Acer Nitro 17 Obsidian Black - 64GB RAM

Doporučení, výběry, názory a řešení problémů s notebooky, UMPC, deskbooky, apod.

Moderátor: Don

Odpovědět
Jackal
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. dub 2005
Bydliště: Děčín

Acer Nitro 17 Obsidian Black - 64GB RAM

Příspěvek od Jackal »

Mám notebook Nitro 17 AN17-41-R8FE a budu ho kuchat. Chci ho osadit novými disky větší kapacity a když už ho budu kuchat, chtěl bych posunout i operační paměť s 32GB RAM, na 64GB RAM. Bohužel nejsem schopen získat ověřenou informaci, jestli 2 sloty na desce zvládnou 2x32GB RAM. AIDA64 Extreme mi píše maximum 64GB, ale podpora jednou souhlasila a podruhé, už napsala, že 32GB je maximum. Nemáte někdo praktickou zkušenost s tímto notebookem, nebo informaci, která mě nasměruje dále.
Jestli nezískám tuto informaci, bude muset na Alza koupit 2x32GB RAM a prostě to vyzkoušet i s tím, že je budu muset třeba vracet. Radši bych měl ale tu správnou informaci o podpoře maximální RAM mého notebooku.

Rád bych Kingston FURY SO-DIMM 64GB KIT DDR5 5600MHz CL40 Impact. Tyto paměti notebook podporuje, ale buhužel nevím, jestli velikostí RAM?

Díky.
Acer Nitro 17 AN17-41-R8FE Gaming Notebook
Keyboard: Logitech MX Keys S Graphite, Mouse: Logitech G Pro X Superlight 2, Monitor: 27" AOC Q27G2S/EU Gaming QHD, OS: Windows 11 Professional
Odpovědět

Zpět na „Notebooky a netbooky“