Stránka 1 z 1

Zkusenosti s LCD EIZO S2110W

Napsal: sob 4. bře 2006, 15:18
od Taurus-X
Uvažuji o koupi LCD monitoru EIZO S2110W, najde se prosím někdo z vlastníků tohoto LCD, který mi může sdělit své zkušenosti a dojmy z tohoto monitoru. Budu ho využívat především ke sledování filmu (DVD, DivX atd), hraní her (FPS, RTS, RPG, závodní) a brouzdání po netu. Jeho technické parametry vypadají opravdu dobře (odezva, kontrast, nová technologie podsvícení, 14bit barvy).
Předem děkuji za odpovědi.

Re: Zkusenosti s LCD EIZO S2110W

Napsal: úte 7. bře 2006, 21:38
od dumar
Taurus-X píše:Uvažuji o koupi LCD monitoru EIZO S2110W, najde se prosím někdo z vlastníků tohoto LCD, který mi může sdělit své zkušenosti a dojmy z tohoto monitoru. Budu ho využívat především ke sledování filmu (DVD, DivX atd), hraní her (FPS, RTS, RPG, závodní) a brouzdání po netu. Jeho technické parametry vypadají opravdu dobře (odezva, kontrast, nová technologie podsvícení, 14bit barvy).
Předem děkuji za odpovědi.
Mel jsem ho na par dni doma a je super!!! Kdybych nechtel 24" tak si ho necham. Mozna je to trosku luxus na to co s nim chces delat , ale je to na tobe! Je to jeden z nejlepsicich 21'' monitoru co muzes koupit.....Eizo je proste spicka a tento monas se poved! Kolik za neho davas [pokud to neni tajny]?