chtel jsem se zeptat včera mi odešli dva disky najednou.
Zapnuty pocitac slape jak ma, pak jsem si odskocil prisel jsem asi za 2 hod a wokna byly v uspornym rezimu. Mackam klavesnici klikam mysi a nic. 2 min cekam pak restart a nic. Rebot system. Kouknu do setapu a disk 1 SATA 1 jako by nebyl a disk 2 SATA 2 kapacita na nule. DVD Rom funguje na SATA 3. Disk 1 se nehlasi nikde asi slus je to Samsung 1Tb. Disk 2 WD 320Gb ma vsude kapacitu na 0. DVD rom na vsech slotech funguje.
Deska MSI 970A-G43
Procesor AMD 8 core Buldozer
Grafika MSI 650 Ti
Pameti Corsair Vengeance 8Gb 1866Mhz
Zdroj EVOLVE 500W
Predem diky za rady.
Kdyz tak muzete poradit zmenu komponentu aby mazel lepe behal




