WD black skoro nejde
Napsal: úte 28. led 2014, 15:15
Zdravím,
mám WD black 2T sata3, rok šel krásně rychle bez problemu a ted najednou z vypnutí na zapnutí zpomalil ale hrozně, mám ještě ssd jako primarní disk a nastavení prvního bootu, přišel jsem zapnul pc a boot zarmznul na logu win a klavesnice jen problikávala, v ten moment kdy jsem vytahl ten WD ze saty okamzite win nabehli, když jsem ho zkusil ve win pripojit nic se nedelo az po par minutach ho nacetly ale byl celý zpomalený, tak jsem restartoval a znovu zatuhlo na na logu win, opet sem odpojil a win nabehli, zas jsem pripojil a zas strasne dlouho nez win na nej zareagovali, nedalo se v nem temer pracovat hrozne pomalej, zkusil jsem jiny konektory ale ve vsech stejny, dal jsem kontrolu ale nic a trvalo to den a pul ale po kontrole uz win nabehnou ale po delsi dobe, nechapu jakto ze ma vliv na boot kdyz je sekundarni, zkusil jsem i jinej kablik a malinko se to zlepšilo nebo mozna jen placebo, stale je zpomalený, treba rozbalit neco zkoro nejde a kopirovani na nej bezi treba jen 300kbs, zkousel jsem i novy bios a nic.
Je uz na prd nebo je to nejaka prkotina ?
zkusit format ??
mám WD black 2T sata3, rok šel krásně rychle bez problemu a ted najednou z vypnutí na zapnutí zpomalil ale hrozně, mám ještě ssd jako primarní disk a nastavení prvního bootu, přišel jsem zapnul pc a boot zarmznul na logu win a klavesnice jen problikávala, v ten moment kdy jsem vytahl ten WD ze saty okamzite win nabehli, když jsem ho zkusil ve win pripojit nic se nedelo az po par minutach ho nacetly ale byl celý zpomalený, tak jsem restartoval a znovu zatuhlo na na logu win, opet sem odpojil a win nabehli, zas jsem pripojil a zas strasne dlouho nez win na nej zareagovali, nedalo se v nem temer pracovat hrozne pomalej, zkusil jsem jiny konektory ale ve vsech stejny, dal jsem kontrolu ale nic a trvalo to den a pul ale po kontrole uz win nabehnou ale po delsi dobe, nechapu jakto ze ma vliv na boot kdyz je sekundarni, zkusil jsem i jinej kablik a malinko se to zlepšilo nebo mozna jen placebo, stale je zpomalený, treba rozbalit neco zkoro nejde a kopirovani na nej bezi treba jen 300kbs, zkousel jsem i novy bios a nic.
Je uz na prd nebo je to nejaka prkotina ?
zkusit format ??