Omega 2.6.25

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
Lord
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2003
Bydliště: Nordirhaus
Kontaktovat uživatele:

Omega 2.6.25

Příspěvek od Lord »

a opet dalsi Omegy ZDE
....ze by to byl MELOUN
Digitaldoom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2004
Bydliště: Jirkov nebo Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Omega 2.6.25

Příspěvek od Digitaldoom »

Lord píše:a opet dalsi Omegy ZDE
hmm a jak to jede? :) pomůžu si místo c5.4? :) mam x800XL :)
Lord
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2003
Bydliště: Nordirhaus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord »

zatim nevim vyzkousime a uvidime
....ze by to byl MELOUN
eraser007
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2004
Bydliště: SLOVENSKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eraser007 »

prave sosam, som zvedavy, uvidime co noveho

ja sa hlavne chem zbavit CCC preto, aby som mohol pouzivat AI a v Omegach nieco take vraj je
NB : Asus A6Km Q-0010
HID : Logitech DFP SOUND : Logitech Z-2300, Sennheisers PX 100, Creative SB 5.1 Surround USB
eraser007
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2004
Bydliště: SLOVENSKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eraser007 »

tak som skusil, stabilita ok a mozem vyuzivat AI aj bez CCC
a pamäte na karte frcia o 4mhz rychlejsie bez artefaktu :worship:
NB : Asus A6Km Q-0010
HID : Logitech DFP SOUND : Logitech Z-2300, Sennheisers PX 100, Creative SB 5.1 Surround USB
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“