UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět

Jak se mi líbí tato hra

Je výborná
75
68%
Normálka
17
15%
Nelíbí se mi
19
17%
 
Celkem hlasů: 111
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

KickMan píše:Zdarec lidi, jak se pouziva pls ten log-deleter?kde ho mam na co pouzit, a rekne te mi kolik ma plna verza Mb. dikes
log deleterem se mazou logy :-D ... na serverech v sekci logy :-D nevim jak ti to lip popsat ;).

plna ma cca 40MB ;).
---
kenas
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. úno 2006
Bydliště: Brno, Kr. Pole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kenas »

nevim cim to je, ale demo me jede nadherne plynule a plna verze se me seka. Neresili jste nekdo tento problem?
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. (Albert Einstein)

CPU: C2D E6300 @ 2800MHz | MB: Asus P5B Deluxe| GPU: Sapphire X1950Pro 256 DDR3 | Pameti: 1GB Corsair XMS2800 MHz CL 4-4-4-12 & 2x 1GB A-Data EE 800MHz CL 4-4-4-12 | HDD: Seagate 250GB 16MB 7200o. | Zdroj: Enermax Liberty 400W | Zvukovka: Creative Audigi SE 7+1 | Case: Coolermaster Centurion 5 |Mechanika: LG DVD-RAM H20L | Repra: Creative T6060 | Monitor: Samsung 206BW |
KickMan
Nováček
Nováček
Registrován: 25. srp 2006

Příspěvek od KickMan »

nevite jakej mam mit soft kdyz mam v ukolu mise tohle:This person requires a first class degree
Target:Richard Thomas
je to international academic databse
Musim tam prepsat jeho hodnoceni ale pak nevim jak to ulozit a poslat emailem
fast4shoot
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. črc 2005
Bydliště: Počítač :-) a BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fast4shoot »

KickMan píše:nevite jakej mam mit soft kdyz mam v ukolu mise tohle:This person requires a first class degree
Target:Richard Thomas
je to international academic databse
Musim tam prepsat jeho hodnoceni ale pak nevim jak to ulozit a poslat emailem
Uložíš to tlačítkem Commit (vlevo nad Done) a mailem pošleš jenom normální potvrzení o dokončení (tzn. Reply -> Send)

A software ti stačí klasika, tzn. password_breaker, log_deleter a případně ještě monitor_bypass.
CPU: AMD Athlon 64 X2 4000+, RAM: 1GB DDR2 533MHz, VGA: HIS ExcalibuR 9250 256MB, 240/400 @ 290/440, HDD: Western Digital WD80, Repra: M-Audio DX4, Zvukovka: M-Audio Delta 1010LT
Moje modifikace hry Half-Life: Near the explosion.
KickMan
Nováček
Nováček
Registrován: 25. srp 2006

Příspěvek od KickMan »

Tak to sem udelal, ale zas si nevim rady, bez cestiny nedam nic, mam udelat tohle: PROVIDE THIS PERSON WITH THE FOLLOWING UNIVERSITY DEGREE: UNIVERSITY DEGREE:SUBJECT:ARTIFICIAL INTELIGENCE 1.
JE TO INTERNATIONAL ACADEMIC DATABASE. a tady nevim vubec nic
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

KickMan píše:Tak to sem udelal, ale zas si nevim rady, bez cestiny nedam nic, mam udelat tohle: PROVIDE THIS PERSON WITH THE FOLLOWING UNIVERSITY DEGREE: UNIVERSITY DEGREE:SUBJECT:ARTIFICIAL INTELIGENCE 1.
JE TO INTERNATIONAL ACADEMIC DATABASE. a tady nevim vubec nic
Připojíš se na int. academic database. Dáš search, napíšeš méno toho kterýmu to máš změnit (v mailu to je napsaný), až ti ho najde, tak mu do první(ta největší) kolonky napíšeš ARTIFICIAL INTELIGENCE 1, dáš commit a hotovo ;-). Kdyby napsali že to není změněný, tak zkus místo ARTIFICIAL INTELIGENCE 1 napsat ARTIFICIAL INTELIGENCE A. Já vždycky rači psal obě dvě ;-)
kenas
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. úno 2006
Bydliště: Brno, Kr. Pole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kenas »

opravdu nevite cim to muze byt ze se me to kouse?
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. (Albert Einstein)

CPU: C2D E6300 @ 2800MHz | MB: Asus P5B Deluxe| GPU: Sapphire X1950Pro 256 DDR3 | Pameti: 1GB Corsair XMS2800 MHz CL 4-4-4-12 & 2x 1GB A-Data EE 800MHz CL 4-4-4-12 | HDD: Seagate 250GB 16MB 7200o. | Zdroj: Enermax Liberty 400W | Zvukovka: Creative Audigi SE 7+1 | Case: Coolermaster Centurion 5 |Mechanika: LG DVD-RAM H20L | Repra: Creative T6060 | Monitor: Samsung 206BW |
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

kenas píše:opravdu nevite cim to muze byt ze se me to kouse?
nechapu co se ti tam muze kousat. zkus preinstalovat kodeky, to je snad jedine. jinak textove obrazovky se snad ani kousat nemuzou ... asi si zmerim fps :-D.

//Edit: tak fraps to nebere jako 3D aplikaci, takze smula :-D.
---
KickMan
Nováček
Nováček
Registrován: 25. srp 2006

Příspěvek od KickMan »

co si musim koupit abych me rychlejsi crackovani hesel, gateway nebo procesor?
kenas
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. úno 2006
Bydliště: Brno, Kr. Pole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kenas »

texty se me taky sekaj, jak prochazi email tak se to taky ten pohyb ikonky kouse. Ale demo jelo plny plynule, tak to nechapu
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. (Albert Einstein)

CPU: C2D E6300 @ 2800MHz | MB: Asus P5B Deluxe| GPU: Sapphire X1950Pro 256 DDR3 | Pameti: 1GB Corsair XMS2800 MHz CL 4-4-4-12 & 2x 1GB A-Data EE 800MHz CL 4-4-4-12 | HDD: Seagate 250GB 16MB 7200o. | Zdroj: Enermax Liberty 400W | Zvukovka: Creative Audigi SE 7+1 | Case: Coolermaster Centurion 5 |Mechanika: LG DVD-RAM H20L | Repra: Creative T6060 | Monitor: Samsung 206BW |
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

kenas píše:texty se me taky sekaj, jak prochazi email tak se to taky ten pohyb ikonky kouse. Ale demo jelo plny plynule, tak to nechapu
preinstaluj ovldace k MB a chipsetu, ke grafice dej aktualni, ke zvukovce ... neni mozne, aby se ti to seklalo, i kdyz mas durona 700, ale stejne ... tohle je hra pro P2, nemel by byt problem ;).

zkus to a reportni, zda to pomohlo.
---
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

KickMan píše:co si musim koupit abych me rychlejsi crackovani hesel, gateway nebo procesor?
Procesor.
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

nebo i gateway, do ktere das bud silnejsi procesor, nebo vice procesoru ;). Gateway vnimej jako zakladni desku. taky nedas do desky na Durona nejakyho Opterona, ze ;).
---
kenas
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. úno 2006
Bydliště: Brno, Kr. Pole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kenas »

jestli najdes nekde novy ovladace k me MB tak me dej odkaz, nikde je nemuzu najit. Myslim ze kdybych dal novy ovladace na grafiku tak to akorat zhorsim. Dal jsem starsi 46.xx a poznal jsem narust vykonu. Zvukovka ma novy ovladace. Jo daval jsem i format disku a to taky nepomohlo. Zkousel jsem i vic verzi.
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. (Albert Einstein)

CPU: C2D E6300 @ 2800MHz | MB: Asus P5B Deluxe| GPU: Sapphire X1950Pro 256 DDR3 | Pameti: 1GB Corsair XMS2800 MHz CL 4-4-4-12 & 2x 1GB A-Data EE 800MHz CL 4-4-4-12 | HDD: Seagate 250GB 16MB 7200o. | Zdroj: Enermax Liberty 400W | Zvukovka: Creative Audigi SE 7+1 | Case: Coolermaster Centurion 5 |Mechanika: LG DVD-RAM H20L | Repra: Creative T6060 | Monitor: Samsung 206BW |
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

kenas píše:jestli najdes nekde novy ovladace k me MB tak me dej odkaz, nikde je nemuzu najit. Myslim ze kdybych dal novy ovladace na grafiku tak to akorat zhorsim. Dal jsem starsi 46.xx a poznal jsem narust vykonu. Zvukovka ma novy ovladace. Jo daval jsem i format disku a to taky nepomohlo. Zkousel jsem i vic verzi.
heh, proc bych mel ovladace pro tvoji desku hledat ? :lol: ... stary ovladace nejsou vzdy kompatibilni. ver mi a zkus dat posledni. kdyz to nepomuze, vratis si ty svoje letity. samozrejme je predpoklad, ze by hra mela fungovat na vsech ovladacich, ktere jsou vydany po datu vydani hry. takze volba je na tobe, radu jsi dostal ... vic pro tebe udelat opravdu nemuzu ;).
---
fast4shoot
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. črc 2005
Bydliště: Počítač :-) a BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fast4shoot »

2 kenas: ještě můžeš zkusit ve složce hry vymazat nějakou z knihoven opengl32.dll, glu32.dll, glut32.dll (nejspíš jenom tu opengl32) a pokud tam nějakou nemáš tak zkusit překopírovat z dema
CPU: AMD Athlon 64 X2 4000+, RAM: 1GB DDR2 533MHz, VGA: HIS ExcalibuR 9250 256MB, 240/400 @ 290/440, HDD: Western Digital WD80, Repra: M-Audio DX4, Zvukovka: M-Audio Delta 1010LT
Moje modifikace hry Half-Life: Near the explosion.
phlanx
Nováček
Nováček
Registrován: 03. zář 2006
Kontaktovat uživatele:

pomoc s misi

Příspěvek od phlanx »

Hoj vsem.
jsem velky zacatecnik v teto hre a laka me poznavat dalsi a dalsi principy ve hre.
Jsem na zacatku v prvni pro me tezsi misi, kdy mam vystopovat prevod zustatku v bance.
Nevim ale ceho se chytit.

muzete mi prosim nastinit postup ?
dekuji moc
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: pomoc s misi

Příspěvek od J X P »

phlanx píše:Hoj vsem.
jsem velky zacatecnik v teto hre a laka me poznavat dalsi a dalsi principy ve hre.
Jsem na zacatku v prvni pro me tezsi misi, kdy mam vystopovat prevod zustatku v bance.
Nevim ale ceho se chytit.

muzete mi prosim nastinit postup ?
dekuji moc
projdi si tenhle thread. resilo se to tu uz opakovane. preci jen, opakovat to kazdymu zvlast je ponekud neefektivni ;).
---
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s misi

Příspěvek od Jaitni »

phlanx píše:Hoj vsem.
jsem velky zacatecnik v teto hre a laka me poznavat dalsi a dalsi principy ve hre.
Jsem na zacatku v prvni pro me tezsi misi, kdy mam vystopovat prevod zustatku v bance.
Nevim ale ceho se chytit.

muzete mi prosim nastinit postup ?
dekuji moc
Tak převod, nebo zůstatek? :)

Zůstatek- Připojíš se na tu banku, kde má ta tvoje "oběť", dostaneš se do administrace, tam koukneš na účty (myslim hned ta první položka), najdeš si číslo té tvé oběti. Zapamatuješ(opíšeš) si heslo a odpojíš se. Pak už se stačí normálně připojit na jeho účet (heslo i číslo účtu už máš) a koknout kolik má penízků.

Převod- Pokračuješ tam kde sme skončili u toho zůstatku, jenomže v tom účtu nekoukneš na stav účtu, ale na poslední (nebo aspoň ňákej velkej) převod. Zapamatuješ si IP a číslo účtu. Tu IP zadáš do IP lookup (v FBI modu můžeš i do InterNicu). A začínáš zase na novo (tj. Zůstatek :thumbsup: ). Pak jenom v tom účtu koukneš na méno toho komu ten účet patří...

Doufam že tomu rozumíš... :oops:
Nejlepší je si fakt stáhnout user guide (nebo tak ňák se to menuje) na těch jejich ofic stránkách.

Asi mám dobrou náladu, že se mi s tim chce psát :)
kenas
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. úno 2006
Bydliště: Brno, Kr. Pole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kenas »

uz me to jede plynule diky moc. Ted mam otazku, jsem pripojenej do nejaky banky a chcu se dostat do administrace, vsechno uz mam krome hlasu a s tim vubec nevim co mam delat.
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. (Albert Einstein)

CPU: C2D E6300 @ 2800MHz | MB: Asus P5B Deluxe| GPU: Sapphire X1950Pro 256 DDR3 | Pameti: 1GB Corsair XMS2800 MHz CL 4-4-4-12 & 2x 1GB A-Data EE 800MHz CL 4-4-4-12 | HDD: Seagate 250GB 16MB 7200o. | Zdroj: Enermax Liberty 400W | Zvukovka: Creative Audigi SE 7+1 | Case: Coolermaster Centurion 5 |Mechanika: LG DVD-RAM H20L | Repra: Creative T6060 | Monitor: Samsung 206BW |
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“