Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Moderátoři: Walker1134, PKBO
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy do 20.000,-
Snad jedine u hodne zravych PC. Priznam se ze jsem to nepocital ,ale ten rozdil neni nijak zavratny. Pro priklad stabilni odber 100W s 70% ucinnosti nebo 90W s 80% je 100Kc rozdil.
- moose
- Nováček

- Registrován: 31. srp 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
Tak jo to me snad nezabije
toto je snad finalni verze sestavy. Doporucili by jste mi sestaveni rovnou v alfe (at uz kvuli zaruce nebo tech jejich super(?) testum) nebo si to mam sestavit doma, podotykam, ze by to pro me nebyl problem (myslim, ze bych to zvladnul
). Plus nevite teda jestli se da to podsviceni fanu nejak regulovat/vypnout?
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy do 20.000,-
Pokud vis jak na to a uz jsi nejaky kompik stavel ,tak proc jim za to platit. POdsviceni fanu nejde regulovat ci vypnout, jedine prestrihnout dratky vedouci k diodam 
- Michael24
- Středně pokročilý

- Registrován: 01. led 2009
- Bydliště: Rakovník/Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy do 20.000,-
Jestli si myslíž že to zvládneš (neni na tom nic těžkého), tak si to určitě sestav sám..
Máš to i zadarmo 
PC: CPU: Intel Core i5 2500K @4.4 GHz + Coolink Corator DS Gk: MSI Radeon R9 280X Gaming RAM: Kingston 8GB 1600MHz CL9 SSD: Crucial MX300 1TB MB: Asus P8P67 Pro OS: Windows 10 Home x64
- moose
- Nováček

- Registrován: 31. srp 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
Jojo dokonce si myslim, ze by me to i bavilo si stim tak trochu vyhrat atd.. Jeste jsem se na to tak zpetne dival a nemyslite si, ze za ten priplatek 70kc je lepsi vzit ty RAMky kingston genesis nez kingston blu ? (Navic ta seda vypada vic kul
) K sestave samozrejme patri i nejaky ten monitor a proto to taky napisu sem. Chtel bych nejaky monitor na hrani, ale i na obcasne prace s grafikou a nejaky ten moviemaking.. Videl bych to na naky levny (do +/- 5.5k) 22"-23" monitor s ips patici. Samozrejme se nebranim ani jinym technologiim
Do oka mi padl napriklad tento LG.. Budu rad za vsechny jine alternativy a pripominky 
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy do 20.000,-
Ted si nerozumime. Chces monitor primarne na hry nebo na grafiku ? To LG je kvalitativne jako TN jen ma pomalou odezvu ,nema to nativni 8bit...http://extrahardware.cnews.cz/lg-flatro ... c?page=0,8. Levnejsi LCD na hry je dobry takovy http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 23B1QU15I1 na grafiku minimalne http://extrahardware.cnews.cz/nec-multi ... t?page=0,9 (neni na Alfe).
- moose
- Nováček

- Registrován: 31. srp 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
No tak ja hledam kompromis, proste neco s lepsim podanim barev nez ma klasicky TN panel. Ten NEC vypada hodne solidne, zacinam premyslet jestli nahodou nesahnout hloubeji do kapsy
Pokud rikas, ze ty levne IPS monitory jsou na nic, tak mi asi nezbyva nic jineho nez bud koupit lepsi TNko nebo ten NEC. (24" uz je fakt hodne 22"-23" je idealnich)
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy do 20.000,-
Takhle. Dobry monitory kde nemusis delat moc kompromisu zacinaji na castce 7,5K. Pokud delas neco s grafikou tak urcite je to lepsi. Pod tema 7,5K jsou vsechna TN a ty levny IPSka. IPSka na tom nijak lip jak ty TNka nejsou ,nemaji nativni 8bit barvy ,proti TN maji horsi odezvu a i vy ty recenzi vidis kolik neduhu s jasem ,slevani barev a ruzny nadechy to ma. Pokud chces monitor ciste na hry tak staci ten Samsung s TN. Jakmile do to chces grafiku tak doporucuju pritlacit na penezenku.
- Michael24
- Středně pokročilý

- Registrován: 01. led 2009
- Bydliště: Rakovník/Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy do 20.000,-
Ty paměti jsou na tom výkonem úplně stejně... Takže jestli si chceš připlatit, tak jedině kvůli vzhledu... 
PC: CPU: Intel Core i5 2500K @4.4 GHz + Coolink Corator DS Gk: MSI Radeon R9 280X Gaming RAM: Kingston 8GB 1600MHz CL9 SSD: Crucial MX300 1TB MB: Asus P8P67 Pro OS: Windows 10 Home x64
- moose
- Nováček

- Registrován: 31. srp 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
Jo tak na ty pameti se s nejvetsi pravdepodobnosti vykaslu. Jinak velice dekuji za doladeni te sestavy tu beru urcite, ohledne toho monitoru budu muset jeste chvili premyslet a asi si i ujasnit na co to vlastne chci. Pokud chodite do skautu muzete si modre vybravit policko za dobry skutek 
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy do 20.000,-
Sorry ja byl v pionyru
Ale beru jakekoliv penezni dary nejlepe v Eurech 
- gamecock
- Nováček

-
- Registrován: 02. říj 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
Zdravím hoši, prosím hodil by mi sem někdo nějakou super herní sestavu PC (pouze bedna) ? Cena musí být kolem 15 000kč.
+ Chci se zeptat, jestli s tím sestavováním počkat ještě nebo kdy se to vyplatí, abych za těch 15tis. sestavil parádní komp, co mě vydrží ?
Předem děkuji.
+ Chci se zeptat, jestli s tím sestavováním počkat ještě nebo kdy se to vyplatí, abych za těch 15tis. sestavil parádní komp, co mě vydrží ?
Předem děkuji.
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy do 20.000,-
Co znamena "hodil by mi se nekdo super herni PC" ? 486ka je super taky a zahrajes si krasny DOSovy hry. Takze nebud linej, trochu pocti a pak sem prijd s nejakym nastrelem k zhodnoceni.
- Hedis
- Nováček

-
- Registrován: 03. říj 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
Čus, tak jsem trošku početl a složil jsem sestavu do těch 17-18tisíc. Chci z těch peněz vytlačit co nejvíce výkonu, tak jestli by někdo kdyžtak případně pomohl s výměnou něčeho, díky moc 
Zákl. deska: ASUS P7P55D-E http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0000000U6H
Procesor: Intel Core i5-760 BOX http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0000000ZHQ
Grafická karta: Zotac GTX 470 AMP http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 000000131W
Paměti: Corsair Vengeance XMP 8GB 1866MHz http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 00000013W2
HDD: WD Caviar Blue 3.5" 750GB http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 000000116U
Teď bych jen potřeboval pomoct se zdrojem a s chlazením na procesor. Case už nějak vyřeším, děkuju
Zákl. deska: ASUS P7P55D-E http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0000000U6H
Procesor: Intel Core i5-760 BOX http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0000000ZHQ
Grafická karta: Zotac GTX 470 AMP http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 000000131W
Paměti: Corsair Vengeance XMP 8GB 1866MHz http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 00000013W2
HDD: WD Caviar Blue 3.5" 750GB http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 000000116U
Teď bych jen potřeboval pomoct se zdrojem a s chlazením na procesor. Case už nějak vyřeším, děkuju
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy do 20.000,-
Uh ted nevim zda sis spletl rok ,protoze tohle PC bylo IN tak pred rokem
Vzdyt ty komponenty uz nemaj ani na sklade. Vyber si sestavu se Sandy Bridge ala i5-2500K. Zitra se prihlas a neco splacnem.
- Hedis
- Nováček

-
- Registrován: 03. říj 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
Asi jo. Tak teď to zkusím s tímhle
Jen potom ještě ten zdroj a chlazení na procesor
Zákl. deska: ASUS P8P67-M PRO http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 00000014PX
Procesor: Intel Core i5-2500 http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 00000012YD
Grafická karta: možná poradit, ale tahle se mi zdá dobrá. výše s cenou už moc nemůžu ASUS ENGTX560 http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0000001726
Paměti: Kingston HyperX XMP Black series http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 00000015BY
HDD: u HDD nevím. asi bych zůstal u toho WD Caviar Blue 3.5" 750GB ale klidně si nechám poradit
Zákl. deska: ASUS P8P67-M PRO http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 00000014PX
Procesor: Intel Core i5-2500 http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 00000012YD
Grafická karta: možná poradit, ale tahle se mi zdá dobrá. výše s cenou už moc nemůžu ASUS ENGTX560 http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0000001726
Paměti: Kingston HyperX XMP Black series http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 00000015BY
HDD: u HDD nevím. asi bych zůstal u toho WD Caviar Blue 3.5" 750GB ale klidně si nechám poradit
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy do 20.000,-
Dulezita otazka ..... planujes v budoucnu SLI protoze sis vybral desku se SLI.
Bez podpory SLI
Deska http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0984YC14MY
GTX560 s Ti http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0BX6O213K8
Pameti http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 1Y51SR1484
Disk http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... H1TZ1YTW5C
Zdroj http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... O0V41NLWXU
Chladic http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0CE0AM188U
Procesor http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0984YJ12YE
Bez podpory SLI
Deska http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0984YC14MY
GTX560 s Ti http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0BX6O213K8
Pameti http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 1Y51SR1484
Disk http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... H1TZ1YTW5C
Zdroj http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... O0V41NLWXU
Chladic http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0CE0AM188U
Procesor http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0984YJ12YE
Naposledy upravil(a) Hladis dne stř 5. říj 2011, 18:05, celkem upraveno 2 x.
- shelby_nr
- Čestný člen

-
- Registrován: 18. říj 2009
- Bydliště: NR
Re: Sestavy do 20.000,-
SLI by som neriešil...je to blbosť....inak ako napísal Hladis akurát dosku skôr Asrock P67 Performance, ale ani tá Asus nie je zlá
//ak chceš taktovať tak musíš zobrať "K" verziu i5
//ak chceš taktovať tak musíš zobrať "K" verziu i5
PC: Fractal R3+ Noiseblocker eLoop B12-PS, Noctua S12B FLX@ U.L.N.A + King Mod Premium, Seasonic X-560, G630 (dočasne) + Prolimatech Armageddon, MSI ZH77A-G43, 2x4 Kingston Blu, WD 6400AAKS. Monitor: Dell P2314H
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
- Hedis
- Nováček

-
- Registrován: 03. říj 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
Nevím co je to "SLI do budoucna". Mimochodem jaký je rozdíl v grafice a desce, kterou jsem vybral a tu kterou hladis ?? Jen informativně
jinak procesor Intel I5 2500 není náhodou starší technologie než ten Lynnfield?
btw. co tahle kombinace
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 30982Z3ZHQ
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... M0982XNU6H
Prostě myšlenka je taková, že maximální strop je 18 500 kč stím, že z toho chci vytáhnout maximum výkonu a životnost. Abych teď koupil a nemusel za rok zase předělávat půlku PC, protože mi už to neutáhne. Radši si připlatím za novou grfárnu než abych musel překopat základku a procesor navíc
Co si po čase pořídit SSD disk ? Poznám "velký" rozdíl výkonu ?
jinak procesor Intel I5 2500 není náhodou starší technologie než ten Lynnfield?
btw. co tahle kombinace
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 30982Z3ZHQ
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... M0982XNU6H
Prostě myšlenka je taková, že maximální strop je 18 500 kč stím, že z toho chci vytáhnout maximum výkonu a životnost. Abych teď koupil a nemusel za rok zase předělávat půlku PC, protože mi už to neutáhne. Radši si připlatím za novou grfárnu než abych musel překopat základku a procesor navíc
Co si po čase pořídit SSD disk ? Poznám "velký" rozdíl výkonu ?
Naposledy upravil(a) Hedis dne stř 5. říj 2011, 17:51, celkem upraveno 1 x.
- Hladis
- Moderátor

- Registrován: 24. čer 2004
- Bydliště: Varnsdorf - Athens
Re: Sestavy do 20.000,-
Tebe opravdu rozmrazili po roce v hybernaci
Ok nad SLI nepremyslej ,ver ze ta 560TI je lepsi nez bez Ti a ta i5-760 byla dobra tak pred rokem.