ovladace-TNT M64 PCI 32MB

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
smates
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2004
Bydliště: Ústí n./ L.

ovladace-TNT M64 PCI 32MB

Příspěvek od smates »

Jake jsou optimalni ovladace pro W98 na tuto grafiku?Muzu pouzit nejake detonatory i kdyz je do PCI? :cry:
Intel i5-4670K+Thermalright HR-02 Macho Rev.A/MSI Z87-G45 Gaming/PALiT GeForce GTX 1050 Ti KalmX, 4GB/8GB RAM/SSD Crucial M500 240GB/Zdroj CoolerMaster Silent ProM 700W/Zabaleno v CoolerMa​ster Storm Enforce​r Editio​n
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Re: ovladace-TNT M64 PCI 32MB

Příspěvek od Shit »

smates píše:Jake jsou optimalni ovladace pro W98 na tuto grafiku?Muzu pouzit nejake detonatory i kdyz je do PCI? :cry:
Samozřejmě. :) Mně se osvědčily na TNT2 M64 PCI drivery 44.03. Novější jsou asi zbytečný...
MrKiller
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. bře 2005
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MrKiller »

Mě to běhalo se všema verzema, ale nejvíc se mě osvědčily verze tak kolem 40, nebo ty z ceda ke kartě
smates
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2004
Bydliště: Ústí n./ L.

Příspěvek od smates »

MrKiller píše:Mě to běhalo se všema verzema, ale nejvíc se mě osvědčily verze tak kolem 40, nebo ty z ceda ke kartě
Prave ze to cedo nemam :x
Intel i5-4670K+Thermalright HR-02 Macho Rev.A/MSI Z87-G45 Gaming/PALiT GeForce GTX 1050 Ti KalmX, 4GB/8GB RAM/SSD Crucial M500 240GB/Zdroj CoolerMaster Silent ProM 700W/Zabaleno v CoolerMa​ster Storm Enforce​r Editio​n
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

myslím že "čtyřicítkový" verze jsou maximum co na tu kartu má smysl dát, osobně bych to otestoval i se staršíma driverama a uvidíš :)
ignorelist: kremrole a dezoláti
eraser007
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2004
Bydliště: SLOVENSKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eraser007 »

ja som fical na 12.10 :)
NB : Asus A6Km Q-0010
HID : Logitech DFP SOUND : Logitech Z-2300, Sennheisers PX 100, Creative SB 5.1 Surround USB
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“