Stránka 1 z 1

Nevíte někdo kde sehnat DRIVERS na GF 6200........

Napsal: stř 22. čer 2005, 16:55
od Usamic
128MB 128bit který by odemkli PIPELINES??
Případně bych potřeboval napsat jak potom na to! Pže za prvý to není pro mě a za druhý jsem to ještě nikdy taky nedělal!!
Thx for informations!

Napsal: stř 22. čer 2005, 16:59
od Thellwin
Pipky neotevřeš v ovladačích ... krom toho, když by jsi hledal tak by jsi našel tohle. Poslední příspěvek je to co hledáš. Napiš přesně jakou GF6200 máš, všechny odemknout nejdou.

http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=1028

Napsal: stř 22. čer 2005, 17:37
od Usamic
Je to MSI 6200

Napsal: stř 22. čer 2005, 17:49
od zombux
kristova noho... to je snad už po miliontý stejnej dotaz :crazy:

použij funkci HLEDAT