Jak odstranit staré ovladače.Přes Odebrání programů to nejde
Moderátoři: morke, Walker1134
- Lister
- Začátečník

-
- Registrován: 11. říj 2004
Jak odstranit staré ovladače.Přes Odebrání programů to nejde
Potřebuju odstranit staré ovladače. Z Nvidie jsem přecházel na ATI, ale ty od Nvidie jsem neodinstaloval, protože v Přidat odebrat programy zmizela záložka Nvidiia drivers poté co jsem upravoval olvadače pro desku. Jde to nějak jinak. Třeby to nějak manuálně smazat. Jediné co mě napadlo je tam hodit tu starou kartu, nainstalovat pro ni nové ovladače, které by měli snda odstranit ty staré a doufat, že se pak objeví v té Záložce na Odstranění ovladačů. Ale moc se mi do toho nechce kdyby to šlo jinak abych to zase namusel předělávat.
CPU E8200 + AC Cooling Freezer 7 pro, MTB MB GIGABYTE EP35-DS3 rev 2,1, RAM ADATA 2x1GG 800MHz CL5, GK ATI Sapphire HD 3850 512MB Ultimate - pasivně chlazená, HD WD CAVIAR 3200AAKS, DVD Samsung SH-S203P, Zdroj Seasonic 400W SS-400ET OEM, Case Cooler Master Elite 333
Monitor 24 LCD - Benq FP241W
Wolant Logitech WingMan FF, gamepad Executioner. Windows XP professional SP2
Monitor 24 LCD - Benq FP241W
Wolant Logitech WingMan FF, gamepad Executioner. Windows XP professional SP2
- Wuuduu
- Středně pokročilý

- Registrován: 11. led 2005
- Bydliště: Bratislava, Slovakia
Driver Cleaner
Ale jedine co bys mal spravit je totalny reinstall systemu. Na 100% sa nevyhnes nejakemu problemu. Ci uz pri nejakej hre, prei filmoch, alebo ze ti niektore veci pojdu zle...
Ale jedine co bys mal spravit je totalny reinstall systemu. Na 100% sa nevyhnes nejakemu problemu. Ci uz pri nejakej hre, prei filmoch, alebo ze ti niektore veci pojdu zle...
Lenovo ThinkPad EDGE E520, intel i3-2310M, 8GB RAM, intel HD graphics / Ati Radeon 6630M 1GB, HDD 500GB, Windows7 HP 64bit
intel pentiumMMX 200MHz, 64MB EDORAM, TsengLabs ET6000 2MB PCI, SoundBlaster AWE32 ASP 8MB ISA, HDD 4GB+850MB, DOS 6.22
ATARI 1024STFM, 1MB RAM, 3.5" FDD SingleSide, TOS
Apple iMac, i5 3,1GHz, 4GB RAM, Ati Radeon 6970M 1GB, 27" LED panel 2560x1440, Seagate 1TB HDD, Magic Mouse, Thunderbolt, audio-technica ATH-T44, Mac OSX 10.6.8
STEAM • uubuuW ... EVE Online • H00d
MACINTOSH – Most applications crash. If not, the operating system hangs.
intel pentiumMMX 200MHz, 64MB EDORAM, TsengLabs ET6000 2MB PCI, SoundBlaster AWE32 ASP 8MB ISA, HDD 4GB+850MB, DOS 6.22
ATARI 1024STFM, 1MB RAM, 3.5" FDD SingleSide, TOS
Apple iMac, i5 3,1GHz, 4GB RAM, Ati Radeon 6970M 1GB, 27" LED panel 2560x1440, Seagate 1TB HDD, Magic Mouse, Thunderbolt, audio-technica ATH-T44, Mac OSX 10.6.8
STEAM • uubuuW ... EVE Online • H00d
MACINTOSH – Most applications crash. If not, the operating system hangs.
- alea206
- Mírně pokročilý

- Registrován: 22. led 2005
- Bydliště: Kdo ví?
- Rammstein
- Začátečník

- Registrován: 23. bře 2005
- sheeen
- Začátečník

- Registrován: 13. dub 2004
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
V případě přechodu z nVidie na ATI je vždycky lepší reinstal...Driver cleaner je jen nouzovka:)i když můžeš to zkusit http://www.drivercleaner.net/ 
MSI GE60 Intel Core i7-3610QM, 8GB RAM (DDR3), 15.6" FullHD, NVIDIA GeForce GTX 660M (2GB DDR5), 750GB HDD (7200RPM), SSD 60GB, BluRay
AMD XP 2500@3200+Arctic Cooling Copper Silent 2 M,GPU:Leadtek7600GT TDH256MB@620/1620Mhz RAM:2048MB-2xKingmax DUAL@445MHz 8-3-3-2,5,MB:MSI K7N2 LSR(nForce2Ultra),HDD1:Segate160GBSATA150,HDD2:Seagate250GBSATA300,FDD:Sony MPF 920Z 3,5",DVD-RW:MSI DR16-A2,DVD-ROMLG52xWi-Fi LAN:Edimax EW-7126PCI,Case:Evercase ACE4252 ATX,PSU Fortron Blue Storm 400W(PFC)+3 x 8cm cooler Mon:AOC 7A+,Windows 7 Proffesional, SECURED BY:MSE
MSI GX600px-014cz C2DT7500@2,4GHz, 4GB RAM, nVIDIA 8600M-GT, HDD WD250GB
AMD XP 2500@3200+Arctic Cooling Copper Silent 2 M,GPU:Leadtek7600GT TDH256MB@620/1620Mhz RAM:2048MB-2xKingmax DUAL@445MHz 8-3-3-2,5,MB:MSI K7N2 LSR(nForce2Ultra),HDD1:Segate160GBSATA150,HDD2:Seagate250GBSATA300,FDD:Sony MPF 920Z 3,5",DVD-RW:MSI DR16-A2,DVD-ROMLG52xWi-Fi LAN:Edimax EW-7126PCI,Case:Evercase ACE4252 ATX,PSU Fortron Blue Storm 400W(PFC)+3 x 8cm cooler Mon:AOC 7A+,Windows 7 Proffesional, SECURED BY:MSE
MSI GX600px-014cz C2DT7500@2,4GHz, 4GB RAM, nVIDIA 8600M-GT, HDD WD250GB
- Lister
- Začátečník

-
- Registrován: 11. říj 2004
Kdybych fakt musel reinstalovat, dají se nějak zálohovat profily uživatelů, abych to pak nemusel zase celý dělat znova. Třeba záloha Documents and settings a pak to spátky překopírovat. Fakt se mi do toho nechce, protože na C: mám asi 50různých instalací a 5 uživatelských ůčtů tak bych to dělal asi tak dva dny 
Naposledy upravil(a) Lister dne stř 18. kvě 2005, 15:51, celkem upraveno 1 x.
CPU E8200 + AC Cooling Freezer 7 pro, MTB MB GIGABYTE EP35-DS3 rev 2,1, RAM ADATA 2x1GG 800MHz CL5, GK ATI Sapphire HD 3850 512MB Ultimate - pasivně chlazená, HD WD CAVIAR 3200AAKS, DVD Samsung SH-S203P, Zdroj Seasonic 400W SS-400ET OEM, Case Cooler Master Elite 333
Monitor 24 LCD - Benq FP241W
Wolant Logitech WingMan FF, gamepad Executioner. Windows XP professional SP2
Monitor 24 LCD - Benq FP241W
Wolant Logitech WingMan FF, gamepad Executioner. Windows XP professional SP2
- alea206
- Mírně pokročilý

- Registrován: 22. led 2005
- Bydliště: Kdo ví?
překopíruj si celý Documents and Settings a pak je tam zase hoď, nedá se zaručit, že všechno pude 100% ale aspoň ty účty tam zůstanou
ASUS P4C800; P4 Nortwood 2,8@3,3; 4x512MB RAM Kingmax SuperRAM DDR433 (192MHz) 2-3-3-5;Palit X1950GT 512MB GPU 500@600; RAM 1200@1400 ; LC 6550 V2.0 550W; CD-RW; DVD-ROM, DVD-RW, 200GB SATA, 40GB ATA,
- Lister
- Začátečník

-
- Registrován: 11. říj 2004
...se tady píše ve FAQ. A já mám fakt blbý lamerský dotaz. Mě to ten standartní VGA nenabízí. Dá se odnistalovat, páč mám pocti, že jsem to udělal. Kde ho najdu abych ho tam mohl hodit?Odinstalování provedete tak že ve vlastnostech grafické karty na záložce Adaptér kliknete na tlačítko Změnit nebo Aktualizovat (zaleží na OS který používáte) a změníte ovladač karty na Standartní ovladač VGA.
CPU E8200 + AC Cooling Freezer 7 pro, MTB MB GIGABYTE EP35-DS3 rev 2,1, RAM ADATA 2x1GG 800MHz CL5, GK ATI Sapphire HD 3850 512MB Ultimate - pasivně chlazená, HD WD CAVIAR 3200AAKS, DVD Samsung SH-S203P, Zdroj Seasonic 400W SS-400ET OEM, Case Cooler Master Elite 333
Monitor 24 LCD - Benq FP241W
Wolant Logitech WingMan FF, gamepad Executioner. Windows XP professional SP2
Monitor 24 LCD - Benq FP241W
Wolant Logitech WingMan FF, gamepad Executioner. Windows XP professional SP2
- Majk44
- Začátečník

- Registrován: 05. pro 2004
- Bydliště: Žďár nad Sázavou
- Kontaktovat uživatele:
- Wuuduu
- Středně pokročilý

- Registrován: 11. led 2005
- Bydliště: Bratislava, Slovakia
alebo to tu este tyzden ries a nevyriesis, a potom to aj tak spravis, ako sme hovorili.
Lenovo ThinkPad EDGE E520, intel i3-2310M, 8GB RAM, intel HD graphics / Ati Radeon 6630M 1GB, HDD 500GB, Windows7 HP 64bit
intel pentiumMMX 200MHz, 64MB EDORAM, TsengLabs ET6000 2MB PCI, SoundBlaster AWE32 ASP 8MB ISA, HDD 4GB+850MB, DOS 6.22
ATARI 1024STFM, 1MB RAM, 3.5" FDD SingleSide, TOS
Apple iMac, i5 3,1GHz, 4GB RAM, Ati Radeon 6970M 1GB, 27" LED panel 2560x1440, Seagate 1TB HDD, Magic Mouse, Thunderbolt, audio-technica ATH-T44, Mac OSX 10.6.8
STEAM • uubuuW ... EVE Online • H00d
MACINTOSH – Most applications crash. If not, the operating system hangs.
intel pentiumMMX 200MHz, 64MB EDORAM, TsengLabs ET6000 2MB PCI, SoundBlaster AWE32 ASP 8MB ISA, HDD 4GB+850MB, DOS 6.22
ATARI 1024STFM, 1MB RAM, 3.5" FDD SingleSide, TOS
Apple iMac, i5 3,1GHz, 4GB RAM, Ati Radeon 6970M 1GB, 27" LED panel 2560x1440, Seagate 1TB HDD, Magic Mouse, Thunderbolt, audio-technica ATH-T44, Mac OSX 10.6.8
STEAM • uubuuW ... EVE Online • H00d
MACINTOSH – Most applications crash. If not, the operating system hangs.
- Allatutti
- Středně pokročilý

-
- Registrován: 23. úno 2004
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele: