Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Moderátoři: Walker1134, PKBO
- Grunt
- Začátečník

- Registrován: 08. črc 2005
- Bydliště: Ostrava
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy do 20.000,-
jj du pohledat nějaké recenze... Takže nějaká vhodná bedna co mají v alfě?? 
Case:Fractal Design Core 3000 PSU:Enermax PRO82+ 625W CPU: Intel Core i5-2500K + Gelid Solution Tranquillo rev.2MB: Gigabyte GA-Z68X-UD3H-B3 (rev.1.0) Ram: Kingston HyperX XMP Genesis Grey 8GB 1600MHzGPU: GIGABYTE GTX 470 SOC HDD:Samsung SpinPoint F3 500GB, Crucial M4 128 GB
- shelby_nr
- Čestný člen

-
- Registrován: 18. říj 2009
- Bydliště: NR
Re: Sestavy do 20.000,-
ak už môže byť aj midi tak Fractal R3
PC: Fractal R3+ Noiseblocker eLoop B12-PS, Noctua S12B FLX@ U.L.N.A + King Mod Premium, Seasonic X-560, G630 (dočasne) + Prolimatech Armageddon, MSI ZH77A-G43, 2x4 Kingston Blu, WD 6400AAKS. Monitor: Dell P2314H
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
- Natural
- Středně pokročilý

-
- Registrován: 21. srp 2010
- Bydliště: Diváky
- Kontaktovat uživatele:
- shelby_nr
- Čestný člen

-
- Registrován: 18. říj 2009
- Bydliště: NR
Re: Sestavy do 20.000,-
Natural: CM Silenciu 550 možno, ale nie za tú cenu resp. za cenu R3...keby bola za cca1700-1800,- tak ok
R3 je oveľa lepšia...Silencium je menšia, váži o cca 3kg menej, slabý cablemanagement, žiadne odvibrovanie HDD...atp
R3 je oveľa lepšia...Silencium je menšia, váži o cca 3kg menej, slabý cablemanagement, žiadne odvibrovanie HDD...atp
PC: Fractal R3+ Noiseblocker eLoop B12-PS, Noctua S12B FLX@ U.L.N.A + King Mod Premium, Seasonic X-560, G630 (dočasne) + Prolimatech Armageddon, MSI ZH77A-G43, 2x4 Kingston Blu, WD 6400AAKS. Monitor: Dell P2314H
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
- Natural
- Středně pokročilý

-
- Registrován: 21. srp 2010
- Bydliště: Diváky
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy do 20.000,-
Však ano, je menší...
- Grunt
- Začátečník

- Registrován: 08. črc 2005
- Bydliště: Ostrava
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy do 20.000,-
právě když beru menší desku, chtěl sem i menší skříň... Ta R3 už je docela dost draha a ta CM Silencio 550 vzhledem k ceně a příšerně lesklým předním dvířkům se rozhodně nevyplatí.
edit: tak sem přečetl pár recenzi na tu desku a jdu do ni
K te skříni. Ta R3 je cca stejně drahá jako ta ARC mini. Je o hodně lepší? Přeci jen menší skříně jsou hezčí
edit: tak sem přečetl pár recenzi na tu desku a jdu do ni
K te skříni. Ta R3 je cca stejně drahá jako ta ARC mini. Je o hodně lepší? Přeci jen menší skříně jsou hezčí
Case:Fractal Design Core 3000 PSU:Enermax PRO82+ 625W CPU: Intel Core i5-2500K + Gelid Solution Tranquillo rev.2MB: Gigabyte GA-Z68X-UD3H-B3 (rev.1.0) Ram: Kingston HyperX XMP Genesis Grey 8GB 1600MHzGPU: GIGABYTE GTX 470 SOC HDD:Samsung SpinPoint F3 500GB, Crucial M4 128 GB
- shelby_nr
- Čestný člen

-
- Registrován: 18. říj 2009
- Bydliště: NR
Re: Sestavy do 20.000,-
Len...až taký rozdiel vo veľkosti nie je cca 3-4cm. Mini skrinku ti moc neporadím, kedže tie lepšie ("normálne") nie sú dostupné. No R3 je odhlučnená (aj vrchná aj bočná perforácia), no ak nedokúpiš k ARC mini nejakú tlmiacu hmotu na vrchnú perforáciu tak ti tam bude padať prach + vyššia hlučnosť a to dokúpenie zbytočné zvýši cenu.
Nechám to na teba...
Nechám to na teba...
PC: Fractal R3+ Noiseblocker eLoop B12-PS, Noctua S12B FLX@ U.L.N.A + King Mod Premium, Seasonic X-560, G630 (dočasne) + Prolimatech Armageddon, MSI ZH77A-G43, 2x4 Kingston Blu, WD 6400AAKS. Monitor: Dell P2314H
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
- Natural
- Středně pokročilý

-
- Registrován: 21. srp 2010
- Bydliště: Diváky
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy do 20.000,-
Arc mini má prachové filtry.
- Joseph.cz
- Začátečník

-
- Registrován: 26. říj 2008
Re: Sestavy do 20.000,-
Tak sem se v tom trochu pohrabal a vylezla me z toho nasledujici sestava:Jeltík píše:Sestava s Intelem a SSD za takovou cenu je docela vražda, spousta kompromisů, ale jde to:
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... RK0119CG01
A tady to je plná verze:
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... U5010SF901
Scythe SCNJ-3000 Ninja 3
Kingston HyperX Blu 8GB (2x4GB) DDR3 133
Asus P8H67
Corsair Force Series - 60GB
Samsung SpinPoint F3 - 1TB
MSI N560GTX-Ti Twin Frozr II/OC 1GB
Samsung SH-222AB
Corsair Enthusiast Series TX650 V2 650W
Fractal Design DEFINE R3
Intel Core i5-2500
Co vy na to? neco by ste zmenili?
2500K nepotrebuju, pze taktovat nebudu/nechci, s SSD diskem Corsair si nejsem uplne jistej (kvuli problemum popisovanejm zde - nevim ale pripadne cim ho nahradit, jakej na to mate nazor?
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy do 20.000,-
Vem Kingston a nekoukej na tabulky, rychlost načítání je stejně tak závratná, že budeš čučet 
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 2AN35T156E
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 2AN35T156E
- shelby_nr
- Čestný člen

-
- Registrován: 18. říj 2009
- Bydliště: NR
Re: Sestavy do 20.000,-
PC: Fractal R3+ Noiseblocker eLoop B12-PS, Noctua S12B FLX@ U.L.N.A + King Mod Premium, Seasonic X-560, G630 (dočasne) + Prolimatech Armageddon, MSI ZH77A-G43, 2x4 Kingston Blu, WD 6400AAKS. Monitor: Dell P2314H
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
- Joseph.cz
- Začátečník

-
- Registrován: 26. říj 2008
Re: Sestavy do 20.000,-
Obema diky za rady, vemu ssd kingston (mel sem ho puvodne v zaloze) a chladic gelid..
Jeste sem se chtel zeptat, zdali kdyz budu mit ssd disk na system + programy, tak jestli disk samsung F3 nebude nejak vyrazne brzdit hry, ktery na nej budu instalovat..?
Jeste sem se chtel zeptat, zdali kdyz budu mit ssd disk na system + programy, tak jestli disk samsung F3 nebude nejak vyrazne brzdit hry, ktery na nej budu instalovat..?
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy do 20.000,-
Neříkej, že se ti tam nevejdou ještě aspoň 5-5 her, já mám na HDD se systémem 7 HP a prográmkama zabraných 30GB ze 100GB, takže když výrobce doporučuje nechávat aspoň 10% místa vonýho, tak to dělá 40-50GB na hry...
- Joseph.cz
- Začátečník

-
- Registrován: 26. říj 2008
Re: Sestavy do 20.000,-
To je pravda, 40gb na hry mi bude stacit 
Moc diky za pomoc se sestavou, uz asi nic menit nebudu a pomalu jdu objednavat.
Moc diky za pomoc se sestavou, uz asi nic menit nebudu a pomalu jdu objednavat.
- Natural
- Středně pokročilý

-
- Registrován: 21. srp 2010
- Bydliště: Diváky
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy do 20.000,-
Ten samsung ti hry nebude brzdit. Jak jednou hraješ, tak disk "nic" nedělá - vše se načte do op. paměti/grafické paměti.
- ketos
- Začátečník

-
- Registrován: 26. bře 2010
- Bydliště: Bruntál
Re: Sestavy do 20.000,-
Zdravím,
mám v plánu kupovat nový pc,sestavil jsem něco a prosím o zhodnocení sestavy.Sestava bude převážně na hry(sc2,btf3).
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... YE0111QE01
mám v plánu kupovat nový pc,sestavil jsem něco a prosím o zhodnocení sestavy.Sestava bude převážně na hry(sc2,btf3).
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... YE0111QE01
- shelby_nr
- Čestný člen

-
- Registrován: 18. říj 2009
- Bydliště: NR
Re: Sestavy do 20.000,-
ketos:
- zdroj: Seasonic S12II 520W alebo Corsair TX650 V2
- skrinka: Fractal 3000
- ram: Kingston 2x4 1333MHz
- hdd: Samsung F3
- mb: asi by som skôr zobral Asrock P67 Performance ...osobne by som radšej zohnal (inak ak by som ja práve teraz kupoval SB tak s touto doskou) Asrock Z68 Extreme3 Gen3 ...tu ju majú...Predtým než niekto napíše, že Asrock nebrať=shit - pozrite si recenzie...už to nie je to čo bývalo.
- zdroj: Seasonic S12II 520W alebo Corsair TX650 V2
- skrinka: Fractal 3000
- ram: Kingston 2x4 1333MHz
- hdd: Samsung F3
- mb: asi by som skôr zobral Asrock P67 Performance ...osobne by som radšej zohnal (inak ak by som ja práve teraz kupoval SB tak s touto doskou) Asrock Z68 Extreme3 Gen3 ...tu ju majú...Predtým než niekto napíše, že Asrock nebrať=shit - pozrite si recenzie...už to nie je to čo bývalo.
PC: Fractal R3+ Noiseblocker eLoop B12-PS, Noctua S12B FLX@ U.L.N.A + King Mod Premium, Seasonic X-560, G630 (dočasne) + Prolimatech Armageddon, MSI ZH77A-G43, 2x4 Kingston Blu, WD 6400AAKS. Monitor: Dell P2314H
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
- ketos
- Začátečník

-
- Registrován: 26. bře 2010
- Bydliště: Bruntál
Re: Sestavy do 20.000,-
Ramky vezmu jinačí,asi kingston 2x4Gb 1600mhz CL9.Ten HDD co jsem dal má sata3,což je podle mě lepší.
Ohledně té zakladní desky,nebylo by lepší mít mtb a grafiku od MSI ??Popřípadě kdy ta Asrock Z68 extreme 3 gen3 bude dostupná?
Ohledně té zakladní desky,nebylo by lepší mít mtb a grafiku od MSI ??Popřípadě kdy ta Asrock Z68 extreme 3 gen3 bude dostupná?
- shelby_nr
- Čestný člen

-
- Registrován: 18. říj 2009
- Bydliště: NR
Re: Sestavy do 20.000,-
- rozdiel vo výkone oproti 1333MHz nezbadáš...ale ako chceš
- klasické HDD sata 6Gb/s nevyužijú = marketingový ťah, rozdiel pár % WD Black verzie oproti ostatným HDD podľa mňa nestojí za ten príplatok a keď aj tak chceš sata 6Gb/s tak WD Blue alebo Seagate B-7200.12
- nie, je to jedno a dostupnosť tej Asrock neviem
- klasické HDD sata 6Gb/s nevyužijú = marketingový ťah, rozdiel pár % WD Black verzie oproti ostatným HDD podľa mňa nestojí za ten príplatok a keď aj tak chceš sata 6Gb/s tak WD Blue alebo Seagate B-7200.12
- nie, je to jedno a dostupnosť tej Asrock neviem
PC: Fractal R3+ Noiseblocker eLoop B12-PS, Noctua S12B FLX@ U.L.N.A + King Mod Premium, Seasonic X-560, G630 (dočasne) + Prolimatech Armageddon, MSI ZH77A-G43, 2x4 Kingston Blu, WD 6400AAKS. Monitor: Dell P2314H
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
- flanker
- Moderátor

- Registrován: 13. pro 2005
- Bydliště: Brno
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy do 20.000,-
Případně základovku http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 00000019X2 (ačkoliv ta ASrock je dobrá-trochu připomíná Gene-Z)
Ovšem grafiku bych raději vzal ASUS Direct CU II
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 00000013K8
Ovšem grafiku bych raději vzal ASUS Direct CU II
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 00000013K8
ROG Power PC1:AMD Ryzen 7 5700X, Crosshair VII Hero, ROG Ryuo II 360, 512GB NVMe+500GB Samsung SSD, 2x 16GB GSkill TridentZ Neo RGB 3600 MHz, Dual RTX 2060,CM V750, Lian Li O11 Dynamic XL. PC2:AMD FX-8370, Silentium Fera, Asus 970 Pro Gaming/Aura, 240GB SSD HyperX 3K, R9-270X OC, 2x 4GB GSkill RipjawsX 2400 MHz, Corsair AX750, Bitfenix Pandora