¨JIMův möd"

Hotové nebo rozdělané projekty - úpravy a modifikace počítačových skříní krok za krokem.
V této sekci se nezapočítají příspěvky.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
JIMass
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. kvě 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

¨JIMův möd"

Příspěvek od JIMass »

Zdravim vsechny modery. Sice nevim proc ale i ja bych se rad pochlubil se svym prvnim dilem, delal sem to v panelaku na kolene takze to tak i vypada, ale prace to dalo dost i kdyz se to asi nezda. Tak na to mrknete a hodte do placu nejaky pripominky, treba jeste neco predelam.


Tady jsou nejaky fotky:
http://www.jimass.czweb.org/FOTO_COMP.html
Dj´ Frodo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. kvě 2005
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dj´ Frodo »

nevypada to spatne me se to celkem liby. takovy standartni modro cerny mod. jinak co to tam mas za stribrny tunel???

//opravena gramaticka chyba
Naposledy upravil(a) Dj´ Frodo dne pát 16. zář 2005, 17:26, celkem upraveno 1 x.
PC: CPU: AMD Sempron64bit 2600+ (1,6Ghz@2Ghz) MB: MSI K8N Neo GPU: Ati Radeon 9200 128Mb RAM: 256Mb DDR 333Mhz HDD: WD-20Gb, Seagate Baracunda 80Gb OS: Windows XP prof.
honny
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. dub 2004
Bydliště: BRNEIN | BRNIE | БРНЕТ

Příspěvek od honny »

Jinak celkem najs. Zadna prasarna :lol:
Naposledy upravil(a) honny dne pát 16. zář 2005, 21:57, celkem upraveno 1 x.

Kód: Vybrat vše

desktop:  Ryzen 3400G | 32GB DDR4 | 500G SSD NVMe | debian
ntb: T480s | i7 8650U | 16GB DDR4 | 250G SSD NVMe | win10
storage: Athlon 200GE | 16GB DDR4 | 2x 4000G  HDD | debian
JIMass
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. kvě 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JIMass »

Dj´ Frodo píše:nevipada to spatne me se to celkem liby. takovy standartni modro cerny mod. jinak co to tam mas za stribrny tunel???
hornbach sekce kuchyne ;)
LuckeR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2005
Bydliště: Slovensko ....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LuckeR »

vcelku dopohody ;)
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

No rozhodně to nevypadá špatně...patří to k tomu lepšímu, co tady na foru je, ale zase na druhou stranu, nic převratnýho na tom taky není...

Za mě by to bylo asi 7/10 :wink:
JIMass
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. kvě 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JIMass »

o nic prevratnyho sem se nepokousel, na to bohuzel nemam podminky, ale diky za vaze kladne hodnoceni :)
mOOder
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. črc 2005
Bydliště: Ostrava - Poruba
Kontaktovat uživatele:

!

Příspěvek od mOOder »

Pekny ale je tu furt to samy ! a ty kably by si mohl taky vice poschovat ! je jich tam fakt hodne ! JINAk pekny ! 6,5/10
PC 1: MB ASUS M2N-SLI Deluxe , CPU AMD Athlon 64 X2 4800+ EE @ 6100+, VGA Asus 4870 900/3700 DDR5 , RAM A-Data 2x1024MB 800Mhz + 2x512MB Geil 800Mhz , HDD Baracuda 1TB SATA2 , DVD-RAM LG 4163b , Zdroj LC-Power 560W TITAN.
Digitaldoom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2004
Bydliště: Jirkov nebo Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Digitaldoom »

no je to mod ale upřímě dalo se to teda udělat šikovněji ... že ;)

rejpnu si :

1, sundej tu pásku z těch kabelů a dej tam hezký flexo...
2, tu hlidíkovou klima rouru vyndej! fuj dej tam když tak už tu alobalovou ale stejně něajk nechápu co tam dělá takhle ? ... no celkově zapracuj ! dá se toho udělat dost ;)
:wink: :roll:
eXp10it
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. bře 2004
Bydliště: Brno, Ostrava a někdy i něco mezi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eXp10it »

na panelakovy mod je to opravdu super....sam mam problem ze nemam ani kde upnout sverak :sad:
eXp10it is b4ck
letos s*ru na moding a delam si pro radost bedny
ISAAC CPU tuleň 1100@1460MHz; MB msi 6337le5; 2 × 256 MB SDRAM 100@133MHz; HDD Samsung 200GB 7200rpm + nějaké ty blbosti okolo.
mOOder
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. črc 2005
Bydliště: Ostrava - Poruba
Kontaktovat uživatele:

!

Příspěvek od mOOder »

ha a co ja ? ja ani ten sverak nemam ! delam to v pokojiku s primou bruskou a s AKU vrtackou a kdyz tak neco vytahnu se sklepa
PC 1: MB ASUS M2N-SLI Deluxe , CPU AMD Athlon 64 X2 4800+ EE @ 6100+, VGA Asus 4870 900/3700 DDR5 , RAM A-Data 2x1024MB 800Mhz + 2x512MB Geil 800Mhz , HDD Baracuda 1TB SATA2 , DVD-RAM LG 4163b , Zdroj LC-Power 560W TITAN.
JIMass
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. kvě 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JIMass »

Digitaldoom píše:no je to mod ale upřímě dalo se to teda udělat šikovněji ... že ;)

rejpnu si :

1, sundej tu pásku z těch kabelů a dej tam hezký flexo...
2, tu hlidíkovou klima rouru vyndej! fuj dej tam když tak už tu alobalovou ale stejně něajk nechápu co tam dělá takhle ? ... no celkově zapracuj ! dá se toho udělat dost ;)
:wink: :roll:
Jasny to bez debat ale me se to libi :)

1.hehe cely to sundat a preflexovat by dalo tolik prace a penez na vic ze se to snad ani nevyplati :) a okna jsou tak ze kdyz je to zavreny kabely nejsou videt vubec
2.Ta roura zakrejva dalsi splet kabelu...bez ni to vypada jeste hur a me tam docela sedi....jinak fakt nechapu kam jste vsechny ty kabely schovaly, koukal sem na ostatni mody a nekde treba neni videt ani kablik..nechapu
Digitaldoom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2004
Bydliště: Jirkov nebo Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Digitaldoom »

JIMass píše: ....
pche moding bez okna v case ? :lol: :oops:
zapracuj :lol:

jj kabely jsou svině ale i v malé bedně se to dá super poschovávat :

ObrázekObrázek

tohle je miditower ;) a mám tam všechny kabely včetně dalších USB,větráků,TVkarty ... a je vidět co ? :oops: takže rozhodně se to dá shovat a v tak velké bedně jako máš ty uplně snadno :( ... jinak on ten pořádek je ještě k něšemu dobrej : lépe se to pak všechno chladí jelikož lépe proudí vzduch ... dá se to udělat dobře i bez flexa ...vím co to tam máš teď mám v novim case to samý ale pokuď možno narvy co nejvíc kabeláže do jednoho ...čím více svazků tím logicky větčí bordel takže co jde jedním směrem to narvy do jednoho a podle mě se to dá zredukovat třeba na 3 ;)
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

2DigitalDoom: Sorry, nechci tě schazovat, ale že by u tebe byly ty kabely nějak hodně schovaný/upravený, to bych netvrdil. Takhle já "schovávám" kabely u každýho PC který postavím (tím nemyslím mody), takže já bych Jima zase moc nekritizoval za tohle. Podle mě to nemá až tak špatně uklizený a pokud chce husí krky a ne flexo, tak proč ne? Ty sám tam taky nemáš nic.

Tím prosím nechci rozjíždět nějakej flame, jen jsem vyjádřil svůj názor...
Digitaldoom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2004
Bydliště: Jirkov nebo Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Digitaldoom »

no jo ale mám uklizeno což musíš uznat ... také to dělám pokud možno všude takže jsem chtěl poukázat na to že to jde i bez flexa uklidit vcelku slušně i v malé case ... což se shodneme ne ? :)

BTW: on tam má prostě na můj vkus větší neporádek než by musel mít ;)

(BTW: já tuhle case na foto už nějaký pátek nevyužívám mám pořádek jinde ;) )
Zbyna
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 04. lis 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zbyna »

Digitaldoom píše:...
No, na to, jak jsi se s tím pochválil, tam zas tak uklizeno nemáš, to musíš uznat :wink:
Digitaldoom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2004
Bydliště: Jirkov nebo Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Digitaldoom »

Zbyna píše:
Digitaldoom píše:...
No, na to, jak jsi se s tím pochválil, tam zas tak uklizeno nemáš, to musíš uznat :wink:
tak to zkus líp v miditoweru :lol: :oops:
Skodik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 14. lis 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skodik »

Digitaldoom píše:
Zbyna píše: No, na to, jak jsi se s tím pochválil, tam zas tak uklizeno nemáš, to musíš uznat :wink:
tak to zkus líp v miditoweru :lol: :oops:
to ale neni legrace :) Ty tam fakt nemas uklizeno a navic to ani nemas oflexovane.
Káva, mlýnky na kávu, moka konvice https://www.gourmetkava.cz
Odpovědět

Zpět na „Projekty“