World of Tanks

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

MarssCZ píše:Me se libi jak vsichni nadavaji na artyny, ale kdyby si to ty lidi s nima zkusili a zjistili jak je to o nervy kolikrat neco trefit... Kolikrat uz sem pak nepriteli gratuloval, kdyz me sundal na ranu nebo trefil na poradnou pecku.

Ale uz je to taky nejakej patek co jsem hral naposled, cca 6 mesicu.
A co to zkusit z druhýho pohledu: mít účet s WN8 někde kolem 2500 a zkusit normálně hrát. To znamená medka a heavyny, občas zkusit skauta. Na hlavě ti naroste obrovskej terč pro rakoviny "tref mě, jsem unicum". To je, panečku, zážitek.
A hláška "ale kdyby si to ty lidi s nima zkusili a zjistili jak je to o nervy kolikrat neco trefit" ... Ono je občas těžký trefit se s normálním tankem na 200m, natož, když pak střílíš obloukem přes celou mapu. LOL.
Třeba tady jsou důkazy toho, jak jsou arcky rozbitý:
T92 - 10200 Damage - 8 Kills
a
Conqueror Gun Carriage - 8100 Damage - 8 Kills
DAveDOG
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. srp 2004
Bydliště: Austerlitz

Re: World of Tanks

Příspěvek od DAveDOG »

Žena hraje artyny ráda a pravidelně. A nikdy si cíle nevybírala podle WNka. Spíš podle toho co se dalo zasáhnout. Na mapách jsou OP místa kam vždycky jezdí tanky a odkud si snipují a mířit tam je jistota že tam bude cíl ve velmi brzké době. To že se tam nacpe fialka s medkem je už spíš pravidlo než náhoda.

Ze svého hraní si pamatuji jak jsem sebral GW Ečkem jednou pánovi z 9-TD tisíc HP protože stál s IS7 na fleku v hulldownu a nechával se dingat. To byl rant že jsem WN8 sniper a noob a ať chcípnu na raka.
UFO PORNOOOOO!

"To není meloun!!!"
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: World of Tanks

Příspěvek od Thellwin »

Tohle je pořád dokola. Artyny jsou prostě cancer a nasíraj jak toho kdo je hraje, protože z 10 ran se obvykle 8x netrefí, tak toho na koho střílej, protože mě nezajamá, že se ten debil, co za tím klikkřápem sedí, předtím 5x netrefil, když mě teď dal za 1200, vymlátil půlku posádky a modulů a ještě mě jako bonus zapálil.

A buď fokusujou ty s lepšíma barvičkama a nebo ty, co se snaží něco hrát - výsledek je stejnej, člověk je trestanej za to, že něco umí a nebo se aspoň snaží v tý hře něco delat.
Goldnoob team proud member!
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

Dejve, já zase musím říct, že se mi za ty roky hraní nespočetně-krát stalo, že mi artyna napsala, že mě focusuje, protože jsem unicum... pravidelnější to tedy bylo tento rok, jak jsem se k tomu na nějakou dobu vrátil.
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
TrollZor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. pro 2012
Bydliště: Jihlava

Re: World of Tanks

Příspěvek od TrollZor »

prej klikkřáp :D :D

No dneska jsem jen tak zkusil odjet artynu a to bylo většina střel přesně před tank, tak si schváně zamířím kousek za něj a ta střela ho přestřelí ho 50 kiláku.. tak jsem se na no vykašlal, vezmu medko, první spot za plné jízdy mě dá za 800... tak jsem dohrál bitvu, klikl na křížek a jsem spokojený

PS: teďkom odpoledne jsem to zkusil, dál tomu šanci, 3 bitvy s výsledkem prohra 3-4/15 a tu poslední bitvu jsem ragequitnul a aby toho nebylo málo tak jsem to i odinstaloval... seru na tu posratou hru
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D CPUcooler: Arctic Liquid Freezer II 240 MB: ASROCK B850 Pro RS | GPU: GAINWARD GeForce RTX 4070 Ghost 12GB | RAM: Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36| HDD: SATA 6Gb/s WD Caviar Green 2TB | SSD: HyperX 3K 120Gb@Read:555Mb/s, Write:510Mb/s /\ Intel 330 180Gb@Read:500Mb/s, Write:450Mb/s | CASE: CM Haf 932 | PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W | DVD-RW: LG GH24NS | LCD: Iiyama ProLite G2773HS 27" /\ 27" AOC Q27G2S" | OS: W11 x64
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
DAveDOG
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. srp 2004
Bydliště: Austerlitz

Re: World of Tanks

Příspěvek od DAveDOG »

Blue Storm píše:Dejve, já zase musím říct, že se mi za ty roky hraní nespočetně-krát stalo, že mi artyna napsala, že mě focusuje, protože jsem unicum... pravidelnější to tedy bylo tento rok, jak jsem se k tomu na nějakou dobu vrátil.
Já jsem nechtěl říct že se to neděje. Jenom to že to nedělá každý.
UFO PORNOOOOO!

"To není meloun!!!"
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

Aha, ok... s tím souhlasím, jenom to dělá až moc lidí v dnešní době :|
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
Jeltík
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. říj 2004
Bydliště: HK, /edit-promaz!
Kontaktovat uživatele:

Re: World of Tanks

Příspěvek od Jeltík »

BTW DaveD: já se tomu týpkovi z 9TD nedivím, taky bys nebyl rád, kdyby ti rakovina zkazila dingací misi.
DAveDOG
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. srp 2004
Bydliště: Austerlitz

Re: World of Tanks

Příspěvek od DAveDOG »

A kdyby nebyly ve hře 3 artyny, tak bys stejně ty mise nemohl udělat. Třeba takovou LT7 na O260.
UFO PORNOOOOO!

"To není meloun!!!"
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: World of Tanks

Příspěvek od Sobo »

Marty o artynach nedavno delal video, kde vyjadroval svuj nazor - https://www.youtube.com/watch?v=hWj1LV7Exvc

Nicmene s nim nesouhlasim v bode, ze uplne odstraneni artyn by melo za nasledek velkou dominanci hulldown tanku jako IS-7, T29, T32 apod. Silny hulldown je bran v potaz v ramci balancu celeho vozidla, tudiz tyhle tanky maji zase jine nevyhody (IS-7 a T32 -> mizerny kanon mimo jine, T29 ma zase nic moc spodek a je dost lina). Pokud se takovemu tanku podari dostat do silne pozice a drzet vsechny pred sebou, tak by mel ownit. Kdyz vidim IS-7 v hulldownu, tak ho proste ignoruju a najdu si jiny cil, popripade si zacouvu a nenecham se od nej strilet. Nekdy to muze byt problem, kdyz treba pada druhej flank a je potreba pushnout, nicmene to uz neni tak uplne related na ten tank.

Jakakoliv hra bez artyny je pro mne okamzite o 500% hratelnejsi.

Jinak jsem na tom stejne jako TrollZor - po 4 bitvach, kdy i na destikach jsem po 2 minutach prohravali o 10 tanku, jsem prastil do ALT+F4 a na peknych par tydnu se toho zase ani nedotknu. Mozna ani po vydani 9.17, protoze ty svedske mrchny na top tierech vypadaji neskutecne OP, hlavne te heavyna je dobrej joke. Kazdopadne budu nejaky cas travit u noveho Titanfallu, kde se clovek prijemne odreaguje a pobavi se narozdil od posraneho wotka, kde se vetsinou uz v prubehu prvni bitvy nehorazne naseru na MM / arty / goldy / RNG / retardy / whatever. Ani za 1500Kc nelituju, vyborna hra.

To je jedna z veci, co me na hre sere - skoro kazda nova destike je overpowered, ale ne proto, ze by to balanc tym zajebal, nybrz proto, ze je v nejlepsim zajmu Wargamingu, aby ten tank byl jednoznacne lepsi nez drtiva vetsina jiz existujicich. Proc? Kdyby to byl jen dalsi mediocre trash tank, proc by jej lidi grindovali? Oni ty lidi potrebujou poradne namlsat, jak je to uzasne, jak to museji mit. Vsichni kontributori (namatkou tedka QB) uz delaji videa, jak je to super - marketingova masaz se rozjizdi uz na test serveru. Takze prumerny Joe (heh, co prumerny Joe, fialky po tom pujdou jeste vic, doslova jak slepice po flusu) ma jeste pred oficianim releasem jasno, ze tenhle novy tank proste chce. No a jak ho ziskat? Vetsina lidi ztrazi prachy na tieru 8, takze minimalne premiovy ucet, ale aby si ten grind (hlavne u nove koupenych stock tanku) jeste zjednodusili, tak tam obcas bouchnou jeste nejake free expy. No a pak jsou tady ultimatni tryhardi, kteri si uz v predchozim patchi koupi ten midtier premium tank, aby na release cele vetve uz meli pripravenou posadku s 2/3/x skilly. Ve vysledku poradny ranec penez pro Wargayming, a cim viz presileny ten novy tank bude, tim vic penez od lidi dostanou, takova je realita. Po nejake dobe se ten tank nerfne, protoze alespon nejaky balanc musi byt, nicmene penize jsou uz v prasatku, takze mise splnena.

Bohuzel jim to lidi evidentne stale dotuji, takze tenhle trend jen tak nezmizi. Nastesti uz vycerpali podstatnou cast tanku, co do hry na top tier mohli pridat, takze uz to snad nebude tak hrozne.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
DAveDOG
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. srp 2004
Bydliště: Austerlitz

Re: World of Tanks

Příspěvek od DAveDOG »

Ono je to vidět i na nových prémiácích. Mutz, Scorpion, lekpz 41, t26e5 (jo má malou alfu), teď dostane buff Sta2. A vše dělají proto aby z lidí vydojili co nejvíc peněz. Kde jsou ty kecy že prem tank nema byt lepší než normální tanky na stejným tieru?
UFO PORNOOOOO!

"To není meloun!!!"
LucikMucik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2014
Bydliště: Brno

Re: World of Tanks

Příspěvek od LucikMucik »

Btw. ty by sis koupil premiový tank za 1300,-, kdyby aspoň v jednom statu nebyl lepší? :-) Já ne.
Prodávám i jinde.
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: World of Tanks

Příspěvek od Sobo »

Ano, primarni ucel premioveho tanku je vydelavat kredity. Sekundarni trenovat posadku. V techto vecech je z pohledu beznych tanku nezastupitelny - premiaky se odjakziva kupovaly hlavne na vydelavani kreditu, ne od toho, aby clovek mohl facerollovat na klavesnici a bezproblemu prejizdet ostatni tanky ekvivalentniho tieru. Uz to skoro vypada, jakoby tomu Wargayming sam neveril a snazil se z toho vydojit co nejvice penez pred tim, nez to pujde uplne do kopru. Treba je WoT 2.0 za dverma, takze iniciovali finalni fazi dojeni, kdo vi.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
DAveDOG
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. srp 2004
Bydliště: Austerlitz

Re: World of Tanks

Příspěvek od DAveDOG »

LucikMucik: Předně já bych si nikdy nekoupil žádný tank za 1300Kč. Jenže ono to není o jednom statu. Nové tanky ty staré převyšují hlavně co do DPMka a pohyblivosti, což je pro hru a hlavně vydělávání kreditů to nejdůležitější. A příjemněji se s nimi hraje. Porovnej si Löwe a T34 vs AMX M4 mle49 a T26e5. Kterou z těch 4 prem heavyn by sis vzal? Tipnu si že ty saré kusy to asi nebudou. Porovnej si hratelnost a výkony Scorpiona a třeba T28Prot a nebo Ferdy. Jistě je to papír proti pancíři, ale ten pancíř nic neznamená, kdždej naláduje skill a páře Tě i v tom tvrdým TDčku jako toho Scorpiona, kterej má rychlost a můžeš (teda spíš měl bys) se s ním držet na hranici spotu a snipovat.
UFO PORNOOOOO!

"To není meloun!!!"
LucikMucik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2014
Bydliště: Brno

Re: World of Tanks

Příspěvek od LucikMucik »

DAveDOG: Však to píšu. Jsou lepší, proto bych si ho koupil, jinak ne. Vydělávání kreditů mi kadí pes, ty si můžu koupit taky :-D .
Prodávám i jinde.
MarssCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. lis 2016
Bydliště: Chrudim

Re: World of Tanks

Příspěvek od MarssCZ »

Jeltík píše:A co to zkusit z druhýho pohledu: mít účet s WN8 někde kolem 2500 a zkusit normálně hrát. To znamená medka a heavyny, občas zkusit skauta. Na hlavě ti naroste obrovskej terč pro rakoviny "tref mě, jsem unicum". To je, panečku, zážitek.
A hláška "ale kdyby si to ty lidi s nima zkusili a zjistili jak je to o nervy kolikrat neco trefit" ... Ono je občas těžký trefit se s normálním tankem na 200m, natož, když pak střílíš obloukem přes celou mapu. LOL.
Třeba tady jsou důkazy toho, jak jsou arcky rozbitý:
T92 - 10200 Damage - 8 Kills
a
Conqueror Gun Carriage - 8100 Damage - 8 Kills

To je fajn, ze si nasel videa, jak se artynari povedla zivotní hra. Ted se mrkni na jednotlivy tanky jak jim se dari. Najdes tech videii 100x tolik.
Co sem se tak bavil s typkama co jsou unicum, tak je pravda ze po nich arty jdou (jsou hrozba, ja se nedivim) ale kdyz jdes do bitvy s tím, ze vís ze po tobe pujdou tak je to lepsi, nez kdyz to nevís a necekas to.
A hlaska "Ono je občas těžký trefit se s normálním tankem na 200m" - to uz bude pak problem nekde mezi klavesnici a zidlí, ze :)
Kazdopadne pokud te tak trapi artyny ve WoTku, neni nic jednodusiho nez to prestat hrat a jit litat treba letadla.



Jinak pro zasmani (kdo nevidel samozrejme) doporucuju toto video. Vzdycky u toho brecim smichy :)

https://youtu.be/36yX62rSsOI - zapnout titulky
Naposledy upravil(a) MarssCZ dne pon 21. lis 2016, 00:57, celkem upraveno 1 x.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: World of Tanks

Příspěvek od LoCo99 »

MarssCZ : jakej máš nick ve hře?
MarssCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. lis 2016
Bydliště: Chrudim

Re: World of Tanks

Příspěvek od MarssCZ »

Jako tady
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: World of Tanks

Příspěvek od Blue Storm »

MarssCZ píše:To je fajn, ze si nasel videa, jak se artynari povedla zivotní hra. Ted se mrkni na jednotlivy tanky jak jim se dari. Najdes tech videii 100x tolik.
Co sem se tak bavil s typkama co jsou unicum, tak je pravda ze po nich arty jdou (jsou hrozba, ja se nedivim) ale kdyz jdes do bitvy s tím, ze vís ze po tobe pujdou tak je to lepsi, nez kdyz to nevís a necekas to.
A hlaska "Ono je občas těžký trefit se s normálním tankem na 200m" - to uz bude pak problem nekde mezi klavesnici a zidlí, ze :)
Kazdopadne pokud te tak trapi artyny ve WoTku, neni nic jednodusiho nez to prestat hrat a jit litat treba letadla.
A jéje... přesně tohle jsem tak nějak čekal... tradiční řeči "když se ti nelíbí artyny, tak to přestaň hrát"... vždycky je to problém mezi klávesnicí a židlí, protože retardíci s XVM a klikačem zalezlí někde na druhé straně mapy si řeknou "Jé, unicum, toho musím trefit"... místo radění někomu, že když se mu nelíbí artyny, tak to má přestat hrát, by všichni měli spíš tlačit WG do toho, aby konečně zakázalo XVM, resp. měli by doplnit ještě pár základních modů a potom všechny externí kompletně zakázat. Už to by ušetřilo celkem hodně focusujících klikačů, protože rajčata bez XVM většinou unicuma podle klanu nepoznají.
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
MarssCZ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. lis 2016
Bydliště: Chrudim

Re: World of Tanks

Příspěvek od MarssCZ »

Co jsem tak slysel, tak nikdy nezakazou XVM a mody do hry. Získavají tím napady do hry (ZADARMO) a oni nemusí nic delat/vymyslet. Jen to implementují do hry.
Takze jestli jsem to pochopil, tobe vadi ze arty strili na tebe jakozto unicum hrace a proto by jsi zrusil XVM? Mozna by stacilo pridat moznost "enable/disable see your stats". Kazdopadne chapu, ze to pak nekterym kazi hru. :)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“