GeForce 6800GS

Grafické karty s libovolným GPU firmy nVidia (např. Riva, GeForce).

Moderátoři: Walker1134, Wilik

Odpovědět
ego
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2005
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od ego »

Chlapi potreboval bych znat vas nazor na gigabyte 6800gs anebo radsi jineho vyrobce?
AMD Athlon X2 5600+ 3,14Ghz,Asus M2N-E,2x1024Mb A-Data,1T,ATI Radeon 1950Pro ,LG-GSA-4167b,Fortron Blue Storm 500W
Gerimo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. dub 2004

Příspěvek od Gerimo »

Vem klidne GigaByte, ale kup k ni hned nejaky dobry chladic, nejlepe Arctic Accelero X1.
Úspěch je často dítětem odvahy. - Voltaire
ego
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2005
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od ego »

Budu potrebovat jiny chladic i kdyz nebudu taktit?Puvodni chladic spatne chladi nebo je hlucny.
AMD Athlon X2 5600+ 3,14Ghz,Asus M2N-E,2x1024Mb A-Data,1T,ATI Radeon 1950Pro ,LG-GSA-4167b,Fortron Blue Storm 500W
godlike
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 30. čer 2004

Příspěvek od godlike »

ego píše:Budu potrebovat jiny chladic i kdyz nebudu taktit?Puvodni chladic spatne chladi nebo je hlucny.
Mam ji...jsem dost haklivej na hluk chladice..tenhle je ve 3D silenej..zase nadruhou stranu lze to stelovat pres rivatuner a pohoda..ani teploty nejdou moc vysoky..
Mac...
Gerimo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. dub 2004

Příspěvek od Gerimo »

ano jde hlavne o hluk...
Úspěch je často dítětem odvahy. - Voltaire
R!Cci°21
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 15. led 2006
Bydliště: PlZeŇ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R!Cci°21 »

Mam takovy problem... obcas kdyz zapnu nejakou 3D tak mi proste vypne monitor a nic se nedeje... musim znova prepnout do 2D. proste mi nejde 3D mod... nevite cim to muze byt?
btw: vetracek mam na 100% a je docela hlucny ale to mne nevadi stejne mam furt sluchatka(nejlepsi odhlucneni pocitace :lol: )
Peterer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. pro 2005
Bydliště: Severní Morava

Příspěvek od Peterer »

To EGO. nejdřív ji kup a potom uvažuj o chladiči, třeba to nebude tak hrozné.
Já ji mám a největší hluk mi dělá ventilátor 120mm ve zdroji Eurocase 450W.
Můj kus je fakt docela tichý a zatím jede vše v pohodě - 10 dní.
Notebook Acer Extensa 5620G, DDRII 1GB , HDD 160GB SATA, ATI Radeon HD2400XT 256MB, Vista 64bit Ultimate
rombo
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2005
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od rombo »

R!Cci°21 píše:Mam takovy problem... obcas kdyz zapnu nejakou 3D tak mi proste vypne monitor a nic se nedeje... musim znova prepnout do 2D. proste mi nejde 3D mod... nevite cim to muze byt?
btw: vetracek mam na 100% a je docela hlucny ale to mne nevadi stejne mam furt sluchatka(nejlepsi odhlucneni pocitace :lol: )
nemas ji moc pretocenou?? muze to delat overclocking, o tom sem se sam presvedcil
rombo
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 28. zář 2005
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od rombo »

Peterer píše:To EGO. nejdřív ji kup a potom uvažuj o chladiči, třeba to nebude tak hrozné.
Já ji mám a největší hluk mi dělá ventilátor 120mm ve zdroji Eurocase 450W.
Můj kus je fakt docela tichý a zatím jede vše v pohodě - 10 dní.
no eurocase zdroje sou hrozny co se tyce hlucnosti i stability napeti :sad: .. ale ten chladic na 6800GS je hlucnej jak krava, kdyz mu stahnes otacky tak akorat vic topi a to nejni zadouci... takze vymenit.. no ale kazdej mame hladinu hluku jinde takze podle libosti :oops:
pajin.r
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. úno 2005
Bydliště: Olomouc,Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajin.r »

rombo píše:
Peterer píše:To EGO. nejdřív ji kup a potom uvažuj o chladiči, třeba to nebude tak hrozné.
Já ji mám a největší hluk mi dělá ventilátor 120mm ve zdroji Eurocase 450W.
Můj kus je fakt docela tichý a zatím jede vše v pohodě - 10 dní.
no eurocase zdroje sou hrozny co se tyce hlucnosti i stability napeti :sad: .. ale ten chladic na 6800GS je hlucnej jak krava, kdyz mu stahnes otacky tak akorat vic topi a to nejni zadouci... takze vymenit.. no ale kazdej mame hladinu hluku jinde takze podle libosti :oops:
chci jen optat jestl isi zkousel na ni vice biosu at se stim nemusim stourat a predem to zabalim???
Naposledy upravil(a) pajin.r dne ned 12. úno 2006, 10:26, celkem upraveno 1 x.
game-Přechod na xbox ,už me ten upgrade pěkne .....
Notebook:Něco na brozdáni pohledám
sh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2005
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sh »

pajin.r píše:covece kde te nepotkam....snazim se ti napsat vsude kde si ..bud delas mrtveho brouka nevim...to ze si vedel ze em rpodavas gto 2 s total shit jadrem si vedel moc dobre ,ale o to nejde se chci jen optat jestl isi zkousel na ni vice biosu at se stim nemusim stourat a predem to zabalim???
jestli tam mas bad jadro tak to jde reklamovat, opis mi kody ktery mas na krabici , zjistim ti VO a posles to rovnou tam, jinak to ze ma jiny jadro si zjistil ze softu nebo fyzicky?
nejsem zde moc dostupny, duvodem je stavba baraku, omluvte prosim me zpozdeni na dobu 2 let .)
Opel Vectra 2.5 V6 CDX 203k
pajin.r
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. úno 2005
Bydliště: Olomouc,Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajin.r »

sh píše:
pajin.r píše:covece kde te nepotkam....snazim se ti napsat vsude kde si ..bud delas mrtveho brouka nevim...to ze si vedel ze em rpodavas gto 2 s total shit jadrem si vedel moc dobre ,ale o to nejde se chci jen optat jestl isi zkousel na ni vice biosu at se stim nemusim stourat a predem to zabalim???
jestli tam mas bad jadro tak to jde reklamovat, opis mi kody ktery mas na krabici , zjistim ti VO a posles to rovnou tam, jinak to ze ma jiny jadro si zjistil ze softu nebo fyzicky?
jadro rv 480 ...oddelan chladic...jde to max viz nize teplota max 58 stupnu...pri vice vypne se monitor...zkousel jsem pridat druhej zdroj(na kterem byla zapojena jen zakladni deska +celeron jinak nic a zadny vysledek ..jinak na frekvenci viz nize bez artefaktu...:-(((
game-Přechod na xbox ,už me ten upgrade pěkne .....
Notebook:Něco na brozdáni pohledám
Meridius
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004

Příspěvek od Meridius »

to sh: on chtěl poznamenat, že mu ta grafika nejde víc přetaktovat...

to pajin: jede ti na default? jede...jde ti přetaktovat? jde..tak co tu řešíš?
Acer Nitro 5 (NH.Q6ZEC.004) - AMD Ryzen 5 3550H (2,1 GHz, TB až 3,7 GHz) | 8 GB RAM DDR4 | 512 GB SSD | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5
pajin.r
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. úno 2005
Bydliště: Olomouc,Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajin.r »

Meridius píše:to sh: on chtěl poznamenat, že mu ta grafika nejde víc přetaktovat...

to pajin: jede ti na default? jede...jde ti přetaktovat? jde..tak co tu řešíš?
ja tu nic neresi mrikam ze ej to jedno jen sem se ptal jestli skousel jine biosi nic vic nic mene..a ze kdyz sem se bavili ze uvedl milne informacve jako ja ji netestoval nemel cas atd..a na guru tech postu o testech ..ale to je fuk slo me o ten bios
game-Přechod na xbox ,už me ten upgrade pěkne .....
Notebook:Něco na brozdáni pohledám
Micis89
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2005
Kontaktovat uživatele:

6800GS-vykon

Příspěvek od Micis89 »

co je na tom pravdy ze 6800GS postubne slabne?je to pravda....da se to reklamovat .......dela to u jedne znacky nebo u vsech?jestli se to uz o tom psalo tak se omlouvam :wink:
CPU:AMD64 2800+ MB:Gigabyte K8NE (nF4-4X) RAM:Samsung 512Mb DDR 400,VGA:Sapphir X800 GTO FB,HDD:Baracuda 320Gb 7200,OS: XP SP2
AlesShi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 6800GS-vykon

Příspěvek od AlesShi »

Micis89 píše:co je na tom pravdy ze 6800GS postubne slabne?je to pravda....da se to reklamovat .......dela to u jedne znacky nebo u vsech?jestli se to uz o tom psalo tak se omlouvam :wink:
tak to nevim, mam ji dva mesice a vse vpohode
Bomba
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. zář 2004
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí

Re: 6800GS-vykon

Příspěvek od Bomba »

Micis89 píše:co je na tom pravdy ze 6800GS postubne slabne?je to pravda....da se to reklamovat .......dela to u jedne znacky nebo u vsech?jestli se to uz o tom psalo tak se omlouvam :wink:
to bude problém mezi klávesnici a židlí.. :roll:
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Bomba píše:to bude problém mezi klávesnici a židlí.. :roll:
Ani bych neřekl, a diskuse na toto téma na tomto fóru rozhodně nění ojedinělá. Více zde http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php? ... sc&start=0
Goldnoob team proud member!
Bomba
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. zář 2004
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvek od Bomba »

no a co se tam vyřešilo :? že:
problem jsem vyřešil. Chyba byla v zakl. desce, nevim konkretne jaka ale kdyz mi dali druou tak v poho vse funguje
:lol: no nevím..já jsem se s ničím takovým nesetkal..
Peterer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. pro 2005
Bydliště: Severní Morava

Příspěvek od Peterer »

Přesně tak problém vyřešen a plno lidí zase dopleteno. A navíc ten tipek se snaží rozprodat ty díly - viz. bazar.
Údajně byla chyba v desce, to znamená, že grafika byla OK !!!
Navíc ji mám a nepozoruji postupné slábnutí.
Notebook Acer Extensa 5620G, DDRII 1GB , HDD 160GB SATA, ATI Radeon HD2400XT 256MB, Vista 64bit Ultimate
Odpovědět

Zpět na „NVIDIA grafické karty“