
dohnalik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. říj 2009
Bydliště: Brno

Re: Praskanie v bednach

Příspěvek od dohnalik »

Zvyš latenci ASIO ovladačů.
banan
Nováček
Nováček
Registrován: 23. bře 2008
Kontaktovat uživatele:

Re: Praskanie v bednach

Příspěvek od banan »

tak chalani do teraz som sa haluzil s tim praskanim skušal som meni latenciu asio aj cez foobar aj cez ovladace grafiky napadama uz iba reinstal windovs alebo to moze bit uz hardware co tak kabel ?
Jirka_T
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. úno 2013

Re: Praskanie v bednach

Příspěvek od Jirka_T »

Zdravím. V první řadě otestovat, zda to praskání nejde po síti 230V. Nechat vše jako při poslechu zapnuté a potom vypnout počítač. Pokud praskání po vypnutí PC zmizí, je to v PC. Jinak je buď rušení v síti 230V nebo vada v zesilovačích beden. Například probíjející se kondenzátor tohle umí :)
PC1: CPU: Core I3-3225, MB: ASUS P8H77-M, RAM: 16GB DDR3 1600, HD:Samsung SSD 850 EVO 250GB, OS: W10 Pro x64 Cz
NB: HP EliteBook 2540P, CPU: Intel Core I5, 8GB RAM, HD Samsung 850 EVO 250 GB, W10 Pro x64 Cz
PC2: I5-2500K, GIGABYTE GA-B75N, RAM 8GB DDR3 1600, SSD SAMSUNG EVO 120GB, W10 - Insider aktuální
ÿthren
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. pro 2011

Re: Praskanie v bednach

Příspěvek od ÿthren »

a když to nepustíš přez ASIO tak je to OK?
Odpovědět

Zpět na „Zvuk“