Jaké RAM do notebooku?

Paměťové moduly DDR3 pro stolní PC i pro notebooky.
Odpovědět
gully
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 06. pro 2005

Jaké RAM do notebooku?

Příspěvek od gully »

Ahoj,

potřeboval bych navýšit RAM v notebooku Lenovo ThinkPad R500 typ 2714 (viz foto štítku)

Obrázek

Chtěl bych navýšit z původních 2 GB na alespoň 4 GB, nebo lépe (pokud to je možné) na 8 GB. Můžete mi prosím poradit, jaké paměti koupit a nejlépe i s odkazem kde je koupit?

Předem díky za pomoc.
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké RAM do notebooku?

Příspěvek od python.p »

Jeden dotaz do googlu.

SO-DIMM PC3-8500 is getting increasingly difficult to acquire, PC3-12800 can be used instead.

Oficialně 4GB neofiko 8GB.

A nechceš napsat rovnou adresu, že bychom ti to rovnou i objednali?
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Delidy a návrhy PC na míru najdete na zde!
gully
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 06. pro 2005

Re: Jaké RAM do notebooku?

Příspěvek od gully »

Každý je profík v něčem jiném. Já nejsem odborník na HW, ale na webový aplikace, takže na Google jsem zvyklý a využívám ho denně. Přesto se raději slušně zeptám, protože jestli se nemýlím, i od toho tu tohle fórum je. Takže sorry, že jsem obtěžoval, ale ZA ODPOVĚĎ DÍKY! Objednám si je sám a příště využiju jiné fórum. Na aroganci nejsem zvyklý a zvykat si nebudu!
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké RAM do notebooku?

Příspěvek od python.p »

Kdyby sis odpustil poslední větu... A no škoda slov...
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Delidy a návrhy PC na míru najdete na zde!
Dithius
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2007

Re: Jaké RAM do notebooku?

Příspěvek od Dithius »

gully píše: čtv 8. úno 2024, 20:45 Takže sorry, že jsem obtěžoval, ale ZA ODPOVĚĎ DÍKY! Objednám si je sám a příště využiju jiné fórum. Na aroganci nejsem zvyklý a zvykat si nebudu!
You are welcome!
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D, IF 2033 MHz; MB: ASROCK B650 PG Lightning; RAM: Trident Z5 Neo 32GB 6033MHz CL30-38-38-28-68-48-1T(GearDown Disabled); GK: AMD Radeon RX 6950 XT; SSD: Kingstone KC3000 2048 GB; PSU: Corsair RM1000; Case: Thermaltake Core P5; Rad: Alphacool NexXxoS Monsta 560mm; Block: EKWTB Quantum Velocity (Fully black Nickel base); Pump: EK-DDC + acetal top; No exp-reservoir; OS: Custom Fedora 39 (installed ground UP from cmd nonGUI).
ricsmone
Nováček
Nováček
Registrován: 17. včera, 2024

Re: Jaké RAM do notebooku?

Příspěvek od ricsmone »

gully píše: čtv 8. úno 2024, 19:57 Ahoj,

potřeboval bych navýšit RAM v notebooku Lenovo ThinkPad R500 typ 2714 (viz foto štítku)

Obrázek

Chtěl bych navýšit z původních 2 GB na alespoň 4 GB, nebo lépe (pokud to je možné) na 8 GB. Můžete mi prosím poradit, jaké paměti koupit a nejlépe i s odkazem kde je koupit?

Předem díky za pomocbasketball stars
Pro tvůj model ThinkPad R500 je typické DDR3 SDRAM :-D
Odpovědět

Zpět na „DDR3“