http://www.youtube.com/watch?v=1K1FKyQwk3E
Mám to jaksi na sobě a netuším jak ten mod fixnout.
Moderátor: Baneshee






dela mi to s novymi nvidia drivery... stacilo vratit starsi verzi 306.97 a problem nemam... rekl bych ze to bude mit zase spojitost se super cipem GTX560TI, neco jako prodtim s kernel driveremRiCK píše:Neviem od ktorého updatu ale v poslednej dobe mi vo výzkume veľmi často padá hra. Vždy keď prejdem myškou na nejaký tank/vybavenie, a v momente ako sa zobrazí k nemu popis, spadne to.









nerikej ze jsi nikde nezazil zcernani obrazu a pote jen hlaska ze nvidia driver prestal pracovat a byl restartovan... klasicky problem pro radu 29X.XX...RiCK píše:Tak ja sa na svoju 560Ti nesťažujem, ako na výkon, tak ani na prevádzkové vlastnosti. Jediná hra s ktorou má problém je WoT










