GF 8800GTX/GTS - recenze, porovnání výkonu

Grafické karty s libovolným GPU firmy nVidia (např. Riva, GeForce).

Moderátoři: Walker1134, Wilik

Odpovědět
MichiGen
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. zář 2006
Bydliště: Stara Tura
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichiGen »

Stratos píše:nj ale ted se moje cisla potvrdila :) coz musi NVIDIOTY kteri na me utocily slovne ze si ty cisla vymejslim musej pekne zatahnout ocas a soupat nohama :lol: :lol: :lol:
Pochybujem, pretoze v teste bol test bez AA a AF aspon v grafe bolo napisane iba rozlisenie a ty si udaval vyseledky pokial ma pamat neklame 4xAA/16xAF
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:Palit GTX 260 OC 663/1152/2304MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
Stratos
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Hvožďany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stratos »

MichiGen píše:
Stratos píše:nj ale ted se moje cisla potvrdila :) coz musi NVIDIOTY kteri na me utocily slovne ze si ty cisla vymejslim musej pekne zatahnout ocas a soupat nohama :lol: :lol: :lol:
Pochybujem, pretoze v teste bol test bez AA a AF aspon v grafe bolo napisane iba rozlisenie a ty si udaval vyseledky pokial ma pamat neklame 4xAA/16xAF
taky mam o 20fps mene nez oni v tom STALKER a LOST vychazi uplne stejne i nastavenim i FPS :)


EDIT OMYL MAJ ZAPLEJ AA+ANISO a to na max mrkni
http://www.legionhardware.com/pic.php?i ... KER_01.jpg

takze kurna ze daly o 20fps vic nez ja asi novy CAT 7,5 :) hned to skusim :)
MichiGen
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. zář 2006
Bydliště: Stara Tura
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichiGen »

Stratos píše:taky mam o 20fps mene nez oni v tom STALKER a LOST vychazi uplne stejne i nastavenim i FPS :)


EDIT OMYL MAJ ZAPLEJ AA+ANISO a to na max mrkni
http://www.legionhardware.com/pic.php?i ... KER_01.jpg

takze kurna ze daly o 20fps vic nez ja asi novy CAT 7,5 :) hned to skusim :)
Ale zase maju dost vyrazne ubrane shadow quality :? , btw AA v nastaveniach hry nieje AA ale len blur. Skor by to chcelo vyskusat zapnut nejaky AA rezim v driveroch.
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:Palit GTX 260 OC 663/1152/2304MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
Stratos
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Hvožďany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stratos »

me spis zarazi vykon ve hre X3: Reunion pres 60% naskok v 1920x1200 na 8800GTS a 30% naskok na 8800GTX. ze by nakej BUG v nvidia driverech?
Xanderr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. čer 2007
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Xanderr »

Zdravim vsechny,mohl by mi prosim vas nekdo poradit.Mam problem ze moje Gigabyte 8800GTX nedosahuje takovych vykonu ve hrach,jake web. stranky ukazuji.Snimky mi nevyrovnane klesaji a zase se vraceji do normalu.Napr.Rainbow Six:Vegas mam 60fps a najednou z niceho nic mi to spadne na 30fps a to nejsem ani v zadne akci.Mnohokrat dekuji za jakekoli rady
Red Devil
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2004
Bydliště: Hořešovičky(Kladensko)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Red Devil »

Co mas za sestavu?? Taky jsem resil,ze mam treba v 06marku min bodu a zjistil ze vetsinou testuji na vykonnejsim cpu moje totiz kartu celkem brzdi i na 3200mhz
Xanderr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. čer 2007
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Xanderr »

CPU:Intel Core 2 Duo E6320,Zalk.deska:Gigabyte 965P-DQ6,RAM:Corsair 2x1GB 800Mhz(4-4-4-12),GPU:Gigabyte 8800GTX
Red Devil
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2004
Bydliště: Hořešovičky(Kladensko)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Red Devil »

A kolik ti to hodi v 06marku??
Xanderr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. čer 2007
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Xanderr »

kolem 8700 bodu
Red Devil
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2004
Bydliště: Hořešovičky(Kladensko)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Red Devil »

no ja mam pri taktu cpu 3.2ghz 10800 asi by jsi mel mic trosku vic co ovladace,spyware a jina havet skousels??
Co mas za zdroj??
Kamikadze
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikadze »

Stratos píše:...
Bud v klidu. Jsme uplne zdrceni z toho, jak je najednou 2900XT dokonala, jak je nepremozitelna a jak si to dokonce v nekterych hrach dava uplne stejne, jako si to davala predtim.
Tak nam to hlavne prosimte porad necpi a vklidu s tim spamuj HD2900XT thread a zadny jiny!!
Od te doby, co uz nemas cervenou ze strachu pred tvyma fps nechodim do ATI sekce, tak mne prosimte ty tvoje cisilka este ke vsemu necpi sem do nVidia sekce.
Xanderr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. čer 2007
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Xanderr »

Ja jsem mel pri taktu CPU na 3.2Ghz kolem kolem 11200 budu,viry zadne a zdroj Thermaltake Purepower Supersilent Fan 600W
Red Devil
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2004
Bydliště: Hořešovičky(Kladensko)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Red Devil »

No tak vidis si na tom lip nez ja tak to neres vsude vetsinou pisou max fps ne minimalni
Stratos
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Hvožďany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stratos »

Kamikadze píše:
Stratos píše:...
Bud v klidu. Jsme uplne zdrceni z toho, jak je najednou 2900XT dokonala, jak je nepremozitelna a jak si to dokonce v nekterych hrach dava uplne stejne, jako si to davala predtim.
Tak nam to hlavne prosimte porad necpi a vklidu s tim spamuj HD2900XT thread a zadny jiny!!
Od te doby, co uz nemas cervenou ze strachu pred tvyma fps nechodim do ATI sekce, tak mne prosimte ty tvoje cisilka este ke vsemu necpi sem do nVidia sekce.
lol kdyby si se podival nebyl sem to ja kdo sem napsal odkaz na ten test a jenom sem konstatoval ze lidi co me nazyvaly lharem za moje vysledky musely sklapnout protoze se potvrdily
Xanderr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. čer 2007
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Xanderr »

Jen me zajimalo cim to muze byt.V lost Planet ma kolem 50fps se vsim na plno a v Stalkerovi kolem 30fps,nekdy i 20fps a to neni ani tak graficky pekny jak Lost Planet.
Red Devil
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2004
Bydliště: Hořešovičky(Kladensko)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Red Devil »

ja mam zase vic ve stalkrovy a min v lost to muzou byt ovladace
Xanderr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. čer 2007
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Xanderr »

A jake mas?Ja mam 158.22 oficialni od NVidie
Red Devil
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2004
Bydliště: Hořešovičky(Kladensko)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Red Devil »

158.24 mam visty 64 bit home premiu a u stalkra nejdu pod 50 fps,ale taky mam 4gb ram to mozna u stalkra pomuze
Stratos
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Hvožďany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stratos »

4gb pomaha celkem dost muzu potvrdit
Xanderr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. čer 2007
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Xanderr »

Mozna jo no.Jen sem se divil ze v Lost Planet mam takove uzasne snimky a ve Stalkerovi zase tak male.Takze myslis ze to nemam resit?Ze je vsechno v poradku?Diky
Odpovědět

Zpět na „NVIDIA grafické karty“