Stránka 1 z 1

Omega 2.6.25

Napsal: ned 1. kvě 2005, 18:27
od Lord
a opet dalsi Omegy ZDE

Re: Omega 2.6.25

Napsal: ned 1. kvě 2005, 18:35
od Digitaldoom
Lord píše:a opet dalsi Omegy ZDE
hmm a jak to jede? :) pomůžu si místo c5.4? :) mam x800XL :)

Napsal: ned 1. kvě 2005, 18:46
od Lord
zatim nevim vyzkousime a uvidime

Napsal: ned 1. kvě 2005, 18:50
od eraser007
prave sosam, som zvedavy, uvidime co noveho

ja sa hlavne chem zbavit CCC preto, aby som mohol pouzivat AI a v Omegach nieco take vraj je

Napsal: pon 2. kvě 2005, 15:20
od eraser007
tak som skusil, stabilita ok a mozem vyuzivat AI aj bez CCC
a pamäte na karte frcia o 4mhz rychlejsie bez artefaktu :worship: