ovladace-TNT M64 PCI 32MB
Moderátoři: morke, Walker1134
- smates
- Začátečník

- Registrován: 07. zář 2004
- Bydliště: Ústí n./ L.
ovladace-TNT M64 PCI 32MB
Jake jsou optimalni ovladace pro W98 na tuto grafiku?Muzu pouzit nejake detonatory i kdyz je do PCI? 
Intel i5-4670K+Thermalright HR-02 Macho Rev.A/MSI Z87-G45 Gaming/PALiT GeForce GTX 1050 Ti KalmX, 4GB/8GB RAM/SSD Crucial M500 240GB/Zdroj CoolerMaster Silent ProM 700W/Zabaleno v CoolerMaster Storm Enforcer Edition
- Shit
- Odborník PCT

- Registrován: 20. pro 2003
- Bydliště: Hradec Králové
Re: ovladace-TNT M64 PCI 32MB
Samozřejmě.smates píše:Jake jsou optimalni ovladace pro W98 na tuto grafiku?Muzu pouzit nejake detonatory i kdyz je do PCI?
- MrKiller
- Začátečník

-
- Registrován: 18. bře 2005
- Bydliště: BRNO
- Kontaktovat uživatele:
- smates
- Začátečník

- Registrován: 07. zář 2004
- Bydliště: Ústí n./ L.
Prave ze to cedo nemamMrKiller píše:Mě to běhalo se všema verzema, ale nejvíc se mě osvědčily verze tak kolem 40, nebo ty z ceda ke kartě
Intel i5-4670K+Thermalright HR-02 Macho Rev.A/MSI Z87-G45 Gaming/PALiT GeForce GTX 1050 Ti KalmX, 4GB/8GB RAM/SSD Crucial M500 240GB/Zdroj CoolerMaster Silent ProM 700W/Zabaleno v CoolerMaster Storm Enforcer Edition
- zombux
- Odborník PCT

- Registrován: 05. čer 2003
- Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny
- eraser007
- Začátečník

- Registrován: 14. úno 2004
- Bydliště: SLOVENSKO
- Kontaktovat uživatele: