128MB 128bit který by odemkli PIPELINES??
Případně bych potřeboval napsat jak potom na to! Pže za prvý to není pro mě a za druhý jsem to ještě nikdy taky nedělal!!
Thx for informations!
Nevíte někdo kde sehnat DRIVERS na GF 6200........
Moderátoři: morke, Walker1134
- Usamic
- Nováček

- Registrován: 31. led 2005
- Bydliště: Město
- Kontaktovat uživatele:
Nevíte někdo kde sehnat DRIVERS na GF 6200........
MBEPOX 8RDA3+ nForce2 Ultra400;AMD Athlon XP 1800+@2400+(10x200MHz, 1,85V);PQI 2x512MB DDR 400MHz;MSI GeForce6600GT 500/900@560/1104;HDD HitachiT7K250 ATA, WD1600JD SATA;SB Audigi;DVD-RW LG GSA4163 , DVD-RW Lite-On SOHW832!
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Pipky neotevřeš v ovladačích ... krom toho, když by jsi hledal tak by jsi našel tohle. Poslední příspěvek je to co hledáš. Napiš přesně jakou GF6200 máš, všechny odemknout nejdou.
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=1028
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=1028
Goldnoob team proud member!
- Usamic
- Nováček

- Registrován: 31. led 2005
- Bydliště: Město
- Kontaktovat uživatele:
