seagate baraccuda 1T - nepříjemný pískot - odhlučnění ?
Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567
- Dredr1
- Začátečník

-
- Registrován: 27. čer 2013
seagate baraccuda 1T - nepříjemný pískot - odhlučnění ?
Dobrý den, koupil sem tehle disk Seagate baracuda 1T a ikdyz ho mam ve scytec himuro, tak vydává divnej piskavej zvuk, jakobyste přerušovaně pískali na psí píšťalku (proste takovej jemnej pískot, ale cloveka to štve kdyz to dělá písk...písk...písk...písk) ... nekdy to nedělá vůbec ... mam ho reklamovat ? ... nebo Okolo Himura mam jeste dát třeba 3cm odhlučnovacího materiálu, ale nevim jestli by to zachytil ... jinak disk neni slyšet ... jen tohle pískání
Díky
Díky
deska:MSI Mpower, grafika: MSI N760 HAWK LE (1200/7008Mhz,fan 50%), procesor: i5 4670k (4500Mhz 1,175V) + Noctua U12P SE2, DDR3 2x4gb 1600mhz Crucial CL8, HDD: Seagate Barracuda 1T v Scythe Himuro, zdroj: Chieftec 620W - změna chladiče na Noctua NF-S12A PWM, casemodding z Apple Powermac G5
- Suke001
- Středně pokročilý

- Registrován: 02. říj 2009
- Bydliště: Uherské Hradiště
- Kontaktovat uživatele:
Re: seagate baraccuda 1T - nepříjemný pískot - odhlučnění ?
Zkus ho reklamovat, oni to stejně ani netestují 
- kotas
- Středně pokročilý

- Registrován: 29. led 2006
Re: seagate baraccuda 1T - nepříjemný pískot - odhlučnění ?
reklamace 
GIGABYTE B450M DS3H, AMD Ryzen 7 2700 (8C/16T), 32GB RAM DDR4 (@2933 CL14-14-14-34), Sapphire Pulse RX 5700 XT 8GB/256 bit GDDR6, SSDs CRUCIAL MX500, LCD 32" IIYAMA IPS 2560x1440, HP OMEN 1100 mechanical keyboard, Logitech G402 mouse, Windows 11PRO
- Dredr1
- Začátečník

-
- Registrován: 27. čer 2013
Re: seagate baraccuda 1T - nepříjemný pískot - odhlučnění ?
a když reklamace ? daj mi hned novej na místě v alze ? potřebuju aby ten PC běžel 
deska:MSI Mpower, grafika: MSI N760 HAWK LE (1200/7008Mhz,fan 50%), procesor: i5 4670k (4500Mhz 1,175V) + Noctua U12P SE2, DDR3 2x4gb 1600mhz Crucial CL8, HDD: Seagate Barracuda 1T v Scythe Himuro, zdroj: Chieftec 620W - změna chladiče na Noctua NF-S12A PWM, casemodding z Apple Powermac G5
- Nagant
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 23. kvě 2007
- Bydliště: Hradec Králové
Re: seagate baraccuda 1T - nepříjemný pískot - odhlučnění ?
To skoro určitě ne, možná ještě tak v jejich centrále.
Zkus ho ještě samotný, bez chladiče, a s jiným zdrojem, máš li možnost.
Některé kombinace HDD a PSU bývaly pískavé, ale to spíš pískal zdroj.
Zkus ho ještě samotný, bez chladiče, a s jiným zdrojem, máš li možnost.
Některé kombinace HDD a PSU bývaly pískavé, ale to spíš pískal zdroj.
ASUS Prime X370-A, AMD Ryzen 5 2600, 2x8GB DDR4 Ballistix Sport LT 3000 White, SSD NVME Transcend MTE220S 256GB, WD20EARX-00PAS, WD20EFRX-68EUZ, ST4000DM004-2CV104, LG BH08LS20, Pioneer DVR-112, GeForce N210, IEEE1394b PCI-E, Seasonic S12II-430; Windows 10 Pro 64bit; MS Office 2019; Vodafone GigaCube 5G (TCL LinkHub HH500V) se sim T-Mobile 100GB
- Suke001
- Středně pokročilý

- Registrován: 02. říj 2009
- Bydliště: Uherské Hradiště
- Kontaktovat uživatele:
Re: seagate baraccuda 1T - nepříjemný pískot - odhlučnění ?
u této závady pochybuji že to vymění
- zombux
- Odborník PCT

- Registrován: 05. čer 2003
- Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny
Re: seagate baraccuda 1T - nepříjemný pískot - odhlučnění ?
vrátit ve 14denní lhůtě, pokud bylo koupeno po internetu. následně vzít něco jiného.
ignorelist: kremrole a dezoláti
- prd
- Začátečník

-
- Registrován: 15. úno 2006
- Bydliště: Pragl
Re: seagate baraccuda 1T - nepříjemný pískot - odhlučnění ?
ahoj, dej pak prosím vědět jak si pochodil u reklamace. Mám ten samej problém, doteď jsem to řešil jen samodomo odhlučnením, ale není to ideální.