Re:Vankart.
Zdar.Pokuď tě chápu jede ti vše dobře a v 3D Marku2003 máš řekněmě plácnu 300FPS,ale pak nějakým takovacím sw ji nataktuješ o něco a výkon ti spadne dolů?Neboly tam kde si měl zhruba 300FPS jich máš teď po nataktování mnohem víc?A po odinstalování programků na taktění máš zas super výkon?
JE to jasný máš FXko od ASUSE a ty nejdou s novějšímy ovladačema taktovat,nebo pozor,jdou ale spadne ti pak znatelně výkon.Buď bys tam musel flashnout bios z jiné karty samozřejmě se stejným čipem atd ale jiného výrobce např.plácnu stejný Leadtek a nebo použij řadu tuším-že 50od Nvidie nainstaluj je apokuď ti tam nezbyde něco z těch nových ovladačů co by mohlo vadit nainstaluj takt.program a můžeš taktovat bez zpomalovaní.
Ale pro info.S tak starýma ovladačema řady 50 ti nemusejí jet všechny ,novější hry korektně,výkon bude o něco nišší než s ovladačema řady 60-nejlepší jsou asi 61.77,ale takotovat v řadě 50 můžeš a nezpomalý se ti to budeš mít o nějaké fps víc než když taktit nebudeš.
Takovou píč.... a píšu to dlouhý jak román.Doufám že to je alespoň trošku srozumitelný.Zatím...
![Wink :wink:](./images/smilies/wink1.gif)