UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět

Jak se mi líbí tato hra

Je výborná
75
68%
Normálka
17
15%
Nelíbí se mi
19
17%
 
Celkem hlasů: 111
Anteaus
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2004

Příspěvek od Anteaus »

Mam 2.0 a na vetsi uz nemam money,takze asi taky zacnu od znova :(
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

Anteaus píše:Mam 2.0 a na vetsi uz nemam money,takze asi taky zacnu od znova :(
No jo,to nastve,tak prijmi nakou jinou lehkou misi,za kterou shrabnes prachy a nakoupis za ne vyssi verzu.Nebo kdyz vezmes 5 misi ,a od kazde si reknes ze chces pulku penez hned,tak mas hned chechtaky :wink:
Anteaus
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2004

Příspěvek od Anteaus »

Diky moc...mel jsem tam hrozne moc misi aby jsem mel na 5.0.Bohuzel me vsak chytli takze zaciam znova
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

jj, penizky je potreba bud tvrde vydrit nebo sproste .... vytunelovat ;-) chce to pockat na prilezitost a pak nemas problem. Vydelavani formou brani hafo misi je cesta do pekel ... vyplati se to pouze, kdyz mas nabidku hodne stejnych typu (zmena v databazi, cisteni rejstriku apod.) nebo nejake hodne jednoduche rychle. Jinak doporucuju si projit cele tema a nejaky tip jak ziskat penize tu jiste najdes .... a nebudou to zadne drobne :-)))


P.S. pro organy ... vse co se tady resi je jenom hra ... tunelare samozrejme odsuzuju :-)))
---
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

J X P píše:Vydelavani formou brani hafo misi je cesta do pekel ...
Ja myslim ze ne,mel sem jich hafo a v pohode sem to zvladl,oni na tebe nekdy tlacili???Me nikdy neprisel mejl ze je pozde a ze mam smulu.No pak v pozdejsi casti hry ,to je trochu neco jinyho...ale on ma teprv bypass 2.0,takze je na zacatku 8-)
J X P píše:P.S. pro organy ... vse co se tady resi je jenom hra ... tunelare samozrejme odsuzuju :-)))
:lol: :lol: :lol:
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

no reknu ti to asi tak. nektere mise neslo po urcite dobe jiz uspesne splnit, proste se to neobjevilo v News, tudiz ja jsem ji splnil a stejne jsem ji nakonec musel odmitnout (a to jsem cekal skoro 14 koprimovanych dnu:-))). Navic mise, kde mas nekoho vypatrat jdou jen tak cca do 12 hodin od zadani, pak jsou stopy jiz tezko dohledatelne. JA jsem si proste mise vybiral podle narocnosti, dostupnosti a hlavne podle osobniho prinosu pro mne :-))). Pak nadefinoval jednu trasu a makal. kdyz jich ale vezmes moc naraz, da se v tom ztratit. A nemluvim o chybe kterou kdyz udelas, vis co prijde ... proste postune kroky a ne permanentni stres ... pak ti prijde vyzva od spolecnosti na pribehovou misi a nebudes stihat uz vubec :-)))
---
kony
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kony »

Tak jsem dneska nainstaloval a fakt me to hrooozne bavi... Ale ... udelal jsem uz nekolik misi kde mam neco vymazat a nebo zkopirovat aposlat mailem... zadny problem.. ale nastal problem, kdyz mam nekomu zmeniz na akademii nejaky udaje..... fakt nevim jak na to... porad po me neco chcou a kdyz to zmenim tak jim to nestaci... je to kdyz mam vyhledat nejaky jmenom a potom zmenit... Ale fakt ztoho mailu nepoznam co po me chcou... je nejaky strucny navod na zmeny atd.. diky
kony
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kony »

KUA ja se tesim na cestinu.... posli te mi nejaky texty at se to urychli.. ja to necham klidne prelozit :))) FAKT se moc tesim az to bdue v cestine

PS: Je nejaky priblizny datum, kdy by mela byt cestina hotova ????
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

to co tam mas napsat pri zmene napr. akademickeho hodnoceni mas napsano v zadavacim mailu. takze staci to opsat.

poradim ti ale jinou fintu, pokud chces nekoho dostat za mrize musis mu napsat do jeho trestniho rejstriku 2 polozky cokoliv ... i cesky, nema to vliv a jako treti napr. Broke parole a tim ho prislusne organy daji tam kam ty chces ;-).

Guide v anglictine najdes napr. tady http://www.modlink.net/guides.php a nejake rady v cestine najdes zde http://uplinkcorp.webzdarma.cz/.

jinak ja si myslim, ze cestina sice bude prinosem co se tyce porouzumeni textum, ale pokud nebude velmi kvalitne zpracovana a nebudou dodrzeny slovni vazby, mozna bude s cestinou mnohem vice zakysu. Preci jen je to textova hra, kde zalezi na tom co a jak napises, to je soucast hry a lokalizatori mnohdy jen prekladaji bez ohledu na vazby ve hre (sw). bohuzel, u akcnosti a strategii se to da jeste nejak prekousnout, ale co kdyz lokalozator prelozi klicove slovo jinak nez bude v mailu ? jak na nej prijdes ? uvidime ;-).
---
kony
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kony »

No tak koukam na tu stranku a nikde teda zadny cesky tipy nevydim.... ;((( a potom co se tyce lokalizace do cestiny, tak doufam ze neprelozi vsechno :)) to by se muselo potom prekladat kazdej nazpet aby to vzalo v anglictine
kony
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kony »

Tak uz jsem to nasel.. je to v raru a navod...
kony
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kony »

Zalozil jsem web... htpp://uplink.konyweb.com
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

kony píše:Zalozil jsem web... htpp://uplink.konyweb.com
ok ... jen ten link ma byt takto http://uplink.konyweb.com/ :-D.
---
kony
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kony »

nejak jsem nepochopil kde jsem udelal chybu... ale je pravda ze u toho myho to nejde a u toho tvyho to jde :ú)))) proste asi kouzlo osobnosti :)))
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

kony píše:nejak jsem nepochopil kde jsem udelal chybu... ale je pravda ze u toho myho to nejde a u toho tvyho to jde :ú)))) proste asi kouzlo osobnosti :)))
:lol: :lol: :lol:
Nenapsals HTTP,ale HTPP :P
Chapes? :wink: :roll:
Rider008
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. čer 2004

Příspěvek od Rider008 »

Ja mam plnu verziu, ale este som sa k tomu nejak nedostal. :( Plna verzia linuxovska aj windovsacka ma okolo 60 mega s patchami. :)

Mam strasne vela testov v skole. :x :x :x :x Potom vam dat vediet ci je to dobre. :)
Naposledy upravil(a) Rider008 dne pon 10. led 2005, 21:48, celkem upraveno 1 x.
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

Rider008 píše:Ja mam plnu verziu, ale este som sa k tomu nejak nedostal. :( Plna verzia linuxovska aj windovsacka ma okolo 60 mega s patchami. :)

Mam strasne vela tetov v skole. :x :x :x :x Potom vam dat vediet ci je to dobre. :)
Ja to muzu rict uz ted za tebe... JE TO SKVELYYYYYYYY :)
Hraju to ted od znova.. a hafo... :wink:
kony
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kony »

jj taky jsem zacal hrat znovu
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

kony píše:jj taky jsem zacal hrat znovu
:lol: :lol: :lol:
Tys to nekdy hral predtim??? :lol: :lol: :-D :-D :) :) :wink:
kony
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kony »

no hral.... ale potom jsem si nevsiml ze jsem spatne umazal log a bylo to ;((( Uz me meli
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“