Audigy2 (Problem s EAX3)

Zvukové karty, reproduktory, mikrofony, zesilovače a další.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
blaster
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2005
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Audigy2 (Problem s EAX3)

Příspěvek od blaster »

Potreboval bych poradit. nevim jak to presne rict,ale mam hru The Battle for Middle-earth (tm) II ve ktere kdyz zapnu EAX3 (v tom je i 5.1 ) tak si nastavim hlasitost treba na 40%. jen ze,jakmile kliknu na kouzla a spatky na mapu tak dote doby,nez se pohnu na mape tak to rve na 100%(maximum beden) a jakmile se pohnu treba nahoru tak je to hnned zpatky na tech 40%.
Pak to take dela to,kdyz jsem v boji tak streli jsou slyset na 100% a ostatni efekty pouze na tech 40%. jako bych mel dve zvukove karty a prepinaly si mezi sebou hlasitost. Kdyz vypnu EAX tak je to 2.0 a zadny problem to nedela.


Tento problem mam take ve WINDOWS MEDIA PLAYER. Koukam treba na video,hlasitost mam na 40% a jakmile pohne s tim videem treba o 2min. dal tak to take rve daleko vic nez tech 40%hlasitosti a jakmile se dotku hlasitosti v tom playeru tak se to hned vrati zpatky to normalu.

Nevite nekdo co s tim? DIKY MOC!

Blaster
blaster
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2005
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blaster »

stahnul jsem nove ovladace a vse je jiz v poradku.
Odpovědět

Zpět na „Zvuk“