Nevíte někdo kde sehnat DRIVERS na GF 6200........
Napsal: stř 22. čer 2005, 16:55
128MB 128bit který by odemkli PIPELINES??
Případně bych potřeboval napsat jak potom na to! Pže za prvý to není pro mě a za druhý jsem to ještě nikdy taky nedělal!!
Thx for informations!
Případně bych potřeboval napsat jak potom na to! Pže za prvý to není pro mě a za druhý jsem to ještě nikdy taky nedělal!!
Thx for informations!