Stránka 1 z 1
Omega 2.6.25
Napsal: ned 1. kvě 2005, 18:27
od Lord
Re: Omega 2.6.25
Napsal: ned 1. kvě 2005, 18:35
od Digitaldoom
Lord píše:a opet dalsi Omegy
ZDE
hmm a jak to jede?

pomůžu si místo c5.4?

mam x800XL

Napsal: ned 1. kvě 2005, 18:46
od Lord
zatim nevim vyzkousime a uvidime
Napsal: ned 1. kvě 2005, 18:50
od eraser007
prave sosam, som zvedavy, uvidime co noveho
ja sa hlavne chem zbavit CCC preto, aby som mohol pouzivat AI a v Omegach nieco take vraj je
Napsal: pon 2. kvě 2005, 15:20
od eraser007
tak som skusil, stabilita ok a mozem vyuzivat AI aj bez CCC
a pamäte na karte frcia o 4mhz rychlejsie bez artefaktu
