MSI P35 Platinum (775, P35)

Pro procesory Intel Core, Pentium, Celeron, Xeon a další.

Moderátor: Eddward

Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Re: MSI P35 Platinim + CPU Intel E6550

Příspěvek od Shit »

shakal píše:...Vsetko sa zda ze funguje ale vo windovse ako nahle dam restart, alebo ked zmenim nieco v biose a ulozim to, sa pc najskor vypne ,spusti, po asi 2s vypne, potom znova spusti a ide ok ...
To je "vlastnost" chipsetu P35 - bohužel tato vlastnost je "normální" pro většinu desek s chipsety P35.
Thomas CPU Killer 2.0 píše:..Neznam tuto konkretni desku ale MSI pro 775 vyrabi sami ***** ....
To bych obecně rozhodně netvrdil.

Thread na téma LED-ky.
shakal
Nováček
Nováček
Registrován: 14. srp 2007

Příspěvek od shakal »

No pani, doska po niekolkych startoch, resp. restartoch uz nenabehla :( , niektore ledky sice svietia ale podla manualu je chyba : ze sa bios pokusa rozbalit obraz biosu do ramky, a ozyva sa asi 60 sec. pipanie
Rammstein
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. bře 2005

Microstar P35 Platinum - Intel P35

Příspěvek od Rammstein »

nazdarek, mam tudle desku + E8400 + 2x1gb + 8800gts - dneska jsem to daval do kupy, ale proste ne a ne se to rozjet... zapnu PC a na monitoru se nic neobjevi... pise ze nema signal, ale proste nvm co s tim... takze jestli nevite o nejaky rade nebo bych byl vdecne treba i za ceskej manual nebo take fotky zapojeni!! DIKY MOC

-

sry pokud pisu do jiny sekce, ale nvm kam jinam to napsat
Acer Aspire V3-571G -> Intel Core i5 -> nVidia 730M 2GB -> 8GB RAM -> HDD 1000GB -> IPS FullHD Displej!!!!
Zub
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. lis 2007
Bydliště: Praha

Re: Microstar P35 Platinum - Intel P35

Příspěvek od Zub »

Rammstein píše:nazdarek, mam tudle desku + E8400 + 2x1gb + 8800gts - dneska jsem to daval do kupy, ale proste ne a ne se to rozjet... zapnu PC a na monitoru se nic neobjevi... pise ze nema signal, ale proste nvm co s tim... takze jestli nevite o nejaky rade nebo bych byl vdecne treba i za ceskej manual nebo take fotky zapojeni!! DIKY MOC

-

sry pokud pisu do jiny sekce, ale nvm kam jinam to napsat
ahoj. ja jsem si odnesl domu z kramu uplne novou desku , taky MSi P35 a za boha nenabihala. po chvilce zkoumani jsem prisel na to ze je vadna, jakoby na ni nekdo slapl. delala hrozny blbosti. jakmile jsem pouzil pameti jen v jednom slotu tak me pustila o trochu dal do biosu. v dualu ani ranu.
Rammstein
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. bře 2005

Re: Microstar P35 Platinum - Intel P35

Příspěvek od Rammstein »

chlupatej_zub píše: ahoj. ja jsem si odnesl domu z kramu uplne novou desku , taky MSi P35 a za boha nenabihala. po chvilce zkoumani jsem prisel na to ze je vadna, jakoby na ni nekdo slapl. delala hrozny blbosti. jakmile jsem pouzil pameti jen v jednom slotu tak me pustila o trochu dal do biosu. v dualu ani ranu.
mno myslim si ze v tom chyba asi nebude, ze je OK, pze sem pak daval stary PC a delalo me proste stejnou chybu uplne stejno ua paxem tam zassolichal a slo to, takze fakt vubec netusim :(
Acer Aspire V3-571G -> Intel Core i5 -> nVidia 730M 2GB -> 8GB RAM -> HDD 1000GB -> IPS FullHD Displej!!!!
Rammstein
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. bře 2005

Příspěvek od Rammstein »

nazdarek, koupil jsem si kompletne novy pc ( E8400, 2x1GB, 8800GTS, 450w zdroj a tudle desku ) mno slozil jsem to a ta deska se proste "zblaznila" ma tam 8 ledek a ty vselijak pokazdy jinak blikaji a PC se zapne treba az na 4. pokus ( tj. zapnu PC a 4x se zrestartuje atd ) mno a pak haze vselijaky nesmysly atd a nic s tim nejde udelat... uz jsem bezradnej a nvm co s tim, takze kazda rada je cenna. DIKY
Acer Aspire V3-571G -> Intel Core i5 -> nVidia 730M 2GB -> 8GB RAM -> HDD 1000GB -> IPS FullHD Displej!!!!
Fallen-In-FLames
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. dub 2007
Bydliště: Brno

MSI P35 Platinum 775 / Quad 8200

Příspěvek od Fallen-In-FLames »

Zdravím,

Deska s tímto procesorem podle výrobce má jet, ale nejde. Zapnu počítač, je tam ukázaný logo MSI atd.. a nic se dál neděje na desce svítí kontrolky zelená,červená,zelená,červená podle manuálu se jedná o

Kód: Vybrat vše

Testing Base andExtendedMemory
Testing base memory from 240K to
640K and extendedmemory above
1MB using various patterns.
. S procesorem Intel Celern D 346 LGA775 to jede. Může to být způsobeno verzí BIOSU?? Nevím o jakou verzi se přesně jedná, už instaluju systém tak se pak mrknu přes program.

// Skoušeli sme vyndat baterii od Biosu, měnit ramky za A-Data 667/800 nebo KingStony 667/800 HyperX stále nic. Měnit je v slotech v různém pořadí od jedné po čtyři.
// Někdy se podařilo že to logo MSI bylo pryč a na hlavní obrazovce nám to psalo něco s OVERLOCKINGEM a bylo tam ukázaný jen GeniuneIntel... (7x333Mhz = 2333). I jumpery na desce sme dali na 333Mhz.

Nevíme co s tím už. Děkuji za každou radu.

Edit1// Na stejné desce s biosem V1.9 QUAD 8200 jede. Teď z něho píšu.
Edit2// Verze Biosu je 1.8 na 1.9 to jede....
CPU: AMD Athlon II X3 445 3100Mhz, chladič Xigmatek HDT-S963 RAM: KingSton DDR3 2x2GB 1333Mhz HDD: WD Caviar Black 1 TB WD1001FAES GK: Gigabyte GeForce GTX 560 Ti SOC MB: Gigabyte GA-770T-D3L AM3 Zdroj: Fortron Epsilon 600W Case: Thermaltake BlackEdition V3
Maddogg
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2005
Bydliště: Ostrava

Re: MSI P35 Platinum (775, P35)

Příspěvek od Maddogg »

Sloučeno.

K problému: asi to bude chtít ten nový bios :wink:
Mainboard Asus P7P68 CPU Intel I5 2500k@4.2ghz+Xigmatek Achilles RAM Kingston 2x4GB 1333Mhz GPU Asus r7 370 1100/6000Mhz HDD Samsung F1 500GB DVD-RAM Samsung Case&PSU Fractal Desing Define R2+ Enermax PRO82+ 385W
Fallen-In-FLames
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. dub 2007
Bydliště: Brno

Re: MSI P35 Platinum (775, P35)

Příspěvek od Fallen-In-FLames »

Maddogg píše:Sloučeno.

K problému: asi to bude chtít ten nový bios :wink:
Ano, ale bojím se flashovat cizí desku. Asi ji vrátím.
CPU: AMD Athlon II X3 445 3100Mhz, chladič Xigmatek HDT-S963 RAM: KingSton DDR3 2x2GB 1333Mhz HDD: WD Caviar Black 1 TB WD1001FAES GK: Gigabyte GeForce GTX 560 Ti SOC MB: Gigabyte GA-770T-D3L AM3 Zdroj: Fortron Epsilon 600W Case: Thermaltake BlackEdition V3
Odpovědět

Zpět na „Socket 423, 478, 479, J a T“