PROJECT: MUSTANG by Lubitel - foto str.6

Hotové nebo rozdělané projekty - úpravy a modifikace počítačových skříní krok za krokem.
V této sekci se nezapočítají příspěvky.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
Lubitel
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2005
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lubitel »

no je tam vidiet iba jeden kabel a to power. tie dalsie dva su vidiet krizom cez skrinku, lebo tam nie je druha bocnica. podsvietenie bude v kombinacii zlta - oranzova, alebo oranzova - cervena. gravir bude nasvieteny samozrejme odlisne ako vnutro.

folia je orientovana "od seba" takze na vsetkych stranach smeruje dozadu. vyzera to prirodzene. mam ju z obchodu asi 100m od domu "TAPETY RASTEK". Skocim tam niekedy a skusim odkukat z ich katalogov vyrobcu.

lemovka je z firmy, kde pracuje otec. prisli im tak olemovane ostre plechy aby sa nikto neporezal. zatial toho viac nemam.

vetraky odfotim. svietia oranzovejsie ako vsetky oranzove diody co som nakupil. idu mi ale iba na 5 voltov, co na ten radiator staci v pohode. vsetko okrem CPU je pasiv. pri tejto voltazi ich vobec nepocujem ak neprilozim ucho k radiatoru.
kym to slape, tak je dobre
ked to zhory, je to v hajzli
Dugles
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. bře 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dugles »

Peknej casemod libi se mi ten gravir (i kdyz mohl byt presnejsi) jak je nad tim karbonem moc se mi to libi...
MB:MSI 915P Combo2, CPU:Intel pentium 4 (3,40 GHz), VGA(GPU) radeon X700 (256MB), Ram 1024MB, skrin:Aerocool AeroEngine Gamer Case
Ch4rlieB
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2006
Bydliště: Nyrsko, Plzensky kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ch4rlieB »

Hmmm koukam ze si s tim celkem pohnul. Asi se do toho budu muset zase vrhnout abych nezustaval s moji Eleanor pozadu. Libi se mi to moc ale ty dva predni graviry by podle me mohli byt fakt presnejsi. Napriklad u toho NOSu by meli byt vsechny rovne linie asi nejspis gravirovany najednou a ne po pismenkach. Tim bys dosahnul presneho napojeni pismenek. Ale jinak je to fakt cool a mam co delat.
Eleanor: AMD Athlon 64 3000+, Abit AN8, 2x 512MB Dual RAM Kingston, Leadtek WinFast PX6600TD 128MB, Seagate 80GB + Western Digital 250GB, Benq FP937s+
Dugles
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. bře 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

KArbonova folie

Příspěvek od Dugles »

PLS poradte--nevite kde bych mohl v brně (a okoli) nebo na netu sehnat karbonovou folii? Aby mela tento vzorek...
MB:MSI 915P Combo2, CPU:Intel pentium 4 (3,40 GHz), VGA(GPU) radeon X700 (256MB), Ram 1024MB, skrin:Aerocool AeroEngine Gamer Case
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: KArbonova folie

Příspěvek od Stoobi »

Dugles píše:PLS poradte--nevite kde bych mohl v brně (a okoli) nebo na netu sehnat karbonovou folii? Aby mela tento vzorek...
Zkus projít nějaký větší papírnictví, kde mjaí tyhle samolepící tapety. A nebo doporučuju navštívit Hornabach, tam jsem jí kupoval... :wink:
Radeon9550
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. črc 2005

Příspěvek od Radeon9550 »

JJ v hornbachu i BAUMAXU se mi zda ze je maj,maj je tam natoceny na takovy rule a nebo zvlast nastrihane rovne kusy samlepici folie :)
PROCA:IntelP42.8@3.4ghz-TT BigWater,LGA775,ASUS P5P800,512MBDDR 400 kingston,80GB Maxtor,Case:Mercury Elite prid.vetrak Arctic Fan 3,GeCube9550Gt 128MB-128bit-526/256(512) koupim pravou bocnici(Zpohledu ze predu) na tuto case http://www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?D ... d=18842945
Dugles
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. bře 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dugles »

Jj dikec kucíí :wink: + kolik asi stoji?
MB:MSI 915P Combo2, CPU:Intel pentium 4 (3,40 GHz), VGA(GPU) radeon X700 (256MB), Ram 1024MB, skrin:Aerocool AeroEngine Gamer Case
Dugles
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. bře 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dugles »

Tak sem dneska projel snad vsechny vetsi obchody (OBI,HORNBACH,BAUHAUS) zitra pojedu do baumaxu tak to je jedina mozno kde by mohli tu karbonovou folii mit... :?
MB:MSI 915P Combo2, CPU:Intel pentium 4 (3,40 GHz), VGA(GPU) radeon X700 (256MB), Ram 1024MB, skrin:Aerocool AeroEngine Gamer Case
Radeon9550
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. črc 2005

Příspěvek od Radeon9550 »

Ono zase treba v Obi Havirov muzou mit uplne jine zbozi nez nekde v Obi napr. v prerove :)
PROCA:IntelP42.8@3.4ghz-TT BigWater,LGA775,ASUS P5P800,512MBDDR 400 kingston,80GB Maxtor,Case:Mercury Elite prid.vetrak Arctic Fan 3,GeCube9550Gt 128MB-128bit-526/256(512) koupim pravou bocnici(Zpohledu ze predu) na tuto case http://www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?D ... d=18842945
Dugles
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. bře 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dugles »

No to jo. Tys ju taky kupoval? Pokud jo tak kde? (mesto,obchod) pokud je to do +,-100 Km od brna tak by me tam tatka svezl... snad... 8)
MB:MSI 915P Combo2, CPU:Intel pentium 4 (3,40 GHz), VGA(GPU) radeon X700 (256MB), Ram 1024MB, skrin:Aerocool AeroEngine Gamer Case
Lubitel
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2005
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lubitel »

Update bude coskoro. plechy su uz nastriekane a zajtra sa budu lakovat. ten plast v predu to cele zdrzal, lebo sa musel striekat na 4 krat.

V stredu mi zovrela voda. zabudol som zapnut cerpadlo a zrazu taky bublavy zvuk a cierna obrazovka. vsetko to prezilo a PC slapalo dalej, ale poskodilo sa tesnenie bloku, takze znovu cierna obrazovka a v bedni plno vody... zase cierna obrazovka...

tak teraz bezim trochu na vzduchovom chladeni a som rad, ze stroj funguje.

V pondelok ho obhajujem ako svoju maturitnu pracu.
kym to slape, tak je dobre
ked to zhory, je to v hajzli
Lubitel
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2005
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lubitel »

tak teda konecne update.
Skrinka je nastrikana a po funkcnej stranke da sa povedat ze hotova. mozno nebudu az take dobre reakcie, kedze ma nem.p predbehol so skrinkou v podobnych farbach, ale nech.

Zostavaju uz dorobit iba detaily k teme MUSTANG + osvetlenie, ktore je teraz iba provizorne a tie to dotvoria.

dodam, ze dnes som s tym zmaturoval z praktickej casti za 1.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

su trochu tmave, ale uz sa mi to nechce fotit.
kym to slape, tak je dobre
ked to zhory, je to v hajzli
crug
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. pro 2005
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od crug »

Můžu mít otázečku ? nešla by sundat ta páska kolem toho vyřazaného okna a nějak to zbrousit a nastříkat taky ,aby tam nebyla ? Mě by se to bez toho asi líbilo více ale jinak pěknéééé ;))
Clovek by neveril co staci ke stesti a placi.
koza
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. bře 2005
Bydliště: Prahaaaaaaa

Příspěvek od koza »

jo je to luxusní.. :) povedlo se ti to.. a ta bužírka mi nevadí.. :)
Radeon9550
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. črc 2005

Příspěvek od Radeon9550 »

je asi zbytecne uz rikat ze ten gravir v bocnici zanika, protoze osvetleni je moc silne.Ja bych asi vytknul to ze zaslepky jsou podsvicene jinak nez vnitrek case,a moc mi to modre osvetleni nesedi.Ale jinak fakt moc pekny!!Dokonce mi tam i sedi ty zebra nahore :)
PROCA:IntelP42.8@3.4ghz-TT BigWater,LGA775,ASUS P5P800,512MBDDR 400 kingston,80GB Maxtor,Case:Mercury Elite prid.vetrak Arctic Fan 3,GeCube9550Gt 128MB-128bit-526/256(512) koupim pravou bocnici(Zpohledu ze predu) na tuto case http://www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?D ... d=18842945
Lubitel
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2005
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lubitel »

Crug - to nie je paska a vyzera to moc dobre. s dalsimi fotkami postnem...

radeon - nad fotkami pisem, ze osvetlenie je provizorne. potreboval som to rozchodit na obhajobu na maturitach.

koza a vsetci - dik moc
kym to slape, tak je dobre
ked to zhory, je to v hajzli
Ch4rlieB
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2006
Bydliště: Nyrsko, Plzensky kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ch4rlieB »

Zase dalsi zajimave foto ale mozna bych ty zebra nahore skusil nejak zamaskovat aby nebyly tak napadny... Mozna aspon jina barva...

EDIT: Jo amoc se v tech vodnikach nevyznam ale nejspis tam musis mit expanzku jak vypada? Mas ji jako bombu od NOSu? :-D Nekde sem ji na netu videl a myslim ze by to k tomu celkem pasovalo...
Eleanor: AMD Athlon 64 3000+, Abit AN8, 2x 512MB Dual RAM Kingston, Leadtek WinFast PX6600TD 128MB, Seagate 80GB + Western Digital 250GB, Benq FP937s+
Lubitel
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2005
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lubitel »

jj pasovalo, ale mam ju v zadu zavesenu. myslim, ze tu uz aj jej foto je, ale zajtra este pridam zo vsetkych stran.
kym to slape, tak je dobre
ked to zhory, je to v hajzli
Ch4rlieB
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2006
Bydliště: Nyrsko, Plzensky kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ch4rlieB »

No prave sem si ji asi vzadu vsim a mozna bych fakt skusil vyrobit nejakou jako
Obrázek
Eleanor: AMD Athlon 64 3000+, Abit AN8, 2x 512MB Dual RAM Kingston, Leadtek WinFast PX6600TD 128MB, Seagate 80GB + Western Digital 250GB, Benq FP937s+
Lubitel
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. zář 2005
Bydliště: Nové Zámky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lubitel »

ta je teda super. uvidim co za material sa mi dostane pod ruku.
kym to slape, tak je dobre
ked to zhory, je to v hajzli
Odpovědět

Zpět na „Projekty“