Nevíte někdo kde sehnat DRIVERS na GF 6200........

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Zamčeno
Usamic
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2005
Bydliště: Město
Kontaktovat uživatele:

Nevíte někdo kde sehnat DRIVERS na GF 6200........

Příspěvek od Usamic »

128MB 128bit který by odemkli PIPELINES??
Případně bych potřeboval napsat jak potom na to! Pže za prvý to není pro mě a za druhý jsem to ještě nikdy taky nedělal!!
Thx for informations!
MBEPOX 8RDA3+ nForce2 Ultra400;AMD Athlon XP 1800+@2400+(10x200MHz, 1,85V);PQI 2x512MB DDR 400MHz;MSI GeForce6600GT 500/900@560/1104;HDD HitachiT7K250 ATA, WD1600JD SATA;SB Audigi;DVD-RW LG GSA4163 , DVD-RW Lite-On SOHW832!
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Pipky neotevřeš v ovladačích ... krom toho, když by jsi hledal tak by jsi našel tohle. Poslední příspěvek je to co hledáš. Napiš přesně jakou GF6200 máš, všechny odemknout nejdou.

http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=1028
Goldnoob team proud member!
Usamic
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2005
Bydliště: Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Usamic »

Je to MSI 6200
MBEPOX 8RDA3+ nForce2 Ultra400;AMD Athlon XP 1800+@2400+(10x200MHz, 1,85V);PQI 2x512MB DDR 400MHz;MSI GeForce6600GT 500/900@560/1104;HDD HitachiT7K250 ATA, WD1600JD SATA;SB Audigi;DVD-RW LG GSA4163 , DVD-RW Lite-On SOHW832!
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

kristova noho... to je snad už po miliontý stejnej dotaz :crazy:

použij funkci HLEDAT
ignorelist: kremrole a dezoláti
Zamčeno

Zpět na „Ovladače a BIOSy“