ATI Catalyst 5.5
Moderátoři: morke, Walker1134
- Lord
- Středně pokročilý

- Registrován: 06. říj 2003
- Bydliště: Nordirhaus
- Kontaktovat uživatele:
ATI Catalyst 5.5
....ze by to byl MELOUN
- zombux
- Odborník PCT

- Registrován: 05. čer 2003
- Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny
- bigbalu
- Mírně pokročilý

- Registrován: 18. bře 2004
- Bydliště: Opava
- Kontaktovat uživatele:
- Digitaldoom
- Mírně pokročilý

- Registrován: 29. srp 2004
- Bydliště: Jirkov nebo Plzeň
- Kontaktovat uživatele:
- Sentenced
- Čestný člen

- Registrován: 03. čer 2003
- Bydliště: Jotunheim
- Kontaktovat uživatele:
- MorbiDKDN
- Nováček

- Registrován: 24. bře 2005
- Bydliště: Kaaden
- Kontaktovat uživatele:
- prf.KuBA
- Středně pokročilý

- Registrován: 14. čer 2004
- Bydliště: Praha
- Predator1880
- Nováček

- Registrován: 05. bře 2005
Nema niekdo odkaz na Release Notes k tymto catalystom. Na ATI.com to neviem najst. Ako zneprehladnili download ovladacov od vtedy to tam neni a trochu mi to chyba, aby som vedel co vlastne stahujem.
AMD Athlon64 754 3000+ Venice, 1024MB RAM V-Data 400MHz CL3, ASUS K8N-E, Seagate 160GB SATA, Seagate 200GB 8MB P-ATA, LG GSA-4167B, Pioneer DVD-119, PowerColor Sapphire Radeon X800GT 256MB AGP 8pip 475/490, MSI TV@nywhere Master, Pinnacle Firewire 1394, 3Com 3C905b-TX, modem Microcom DeskPorte56K, FDD, Enermax EG-375AX-EV(W)(24P)
- Jája
- Středně pokročilý

- Registrován: 04. čer 2003
- Bydliště: Prostějov
Je to normálně na stránce downloadu v odstavci instructions
jinak http://www2.ati.com/drivers/Catalyst_55 ... notes.html
jinak http://www2.ati.com/drivers/Catalyst_55 ... notes.html
Core i7 8700K , Asus Prime Z370-A, 2x8GB DDR4 3200 G.Skill TridentZ, GTX1060 6GB, Adata SX 8200 Pro 512GB, 120GB Intel SSD 320, 2x Crucial MX500 1TB, X-Fi Titanium, 22" LG W2252TQ, EK water blocks (CPU+GPU, DDC1+EKtop, NexXxos Pro III+II), Avance C001 Terminator, Seasonic Focus GX-650
- Predator1880
- Nováček

- Registrován: 05. bře 2005
Dakujem
AMD Athlon64 754 3000+ Venice, 1024MB RAM V-Data 400MHz CL3, ASUS K8N-E, Seagate 160GB SATA, Seagate 200GB 8MB P-ATA, LG GSA-4167B, Pioneer DVD-119, PowerColor Sapphire Radeon X800GT 256MB AGP 8pip 475/490, MSI TV@nywhere Master, Pinnacle Firewire 1394, 3Com 3C905b-TX, modem Microcom DeskPorte56K, FDD, Enermax EG-375AX-EV(W)(24P)
- cabman
- Středně pokročilý

- Registrován: 15. úno 2005
- Bydliště: Prčice
Stáhl jsem je bez CCC a nešel mi přehazovat televizní výstup (to jsem trochu čekal u ovladačů bez control centra
).
Tak jsem stáhl ty kompletní a po instalování to zkončilo modrou smrtí
. Nepomohla ani jejich několikanásobná kompletní přeinstalace
.
Po hodině práce jsem tam vrátil moje starý rad_w2kxp_omega_2536b.exe a jede to tak jak má
.
Tak nevim co se dělo aď jsem tam hodil jakýkoliv ovladače tak jely - kromě těch v z linku výše.
Mám Saphire 9800.
Tak jsem stáhl ty kompletní a po instalování to zkončilo modrou smrtí
Po hodině práce jsem tam vrátil moje starý rad_w2kxp_omega_2536b.exe a jede to tak jak má
Tak nevim co se dělo aď jsem tam hodil jakýkoliv ovladače tak jely - kromě těch v z linku výše.
Mám Saphire 9800.
Jsem pro přesměrování pctuning na google. Na co forum? Když se člověk na něco zeptá tak mu nějakej "inteligent" odpoví že si to má najít v google. V google je všechno a konečná odpověď na vše je google.
- zombux
- Odborník PCT

- Registrován: 05. čer 2003
- Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny
- wit
- Začátečník

- Registrován: 11. lis 2004
- Kontaktovat uživatele: