UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět

Jak se mi líbí tato hra

Je výborná
75
68%
Normálka
17
15%
Nelíbí se mi
19
17%
 
Celkem hlasů: 111
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

kenas píše:uz me to jede plynule diky moc. Ted mam otazku, jsem pripojenej do nejaky banky a chcu se dostat do administrace, vsechno uz mam krome hlasu a s tim vubec nevim co mam delat.
Héj, to už sem tu někde viděl... koukni na pár stránkek zpět .)

Dobrá nálada je asi pryč :twisted:
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

Jaitni píše:
kenas píše:uz me to jede plynule diky moc. Ted mam otazku, jsem pripojenej do nejaky banky a chcu se dostat do administrace, vsechno uz mam krome hlasu a s tim vubec nevim co mam delat.
Héj, to už sem tu někde viděl... koukni na pár stránkek zpět .)

Dobrá nálada je asi pryč :twisted:
ony se totiz ty dotazy porad opakuji. Proc si to ldii proste neprojdou ? O Uplinku moc cteni neni, tak snad tech 10 stranek zkusenosti a rad neni mnoho. pak se tenhle thread zbytecne nafukuje :-(.

btw. ty jsi sepisoval ten guide v cestine ?
kenas píše:uz me to jede plynule diky moc. Ted mam otazku, jsem pripojenej do nejaky banky a chcu se dostat do administrace, vsechno uz mam krome hlasu a s tim vubec nevim co mam delat.
a cim teda tve rpoblemy byly zpusobeny ? by mne docela zajimalo ;).
---
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

J X P píše:
btw. ty jsi sepisoval ten guide v cestine ?
Já? Ne. Proč?
:-D
kenas
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. úno 2006
Bydliště: Brno, Kr. Pole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kenas »

no smazal jsem ten soubor :D
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. (Albert Einstein)

CPU: C2D E6300 @ 2800MHz | MB: Asus P5B Deluxe| GPU: Sapphire X1950Pro 256 DDR3 | Pameti: 1GB Corsair XMS2800 MHz CL 4-4-4-12 & 2x 1GB A-Data EE 800MHz CL 4-4-4-12 | HDD: Seagate 250GB 16MB 7200o. | Zdroj: Enermax Liberty 400W | Zvukovka: Creative Audigi SE 7+1 | Case: Coolermaster Centurion 5 |Mechanika: LG DVD-RAM H20L | Repra: Creative T6060 | Monitor: Samsung 206BW |
fast4shoot
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. črc 2005
Bydliště: Počítač :-) a BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fast4shoot »

2 J X P: ty kenasovi problémy byly asi zbůsobený tím, že Uplink používal jakejsi ovladač OpenGL (asi opengl32.dll, kterej se s ním distribuuje) a jeho smazáním došlo k využívání normálního systémovýho ovladače (mám dojem že to tak nějak je)
CPU: AMD Athlon 64 X2 4000+, RAM: 1GB DDR2 533MHz, VGA: HIS ExcalibuR 9250 256MB, 240/400 @ 290/440, HDD: Western Digital WD80, Repra: M-Audio DX4, Zvukovka: M-Audio Delta 1010LT
Moje modifikace hry Half-Life: Near the explosion.
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

fast4shoot píše:2 J X P: ty kenasovi problémy byly asi zbůsobený tím, že Uplink používal jakejsi ovladač OpenGL (asi opengl32.dll, kterej se s ním distribuuje) a jeho smazáním došlo k využívání normálního systémovýho ovladače (mám dojem že to tak nějak je)
jj, mas pravdu ... taky koukam, ze jsem to pred lety aktualizoval i kdyz jsem problemy s timto nikdy nemel ;).

staci se podivat do C:\windows\system32\ a tam se nejnovejsi OpenGL32.dll a Glu32.dll daji najit ;).
---
kenas
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. úno 2006
Bydliště: Brno, Kr. Pole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kenas »

snazim se ted dostat do jedne banky a poslat si penize. Zjistil jsem hesla a cisla uctu jinych lidi, v te stejne bance jsem si vytvoril ucet taky ja. Pripojim se na ucet nejake jine osoby, vypnu proxy a poslu si penize. Pak vymazu log z obou uctu. No a pak me vzdycky chyti, kde je chyba?
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. (Albert Einstein)

CPU: C2D E6300 @ 2800MHz | MB: Asus P5B Deluxe| GPU: Sapphire X1950Pro 256 DDR3 | Pameti: 1GB Corsair XMS2800 MHz CL 4-4-4-12 & 2x 1GB A-Data EE 800MHz CL 4-4-4-12 | HDD: Seagate 250GB 16MB 7200o. | Zdroj: Enermax Liberty 400W | Zvukovka: Creative Audigi SE 7+1 | Case: Coolermaster Centurion 5 |Mechanika: LG DVD-RAM H20L | Repra: Creative T6060 | Monitor: Samsung 206BW |
fast4shoot
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. črc 2005
Bydliště: Počítač :-) a BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fast4shoot »

2 kenas: doufám že jsi nezapomněl vymazat logy o přesměrování na InterNICu a logy o připojení v bance do Admin módu (pokud jsi zjišťoval čísla a hesla tam). A nebo tě taky mohli chytit za něco, co jsi udělal předtím...
CPU: AMD Athlon 64 X2 4000+, RAM: 1GB DDR2 533MHz, VGA: HIS ExcalibuR 9250 256MB, 240/400 @ 290/440, HDD: Western Digital WD80, Repra: M-Audio DX4, Zvukovka: M-Audio Delta 1010LT
Moje modifikace hry Half-Life: Near the explosion.
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

a delka trasy je v tomto pripade take rozhodujici, protoze banky maji velmi rychly pasivni trace tracking. pri taovemhle ukonu musis byt opravdu hodne rychly. Doporucuji pred ukonem zazalohovat save, nasledne udelat co chces, opet nova zaloha a nasledne zrychlit cas a pockat zda je to v pohode. pokud ne tak pokus opakovat.

chyba se v tomto pripade da udelat snadno, takze nepodcenuj radnou pripravu ;).
---
cjakub
Nováček
Nováček
Registrován: 12. zář 2006

Příspěvek od cjakub »

Pls ako mam zacat pribehove misie? Skusal som uz vsetko mozne a aj som cakal asi tak 3 tyzdne(hracie) a nic. Pls co mam spravit? Diky
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

cjakub píše:Pls ako mam zacat pribehove misie? Skusal som uz vsetko mozne a aj som cakal asi tak 3 tyzdne(hracie) a nic. Pls co mam spravit? Diky
po prijeti emailu se musis pripojit na uvedeny server, vic delat nemusis. tim se pribehove mise spusti ;).
---
kenas
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. úno 2006
Bydliště: Brno, Kr. Pole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kenas »

pripojit se bere jen pripojit nebo se dostat i pres jejich ochrany jako krivka, hlas a heslo?
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. (Albert Einstein)

CPU: C2D E6300 @ 2800MHz | MB: Asus P5B Deluxe| GPU: Sapphire X1950Pro 256 DDR3 | Pameti: 1GB Corsair XMS2800 MHz CL 4-4-4-12 & 2x 1GB A-Data EE 800MHz CL 4-4-4-12 | HDD: Seagate 250GB 16MB 7200o. | Zdroj: Enermax Liberty 400W | Zvukovka: Creative Audigi SE 7+1 | Case: Coolermaster Centurion 5 |Mechanika: LG DVD-RAM H20L | Repra: Creative T6060 | Monitor: Samsung 206BW |
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

kenas píše:pripojit se bere jen pripojit nebo se dostat i pres jejich ochrany jako krivka, hlas a heslo?
ne, jen pripojit at si lognou tvoji IP. Ono ti to po pripojeni stejne hodi error. Nepouzivej zadne ochranne prvky, jen se tam naprimo pripoj.
---
Maximus-CZ
Nováček
Nováček
Registrován: 29. pro 2006

Příspěvek od Maximus-CZ »

ahojky lidičky:) když jsem tak googloval odpoved na moji otazku, kterou vám sem napíšu, vyplivlo mě to asi na stránce 7 a dočetl jsem to až sem..:) takže jsem toho docela pochitil a dokonce sem našel odpovědi i na otázky, se kterými už jsem se smířil že na ně odpověď nenajdu:) tak k mé otázce,
Hacknu banku, pripojim se jako admin(OK)
Zjistim si ucet s heslem a odpojim se(OK)
počkám 3 týdny herního času-bez odpálkování(OK)
Připojím se na zjištěný účet, převedu peníze na svůj-bounce zahrnuje 38 PC(OK)
Okamžitě po převedení penez mažu na InterNIC (nebo jak:D) a smažu všechny záznamy Log_deleterem V.1(OK)
po 3 hodinách herního času mě to odpálkuje:( (to už není OK)--

může to bejt tim, že používám log Deleter V.1 a ne 4 nebo je to nečim jinym?? thx za odpověd:) :wink: :roll:

//- uz sem na to prisel:) ja rovnou baypasuju vsechny ochrany a pak nemusim mazat zadny logy krome prevodu penez:) :twisted:
Naposledy upravil(a) Maximus-CZ dne sob 30. pro 2006, 02:43, celkem upraveno 1 x.
Maximus-CZ
Nováček
Nováček
Registrován: 29. pro 2006

Příspěvek od Maximus-CZ »

Božské! když jsem hackoval jen tak accy v bankách a vybíral jsem z nich po 7 tisících, pri mazání logu jsem nasel ze poslal milion sto deset ticis na jeden ucet a dalsich 800 litru najinej:) sem se hacknul na ten a odebral jsem si to vsechno:) prislo naky upozorneni o autentifikaci nebo o cem at zaplatim 500:D:D tak sem jim to poslal a mám nej vybavení co snad de mít:D dokonce se mi povedlo hacknout uplink, tu hlavni, a tam kdyz kliknete na admin tak to provas bude chtit rozlustit tu krivku bo co, a pak vam to spristupni logy, soubory, (tech tam ale je- ale nevim k cemu bych je pouzil) a pak se da jeste vypnout zabezpeceni, ( k cemu to je kdyz jsem to vsechno vypl- dal disconect, lognul jsem se naprimo - ono me to vyhodilo a zapar sekund sem byl v chladku to nechapu, ale jeste ze sem si stihl udelat save:D:D no tak uz vime ze uplink se nehackuje:D :P :P :P
Maximus-CZ
Nováček
Nováček
Registrován: 29. pro 2006

Příspěvek od Maximus-CZ »

ok lidicky:) mam tu dalsi blbou otazecku:) ale na tu jsem nenasel vysvetleni (mohly by to byt ty lan ale nejsem si jisty tak se ptam--- mam za ukol znicit server a smazat vsechny data, udelam to a oni mi pak napisou, ze je sice server down ale ze jsem nesmaznul vsechny data :shock: , smaznul jsem sys a usr nebo jak (jak je to tu na serveru) a dalsi, hlasi mi to ze tam je proxyna a monitor, obejdu proxy( baypassem) i Monitor(baypassem oboji lvl 5) - zadam hlasovou autentifikaci, napisu heslo dam proceed a zacne trace :? nechapu, pls lidicky cim to je? :sad:
Maximus-CZ
Nováček
Nováček
Registrován: 29. pro 2006

Příspěvek od Maximus-CZ »

a taky by me zajimalo, kdyz mam acc ze kteryho nekdo cerpal, nebo komp, ktery nekdo hacknul, jak zjistim primo jeho meno? dokazu zjistit jeho IP to jo, ale jak meno??
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

Maximus-CZ píše:a taky by me zajimalo, kdyz mam acc ze kteryho nekdo cerpal, nebo komp, ktery nekdo hacknul, jak zjistim primo jeho meno? dokazu zjistit jeho IP to jo, ale jak meno??
kazda IP nekomu patri, hledej na internicu ... tam by mel byt vyhledavac ;).
---
Mr.Koza
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2006
Bydliště: Praha !!!

re

Příspěvek od Mr.Koza »

jednoducha otazka jak prejit z teto hry do realu ? :P
Intel Core 2 Duo E6600 (2.4 @ 3.2Ghz),Zalman CNPS9700 LED, ASUS P5E , 2GB (2xKIT 2x512MB) DDR2 800MHz CL5-5-5-12 CORSAIR,Asus GeForce 8800GTS 512, HDD 750+ 2x500GB Samsung + 320GB WD SII, Thermaltake Armor Black 250, Acer 22" AL2216W, Logitech G15 + G7
NB: MSI GX700PX: Core2Duo 7100 , 2+1GB DDR2, 8600GT 512mb, 160gb hdd ||| HTC P3650 Touch Cruise (Polaris)
Alfa Romeo 166 3.0 V6
Microsoft me jednou privede do HROBU !
GeeTee
Nováček
Nováček
Registrován: 12. pro 2005

Příspěvek od GeeTee »

sem tomu prepadl :D tak sem dam zopar postrehov a par otaziek
1: ked robite misiu ze prevod $ na iny ucet tak netreba mazat logy o poslani $ mysia splnena aj bez toho.
2: uz to drtim druhy tyzden(FBImod), a nikde sa mi nepodarilo objavit tie logy o prevode penazi (takze som si nepreniesol ani cent) ale ajtak je to jedno pretoze behom druheho dna hrania som mal full vybavu a 1600000 na ucte
3: pri mysii posli $ na ucet.... davat bacha aby to nebol vas (som si takto raz poslal 500$ a mohol som zacat odznova)
4: nikde sa mi nepodarilo najst save gombik, tak pre tych co im to trva ako mne kim si spomeniem ze staci preniest subor s adresara "users" nekam na zalohovanie :)
5: hram to druhy tyzden, a este stale mi nedosiel ziadny pribehovi mail :(
6: a pobral som nejake misie ze znicit PC a ja som predtym (furt) len tak mimo misiu a zo zabavi hackoval nahodne servery a mazal data a nicil servery a ked som chcel potom zavolat administratorovi na ten server co mam znicit, tak mi miesto telefonatu hodi EROR404 :)
7: vzhladom k bodu 6 mi uz asi nepridu pribehove misie? mam to zacat odznova?
8: ps ked som uz pozatvaral vela ludi v FBI databaze viac mi ich uz nechcelo dovolit :( a hadzalo mi ze musi mat min 2x conviction a broke parole a mali aj 10krat a nic :(
9: ale inak strasne super gejmsa :)
10: ten real taky neni tazky :) keby niektory ludia tusili co sa da robit s googlom 8)
PIII 866 320RAM, 40G HDD, Audigi2, Radeon9250
ACER TravelMate 2413LMi (BullShit)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“